Меджибіж і акорди вінницьких фонтанів

Меджибіж і акорди вінницьких фонтанів
950 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
23.03.201912.09.201517.10.2015

7-30 виїзд зі Львова

12.00 оглядини Меджибозького замку-фортеці. (територію замку, його споруди, в т.ч. Лицарську вежу, музейні зали та етнографічну експозицію з фондів Вінницького краєзнавчого музею «Скарби Подільського краю» та «Музей пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Хмельниччині»)

Меджибіж

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому Меджибіж – батьківщина хасидизму та місце паломництва хасидів з усього світу, легенду про «Білого лебедя» та історію про те, як княжна Олена захотіла літом покататися на санях по снігу, та чому історичне городище неподалік називається неукраїнським словом Ракочі.

14.00 обід

15.00 екскурсія містом Летичів  замок кам’янецького старости Яна Потоцького, комплекс домініканського монастиря, могила Устима Кармалюка, рибний базар

17.30  переїзд до Вінниці

18.30 поселення в готель. Вільний час

21.00 танцюючий фонтан зі світлом та лазерним шоу на реконструйованій набережній у Вінниці біля кондитерської фабрики Roshen.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: історію створення найунікальнішої гідротехнічної споруди. Фонтан на воді був відкритий в 2011 році, висота струменя 70 метрів, фронтальний розліт 140 метрів, а розміри проекційного екрану 16 на 140 метрів. Сам фонтан змонтований на плавучій платформі довжини 95 метрів. За світлові ефекти відповідають 560 ліхтарів і лазерних променів. Щовечора проводиться шоу води і світла за трьома програмами.

День 2

09.00 сніданок

10.00 екскурсія Вінницею за маршрутом музей-садиба та усипальниця видатного вченого та лікаря М.І. Пирогова, ставка Гітлера «Werwolf» , військово-історичний музей Повітряних сил Збройних сил України, «Мури» – залишки середньовічного комплексу захисних споруд для єзуїтського і домініканського монастирів,дерев’яне диво початку XVІІІ століття – церкви Миколи (1746 р.) і Юрія (1726 р.), комплекс монастирських будівель ХVІІ-XVІІІ ст., культові споруди ХVІ-ХІХ ст.,пожежна башта.

13.00 обід

14.00 огляд  водяного млина Констянтина Потоцького та «Дикого каналу» на Південному Бузі

16.00 мавзолей-каплиця Потоцьких-Свейковських.

23.00 повернення до Львова

Вартість туру: 950грн./ особа

Для дітей до 12 років знижка 30%

У вартість входять: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід по всьому маршруту та музейний супровід, проживання 1 ніч в готелі 3*, 1 сніданок

Дія перша. “… людська пам’ять не тривка, не вічна, звикли люди її своїм предкам залишати на папері”. Вашій увазі – найпотужніша фортеця Поділля.  Прямокутний барбакан, брама з герсою, масивні військові галереї не залишать байдужих навіть самих прискіпливих мілітаристів.

Дія друга. Меандри Південного Бугу, з обох боків затиснуті скелями та каскадами порогів, чудова панорама каньйону, шедевр Владислава Городецького автора «будинку з химерами», резиденція молдавського воєводи на Поділлі  та «Дикий канал», що вразить Вас різноманітністю  ландшафтів, кам’яними хаосами, каскадами річкових порогів, водними каналами, а на завершення можна посидіти на «кріслі Кармалюка», видовбаного прямо в скелі.

Дія третя. Батько української медицини, забальзамований  хірург Пирогов, ставка Гітлера під Вінницею  «Зброя Вовка», кафе-музей « Панъ Заваркінъ та Синъ» а ще оборонні споруди, пожежна башта, храми та пам’ятники Вінниці.

Р.S. А коли день віддасть свої повноваження і набережну міста переберуть у володіння сутінки, прямо з води на десятки метрів з музикою і переплетенням багатства кольорів вогнів товарисько підтримають шарм дня знамениті вінницькі фотани. Про це неможливо розказати – це треба бачити.