В Карпати за бадьорістю та настроєм

В Карпати за бадьорістю та настроєм
445 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
05.07.2014

В програмі: гори та водоспади, майстер-клас з приготування бойківських страв,  SPAпо-гуцульськи – сірководневі чани, чарівне Закарпаття та замок “Паланок”, угорські солодощі та італійське морозиво,  дегустація справжніх кельтських настоянок з українським колоритом.

1 день

08-00 виїзд зі Львова

10-00 Прибуття в с. Урич.  Перед нами відкривається вся велич історії – Урицькі скелі, які не мають аналогів у Європі. Саме тут знайдено залишки давньоруського міста–фортеці Тустань (ІХ – ХІІІ ст.).Виникла ця наскельна фортеця , як митний та оборонний пункт, заснований племенами Білих Хорватів. Захисники фортеці протягом довгого часу чинили опір татаро-монгольським завойовникам. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та інших. Тустань була важливим стратегічним пунктом. У свій час вона входила в єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а потім і Галицько-Волинського князівства.

Під час екскурсії ви дізнаєтесь: що залишки оборонних споруд Тустані належать до найважливіших пам’яток давньоруської архітектури домонгольських часів ; що укріплення контролювало Великий шовковий шлях з Китаю в Португалію, а також Соляний шлях, що  вів з Галичини в країни Центральної Європи; що могутній дерев’яний дитинець був побудований племінною знаттю білих хорватів; що це місце було священним і важливим для місцевих жителів з давніх-давен.

Побачите: рештки рукотворного муру, печери, підскельні коридори, криничку; у скелях Тустані можна побачити більше 4000 пазів та врубів, які використовувалися для підтримки дерев’яних конструкцій; а також відвідаєте  музей історії міста-фортеці Тустань.

14-00 Прогулянка берегом р. Велика Річка до водоспаду Гуркало.Невеликий лісовий каскад водних потоків причаровує туристів. Саме тут можна почути чарівну симфонію води, шуму дерев і співу птахів. Ви зможете відчути себе частинкою природи, набратись сил і зарядитись хорошим настроєм.

16-00 поселення в готель.

17-00 Карпатська вечеря. Для всіх гостей організовується смачний майстер клас приготування справжнього бойківського бограча і  баноша. Ви зможете не тільки скуштувати смачні страви, приготовані на вогні а й самим взяти участь в цьому дійстві. На десерт ми запропонуємо  Вам млинці з чорницею і смачний чай з трав, що ростуть в горах.

19-00 Вільний час. Пропонуємо зігрітись душею і тілом в бані. Для бажаючих спробувати щось новеньке пропонуємо відвідати SPAпо-гуцульськи – сірководневі чани в с. Коростів.

2 день

8-30 Сніданок

9-00 Виселення з готелю і виїзд на територію Закарпаття.

10-30 Прибуття в Чинадієво.Невеликий водоспад із незвичайною назвою «Скакало» розташований у мальовничому лісі. Назву отримав через воду, що падає з каменя на камінь. Ви прогуляєтесь буковим лісом, вдихнете ранкову свіжість Карпат.

12-00 Класичне Закарпаття. Прогулянка центром Мукачево і відвідини замка Паланок.Знайомство з Закарпаттям традиційно починається в Мукачево, яке є неофіційною туристичною столицею регіону. Місто розкинулось на берегах річки Латориця, місто, в якому живе легенда. Перша писемна згадкка про Мукачево датуються 896 роком. Родзинкою міста є  замок «Паланок», що височіє на  пагорбі. Одна з легенд гласить, що місто отримало свою назву саме від замку: закарпатці в муках насипали одинокий пагорб, на якому виріс форпост на перетині торгівельних і військових шляхів.

Екскурсія буде проходити маршрутом: Міська ратуша, палац Ракоці, Кафедральний костел Святого Мартіна, замок «Паланок».

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь:  що захистом від найбільшої облоги в історії замку керувала жінка – мати князя Ференца ІI Ракоці Ілона Зріні. Цілих три роки, з 1685 по 1688, дві 12-тисячні австрійські армії намагалися захопити замок. Замок змогли захопити тільки після підкупу та зради. Австрійці ще більше зміцнили замок і зробили його найсильнішою фортецею на сході Австрійської імперії  а також чому замок названо «Паланок»; що незабаром після того, як завалилася відома у всьому світі паризька фортеця Бастилія, саме Мукачівський замок став загальноєвропейською політичною в’язницею в Австро-Угорській імперії.

Побачите: Затишний бульвар – основу пішохідного трикутника туристичної зони в центрі міста, міську ратушу виконану в стилі модерн, годинник із складним механізмом, який є оздобою ратуші; Кафедральний костел Св. Мартіна, що височіє на іншому кінці площі, готичну каплицю Св. Йосипа XVI століття, яка оздоблена середньовічними розписами; пам’ятник святим Кирилу і Мефодію, а відчуєте дух Середньовіччя на території замку і зможете оцінити прекрасну панораму, що відкривається з оборонних мурів замку.

 16-00 Переїзд в с.Косинь. В невеличкому селі Берегівського району розмістився європейського рівня Комплекс термальних басейнів «Косино». Основною особливістю та гордістю комплексу  термальних вод є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Цілющі басейни комплексу подарують Вам хороший настрій та бадьорість духу. Ще однією перлинкою села є цукерня «Герміна». Лише тут можна поласувати справжніми угорськими солодощами та італійським морозивом.

19-00 Знову до Мукачево. Ми відвідаємо унікальну агросадибу «Кельтський двір під Ловачкою». Єдина на Закарпатті садиба зеленого туризму, де відтворюється історія, побут, звичаї, страви та напої кельтів,які понад дві  тисячі років тому створили древнє місто на схилах гір Галіш і Ловачка, що  на околиці Мукачева. Тільки тут Ви зможете про дегустувати справжні кельтські настоянки з українським колоритом.

21-00 повернення до Львова

Вартість туру 445 грн.

До вартості входить:

 • Проїзд комфортабельним автобусом
 • Екскурсійний супровід по всьому маршруту
 • Проживання в готелі (1 ніч)
 • Карпатська вечеря
 • Сніданок

До вартості не входить :

 • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (Вартість вхідного квитка в місто-фортецю Тустань -16 грн. для дорослих.Вартість  вхідного квитка до Замку «Паланок» – 3 грн. для дорослих, вартість вхідного квитка в комплекс «Косино» – 50 грн./ 2 год.)
 • Баня 100 грн./год (до 6 осіб)
 • Чани 300 грн./год ( 4-5 особи) і 400 грн./год (6-7 осіб) + трансфер до с. Коростів.
 • Дегустація настоянок ( вартість – 50 грн. )
 • Солодощі та кава в цукерні «Герміна».
 • Харчування

Побажання:

З собою купальні костюми та рушники для відвідин басейнів,зручне взуття, а також хороший настрій.