Відпочиваємо в Закарпатті!

Відпочиваємо в Закарпатті!
755 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
29.08.2015

День 1.

08.00 виїзд зі Львова

11-30  палац Шенборнів – мисливський палац, тепер санаторій «Карпати». На території озеро у формі мапи Австро-Угорщини, звіринець, дендрарій (ростуть близько 40 видів дерев: сакура, рожевий бук, самшит, тюльпанове дерево, веймутова сосна), джерело з вмістом гліцерину, що повертає молодість і красу. У палаці 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів, чотири башти і годинники, що досі показують точний час. Pamiatnuk1

13-00 приїзд до Ужгорода. Обід (обід «Деца у нотаря»). Ужгород – з угорської Унгвар – місто на річці Уж. Серед пам’яток: найдовша в Європі липова алея (2, 2 км.), замок Другетів, музей народної архітектури і побуту,  Хрестовоздвиженський кафедральний собор, хоральна синагога, пам’ятник ліхтарнику дяді Колі, римо-католицький костел св. Юрія XVII-XVІІІ ст., погруддя Томашу Масарику, Євгену Фенцику, та міні скульптури Михайла Колодка «Маяк Ungvar» “Посланець св. Миколая в Ужгороді”, «Ференц Ліст», «Швейк», «Бейла Барток», «Карпатія».

14-00 екскурсія містом, скансен, замокOLYMPUS DIGITAL CAMERA

17-00 дегустація вина в винному підвалі ,

19-00 поселення в готель.

 День 2.

8-00 сніданок

9- 30 огляд Невицького замку – оборонної твердині ХІІІ-ХV ст. з чотирма вежами оборонними стінами та господарськими приміщеннями. При вході можна побачити  стовп вулканічного туфу, «сад Вагнера», фонтан з природнім тиском води. З літа 2006 р. в замку проводиться театралізоване свято весільних обрядів «Невицький замок — замок наречених». Тут відтворюють процеси сватання, пригощають традиційними стравами, співають весільних пісень. В ясну погоду звідси можна побачити передмістя Ужгорода.

11-00 відвідаємо курорт сімейного типу «Воєводино», огляд парку Шернборнів, купання в басені. На території курорту є басейни, лазні, чани, гречані масажі, термо- спа, джакузі соляні кімнати, ZIP-line, петанк, кінний клуб, міні-гольф та закарпатська кухня.

13-00 обід

16-00 Верхня Грабівниця  (огляд бункеру «лінія Арпада»). Бункер  був побудований з  1939 по 1942 рік двома батальйонами полонених румунів в режимі надсуворої секретності. Його сучасний вигляд: близько 2-х км довжиною, 50 м глибиною, має три яруси та 4 виходи на поверхню. Оточений системою окопів та підірваних ДзОТів. За деякими джерелами, це найбільший військовий бункер у Європі. Сьогодні тут проводяться екскурсії.

21-00 повернення до Львова

Вартість туру:  755 грн./особа

У вартість входять: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі 3* 1 ніч 2-3 місні номери зі зручностями, сніданок, дегустація вина, екскурсійний супровід та вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.

У вартість не входить та додатково оплачується: обіди, вечеря, власні витрати Обід 1-го дня ресторан «Деца у нотаря» Вечеря 1-го дня готель Обід 2-го дня «Колиба» Воєводино