fbpx

Тур в Карпати на 2 дні: Синевир, Колочава+Долина крокусів

Тур в Карпати на 2 дні: Синевир, Колочава+Долина крокусів
995 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
23.03.201906.04.2019

Пропонуємо Вам гарний відпочинковий  тур в Карпати на 2 дні. В програмі: водоспад Шипіт, озеро Синевир та ГОРИ!

Родзинка туру – фотосет в Долині крокусів

Ми складали програму спеціально для Вас! В цьому турі у Вас буде достатньо часу, щоб побачити українські Карпати, неквапливо прогулятись та зробити фотографії на пам’ять!

УВАГА! Тур зі Львова!

Для тих хто не знає, як добратись зі свого міста до нас в тур і назад:
Укрзалізниця: http://booking.uz.gov.ua
Автобуси: http://bus.com.ua
Ще автобуси: http://busfor.ua
Попутки: https://www.blablacar.com.ua
Все одразу: href=”https://tickets.ua

День 1: Львів-Пилипець: водоспад Шипіт, підйом на г.Гимба, прогулянка по полонині

День 2: виселення з готелю – екскурсія по Колочаві – Синевир – Львів

1 день

7-30 збір групи

8-00 виїзд зі Львова від залізничного вокзалу (при виході з вокзалу повертаєте направо, стоянка для автобусів, де пише “Багажне відділення”)

11-00  Воловецький перевал (875 м. над рівнем моря). Зупиняємось на перевалі, милуємось наймовірними пейзажами, робимо гарні фото для всіх бажаючих.

12-00 приїзд в Пилипець, прогулянка до водоспаду Шипіт. Один з найгарніших водоспадів Карпат, що спадає численними каскадами вниз з висоти 16 метрів. Водоспад на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гимби; пам’ятка природи державного значення, одне із семи природних чудес України. Дуже видовищний водоспад, з багатьма порогами та переливами, місце проведення щорічного фестивалю неформальної культури. Почуєте романтичні карпатські легенди про водоспад та походження його назви. На водоспаді можна пообідати, тут Вам запропонують смачну грибну юшку, шашлик, овочі на грилю

15-00 підйом на підйомнику гора Гимба. Прогулянка Боржавською полониною – найдовшим високогірним хребтом України. Тут Вам відкриються надзвичайні краєвиди від яких перехоплює подих! Звідси найкраще видно вершини гір Кук, Боржава, Пікуй, Високий Верх, Магура, Маковиця, Цицька.

19-00 вечеря. Поселення в садибі зеленого туризму, с.Пилипець

/

2 день

8-00 сніданок, виїзд з садиби з речами.

9-30 приїзд в с. Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Колочава – не просто село, тут діють аж десять музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі. Ви побачите СКАНСЕН “Старе село”, австрійську вузькоколійку та багато всього цікавого.

Цвітіння крокусів! Фотосет!

13-00  обід у Синевирській поляні в затишній колибі.

13-30 прогулянка до озера Синевир. Безумовно, одне з найкрасивіших місць нашої країни. Найбільше озеро Українських Карпат. Входить до складу Національного природного парку «Синевир», одне із семи природних чудес України. Вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м. Маєте змогу почути багато цікавої інформації про Синевир та романтичні легенди Карпат, пов’язаних із озером.

16-00 Ви знали, що  в Україні існує єдиний в Європі центр реабілітації бурих ведмедів? Вольєр реабілітаційного центру бурих ведмедів розташовано на ділянці лісу 12 га. У верхній його частині було споруджено 6 кліток та 2 секції для утримання груп та одиноких тварин різного віку і стану здоров’я,в яких знаходяться басейни і барлоги. Всю територію огороджено електромережею. Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, відтворення їх природної популяці тощо.

22-00 повернення до Львова

Вартість: 995 грн

До вартості включено: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, екскурсійний супровід по всьому маршруту, проживання 1 ніч, 1 сніданок

Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки:Національний парк “Синевир” загальний – 21 грн., студенти і учні – 6 грн.; водоспад Шипіт загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно; Колочава загальний, пенсіонери, студенти – 40 грн., школярі – 15 грн, ; підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – 100 грн. в обидві сторони, діти до 10 років – 80 грн.; реабілітаційний центр бурого ведмедя загальний 21 грн., дитячий 6 грн.
  • харчування