Відпочинок на Дністрі та Бакота

Відпочинок на Дністрі та Бакота
2900 грн / 4 дні
замовити тур

повернутися
11.07.201918.07.201925.07.2019

Екскурсія по Дністру

Цей тур для тих, хто хоче поєднати гарний відпочинок з легкою екскурсійною програмою. Ми пропонуємо пів дня проводити на березі Дністра або біля басейну, купатись та засмагати, варитись в чані. Другу половину дня Ви проведете в мандрівках Поділлям.

!!! Увага!!! Тур зі Львова. Є можливість приєднатись до групи в Тернополі та в Кам’янці-Подільському

Програму складено таким чином, щоб туристи у гарному настрої і не квапливо змогли насолодитися пам’ятками природи і архітектури Поділля, почути їх історію і цікаві факти, надихнутись гарними краєвидами та гарно провести час без метушні. Окрім екскурсійної програми передбачений час на самостійний відпочинок і додаткові розваги.

/

День 1 Львів – Камянець-Подільський (екскурсія містом та фортецею) – Врублівці (поселення на базу “Ксенія”)

7-30 збір групи на залізничному вокзалі (площадка біля багажного відділення)

08.00 виїзд зі Львова.

10-00 можливе приєднання до групи в Тернополі (залізничний вокзал)

13.30  обід м. Кам’янець-Подільський (можливе приєднання до групи в Кам’янці. Залізничний вокзал)

14.30 екскурсія містом. глядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському, побачимо Старий замок, Вежу Рожанку, Олександро-Невський собор, Собор Петра і Павла, Турецький бастіон, Руські ворота, Вірменський ринок, Ратушу, пам’ятник туристу та багато іншого, дуже цікавого.

16-30 перерва на каву

17-30 екскурсія по Старій фортеці, що відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV — XV ст., Подільського воєводства XV–XVIII ст., а далі Подільської губернії (1793–1924 pp.). Є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що відноситься до «Семи чудес України».

20.00 поселення в готель, вечеря (входить у вартість) . Готельно-ресторанний комплекс «Ксенія» с. Врублівці. Детальніше про житло можете дізнатися на сайті готелю: xenia.com.ua.

День 2 відпочинковий день. Прогулянка пароплавом по каньону Дністра до Бакоти

09.00 сніданок на базі відпочинку (входить у вартість)

10.00 Екскурсія пароплавом по р. Дністер. до Бакоти.

Дністерський каньйон несе в собі красу, що лишилися у вигляді відслонень каменів колись величного Сарматського моря. Одним з особливих місць тут є Бакота – скельний Свято Михайлівський монастир, що діяв тут до 14 ст. В 80- ті рр. ХХ століття квітучу долину з рясно вкритими українськими хатками, садами, полями та храмами закрили води Новодністоровської ГЕС, що утворило величезне водосховище глибиною у 120 метрів. На сьогодні Бакота одне з найгарніших і найвеличніших місць України.

16-00 Вільний час.

На базі відпочинку Ви зможете: користуватись басейном, за потребою підігрівається. Є окремий басейн для дітей.

Позасмагати на ліжаках на березі р.Дністер, поплавати в самій річці.

Замовити за додаткову оплату чани, більярд, мангали, орендувати катамарани та човни.

Якщо Ви – затятий рибалка, то можете зайнятись улюбленою справою. а потім посмажити свій улов на грилі.

18.00 вечеря (входить у вартість)

День 3 Вільний день

09.00 сніданок(входить у вартість). Вільний день.

За бажанням можливий піший перехід в Китайгород.

Єдине місце в світі, де силурійський вапняк виходить на поверхню. Внизу родовища витоки р.Тарнава.

19.00 вечеря (входить у вартість)

День 4 Врублівці – Хотин – с. Нирків (печера Кришталева) – Львів

08.00 сніданок (входить у вартість).

09-00 виселення з бази відпочинку.

11.00 екскурсія Хотинською фортецею. Фортеця 13–18 століття у місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи архітектурних чудес України.

13.30 Обід (варіанти обіду будуть надіслані разом з інформаційним листком)

14.30 Спалеотур в печері Кришталева. Геологічна памятка природи загальнодержавного значення. Туристичний маршрут пролягає на 2.5 км. Перші 500 метрів вузького коридору вистотою в 2-3 метри і після цього ви потрапляєте у величні казкової форми  і чудернацьких обрисів зали з сталактитами, гіпсом заокруглених форм. Скрізь є електричне освітлення та зручні проходи, видовбані та вмонтовані сходинки. Екскурсійний супровід проводиться з масою небилиць та легенд. Серед шанованих експонатів печерне ліжко, буйвол, змія і вряди-годи місця для удару головою чи то пак проти головної болі.

22.00 прибуття до Львова

НА ВСІХ ПАМ’ЯТКАХ: ЕКСКУРСІЯ ТА ЧАС НА САМОСТІЙНИЙ ОГЛЯД!

День 1: Львів – Камянець-Поідльський (екскурсія містом та фортецею) – Врублівці (поселення на базу “Ксенія”)

День 2: відпочинковий день. Прогулянка пароплавом по каньону Дністра до Бакоти

День 3: Вільний день

День 4: Врублівці – Хотин – с.Нирків (печера Кришталева) – Львів

Вартість туру: 2900грн./особа*

Раннє бронювання до 1 квітня 2019 року Знижка 300 грн!

Для дітей до 6 років без надання окремого місця безкоштовно. Для дітей до 12 років вартість туру складає 2600 грн., для школярів та судентів денної форми навчання вартість туру 2750 грн.

У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі 3* 3 ночі 2-3 місні номери зі зручностями, 3 сніданки (шведська лінія), 3 вечері (1-ша страва, 2-га страва, салат, напій), подорож на пароплаві, екскурсійний супровід та вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.

Додатково оплачується: обіди, власні витрати

Відгуки до туру

Оксана (Луганщина)
Дуже вдячна організаторам відпочинку за чудову можливість подорожувати містами України. Обслуговування, проживання на високому рівні, максимальна увага до кожного. Окремої подяки заслуговує наш гід, пан Віктор. Прекрасний екскурсовод, чудова людина, професіонал у своїй галузі, він уміло поєднав корисне з приємним. Думаю, що вся наша група отримала масу позитивних емоцій та цікаву інформацію про історичні місця, у яких ми побували. Якщо поїду знову, то лише від цієї фірми!!!