fbpx

Тустань і Кам’янецький водоспад

Тустань і Кам’янецький водоспад
від 350 грн / 1 день
замовити тур

повернутися
18.02.2019

 Щоденна одноденна екскурсія в Карпати зі Львова

08.00 виїзд в Карпати зі Львова

10-30  музей фортеці Тустань. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс який займав близько 3 гектар, місто-фортеця, митниця через яку везли товари по трансконтинентальному шляху “Шовковий шлях” з Китаю до Португалії.

Тустань була важливим стратегічним пунктом, що входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. Це унікальна пам’ятка давньоруської архітектури не тільки в Україні а й у всій Європі.

12.30 Урицькі скелі. Урицькі скелі розташовані поблизу селища Урич Сколівського району Львівської області. На сьогодні Урицькі скелі є частиною Національного природного парку «Сколівські Бескиди», який оберігає і вивчає унікальні ландшафти західної частини Карпат. Ви не тільки дізнаєтесь історію цих земель з домонгольського періоду, а й насолодитесь красою природи.

Щоб до кінця відкрити для себе цей феномен в ХХІ столітті достатньо закачати безкоштовний додаток Tustan AR та створити для себе доповнену реальність для візуалізації фортеці.

Поруч  гірське джерело зі частинкам срібла і велика фестивальна галявина, на який відбувається фестиваль середньовічної культури “Тустань”. Після фестивалю залишились: дерев’яна вежа, таран, требушет.

13.30 перерва на обід (можна замовити на місці, грибну юшку, печена картопля, вареники, голубці, шашлик, овочі гриль, тощо)

15.30 Кам’янецький водоспад. Невеликий карпатський водоспад  висотою 3,5 метра на території заповідника «Сколівські бескиди». Гарне місце, віковічні смереки, урвища і скелі – все це рекреація біля водоспаду. Він розділений на два потоки величезною каменюкою та має висоту близько шести метрів, що є дійсно видовищною природною красою. Під сам водоспад підходять хатинки, де готують чай з цілющих карпатських трав, грибну юшку, запікають м’ясо та пропонують Вам андрути.

16.00 Журавлине озеро, що у народі отримало назву – Мертве. З-за того, що вода має великий вміст сірководню та дуже холодна. Саме з цієї причину в ньому немає риби, але його гірське розташування у проліску в мить зачаровує. Поблизу озера є гірське джерело, вода з якого, за словами місцевих, має цілющі властивості. Вживати воду з джерела рекомендують у лікувальних цілях, так як у її складі багато сірководню. Масивність та краса скель поміж Карпатських лісів запам’ятовується назавжди. Тому виділивши час на відвідування цієї місцевості і подолавши цей маршрут, ви отримаєте неймовірні емоції і незабутню насолоду відпочинком.

19.30  повернення до Львова

Вартість у складі збірної групи: 400 грн./ особа, діти до 12 років – 350 грн./особа

У вартість входить: екскурсійний та транспортний супровід, страхування

Додатково оплачується: обід, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.

  • заповідник “Сколівські Бескиди” – 10 грн./дорослі, 5 грн./діти
  • Заповідник “Тустань” ” 50 грн./дорослі, 25 грн./школярі, студенти, пенсіонери.