В Карпати на Зелені свята

В Карпати на Зелені свята
1345 грн / 3 дні/ 2 ночі
замовити тур

повернутися
30.05.2015

В програмі церква св. Духа в Рогатині,  давній Галич, Пнівський замок, водоспад «Пробій» в Яремчі, ринок народних виробів, водоспад «Гук», Буковель, музей музичних інструментів Романа Кумлика, музей в Верховині «Тіні забутих предків», гуцульська святкова вечеря, музики і забава, Манявський скит та водоспад .

День 1, 30  травня, субота

08.00 виїзд зі Львова

09.30 відвідини  церкви св. Духа в Рогатині

11.00 екскурсія «Давній Галич»

14.00 обід

Під час екскурсії Ви побачите: церкву св. Духа в Рогатині, звідки походила майбутня Роксолана Настя Лісовська, музей під відкритим небом м. Галича,  церкву Спаса і городище Володимирка, дитинець і Успенський собор; церкву «Різдва Христового» XІV ст., кам’яний хрест  – пам’ятка жертвам репресій, міст через р. Дністер, вулицю Караїмську, культуру, побут та історію караїмів; площа Ринок,  ратуша та костьол Успіння Марії – ХVIII ст.; пам’ятник Д.Галицькому ; Старостинський замок, храм св. Пантелеймона, пам’ятник-символ «Меч і Рало» символічний курган «Галичина могила» та ще багато цікавого.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь:  про місце з скарбами(принаймні за останні 20 років знайдено 2 великих), чому князя Ярослава було названо Осьмомислом. Що ховають за собою горби під назвою «Золотий Тік», чому річку Лімницю вже кілька років поспіль вважають найчистішою річкою України, де все ж таки знаходиться корона Данила Галицького , чому галицькі землі зумів об’єднати саме волинський князь, яка доля першої української поетеси, де починався писатися Галицько-Волинський літопис, та як Ваші душевні і тілесні сили поновить княжа криниця.

16.30  відвідини Пнівського замку

18.00  водоспад «Пробій» та ярмарок народних виробів у Яремчі

19.00 вечеря  поселення в гуцульську садибу в c. Микуличин

День 2, 31 травня, неділя

08.00 сніданок

09.00 освячення зелених оберегів в місцевому храмі

10.30  огляд водоспаду «Гук»

11.30 Буковель. Підйомник, огляд панорами Гологірського хребта

14.00 обід

16.30 музей музичних інструментів Романа Кумлика

18.00 відвідини музею «Тіні забутих предків»

19.30 гуцульська забава і святкова вечеря

День 3. 1 червня , понеділок

07.30 сніданок

09.30 огляд Манявського скиту. Церква Воздвиження Чесного Хреста, Церква Пресвятої Богородиці, Блаженний камінь з цілющим джерелом, кам’яні і дерев’яні споруди, високі стіні з вежами й бійницями, підземні коридори та Манявський водоспад.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: де знаходиться єдиний в Україні «Музей бурого ведмедя» та  «Музей мешканців Карпатського лісу», з якого  джерела витікає цілюща вода, та від яких  хвороб вона лікує,  що якщо вмитись краплями з плити в храмі, для якої церкви Йов Кодзелевич створив іконостас, та яка його подальша доля,  де похований козацький гетьман Іван Виговський,  як в селі з’явився модриновий ліс та багато іншого…

13.00 обід

16.30 прибуття до Львова

Вартість туру: 1345 грн/особа.

У вартість входить: проживання в готелі 2 ночі (2-их, 3-их місні номери зі зручностями в номері), 2 сніданки, 2 вечері, проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, екскурсійний та музейний супроводи, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.

У вартість не входить:  підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 55 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 35 грн. в обидві сторони; гуцульська забава 65 грн./ особа (в програмі народні артисти Гуцульщини і їх інструменти, танці до ранку, пісні про все на світі, і розважальна програма).

Імовірне проживання тут: http://www.karpaty.info/ua/uk/if/jr/mykulychyn/hotels/sribni.rosy/