Відпочинковий тур в Карпати

Відпочинковий тур в Карпати
1970 грн / 5 днів/4 ночі
замовити тур

повернутися
20.07.2016

Тур в Карпати

Цей тур для тих, хто хоче ВІДПОЧИТИ! Від міста, від турбот, від телефону та інтернету. Побачити красу українських Карпат, відчути колорит бойківського краю, спробувати смачнющу кухню!

1 день

7-30 збір групи на залізничному вокзалі у Львові

8-00 посадка в автобус, вирушаємо в Карпати!!!!

10-00 екскурсія на Камянецький водоспад. Кам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж. 

1230 міні-зоопарк на території бази відпочинку «Едельвейс»

13-00 обід

 14-30 прогулянка до гірської річки, відвідування природних джерел виду «Нафтуся» та радонового джерела

16-00 поселення на базі відпочинку.

Вільний час. Факультативно пропонуємо відвідати SPAпо-гуцульськи – сірководневі чани в с. Славське

19-00 вечеря 

2 день

9-00 сніданок

1030 підйом на гору Захар Беркут в с.Тухля пройшовшись по підвісному мосту, прогулявшись лісом, вдихнувши карпатського повітря…

13-00 обід

14-30 продовжимо знайомство з горами піднявшись канатною дорогою (крісельний підйомник) в Карпатах на гору «Високий Верх». В нашому світі існує безліч розваг та забав, але єднання з природою приносить нам одне з найбільших задоволень. Можливість побувати на вершині гори, побачити невимовні пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб відновлення душевної рівноваги, отримання заряду позитиву та енергії.

Час підйому або спуску підйомника «Захар Беркут» в одну сторону – 50 хвилин.

Для тих, хто ще не подорожував по канатній дорозі, нагадаємо, що навіть у теплі дні на висоті може бути досить прохолодно і вітряно, тому варто захопити з собою легку вітрівку або куртку. А в сонячний період закритий одяг і головний убір вбереже від небажаної палючої засмаги. Але якщо у вас не виявилося при собі додаткового одягу, персонал канатного комплексу запропонує вам пледи (під заставу), які допоможуть сховатися від холоду або сонячних променів.

17-00 вільний час в відпочинковому комплексі «Вежа ведмежа»

Факультативно пропонуємо спробувати себе в «Мотузовому парку» Мотузкові парки, комплекси ходів з перешкодами, розташовані на визначеній висоті над землею, — це цікавий спосіб відпочити як для новачків, так і для досвідчених екстремалів.

19-30 вечеря

/

3 день

8-30 Сніданок

9-00 виїзд на територію Закарпаття.

10-30 Прибуття в Верхню Грабівницю. Екскурсія по території оборонної лінії часів ІІ Світової війни. Бункер лінії Арпада   наймогутніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 — 1944 роках, і простяглася майже на 600-700 кілометрів по Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, але складалася вона з окремих вузлів оборони, які перекривали через Карпати всі дороги, перевали, переходи. Станом на сьогодні одна частина місцевими підприємцями перероблена в музей.

13-00 обід

14-00 Водоспад Шипіт, прогулянка на Боржавську полонину. Довжина масиву близько 50 км, пересічна ширина 3—4 км (місцями до 10 км і більше), висота до 1681 м (г. Стій). Боржава є найдовшою полониною Закарпаття.

4 день

8-00 сніданок

10.30 відвідання села Колочава,  унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним і корисним. Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі.

14.00  відвідування озера Синевир

20.00 вечеря

 День 5

7-00 сніданок

 10-00 екскурсія по скельному комплексу Скелі Довбуша.  Геологічна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» лежить на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні палеогенового моря. Кам’яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км.

13- 00 обід

15-00 екскурсія на Карпатському Трамваї. Побудована в XIX столітті вузькоколійка. Маршрут пролягає повз славетної гори Церковищем , болото -заповідника Ширковець . Перша зупинка біля води “Горянка ” у селі Новий Мізунь . Далі Карпатський трамвай заїжджає в Дубовий кут на маневри повертається до Мізунська водоспаду . Після невеликої зупинки , маршрут триває повз джерела ” Дзюркач ” в санаторій ” Джерело Прикарпаття ” , де колись проходили реабілітацію космонавти . Тут туристи можуть відвідати підвісні мости через річку Мізунка , придбати сувеніри з символікою “Карпатський трамвай” , а також перекусити. Далі трамвай відправляється в смт . Вигода .

/

21-00 поверенення до Львова, посадка в потяг

 Вартість туру: 1970 грн. з особи

 У вартість входить:

  • Проживання в готелі в Карпатах в 2-, 3-місних номерах з вигодами
  • 4 сніданки
  • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
  • Екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту

Додатково оплачується:

  • Сірководневі чани 50 грн/особа
  • Мотузковий парк 70 грн/особа
  • Підйомники 50 грн./особа
  • Обіди,вечері