fbpx

Тур на католицьке Різдво на Закарпаття

Тур на католицьке Різдво на Закарпаття
2550 грн / 4 дні/3 ночі
замовити тур

повернутися
22.12.2018

Не знаєте де найкраще святкувати католицьке Різдво в Україні? Так, щоб по-справжньому відчути Дух Різдва… Звичайно на Закарпатті, в гостях у угорців! Саме сюди ми робимо тур на Різдво щороку, який насичений історію і культурою цього краю.

Програма колоритного Різдвяного туру на Закарпаття 2018:

1 день туру на Католицьке Різдво 22.12.2018

9-00 виїзд зі Львова

12-30 Бункер лінії Арпада– військовий об’єкт часів Другої світової війни під землею протяжністю 1,5 кілометра в селі Верхня Грабівниця Закарпатської області для захисту Уклинського перевалу та найближчих гір. Колосальний об’єкт з цікавими розповідями та масштабами в доповнення з засніженими зимовими Карпатами.
14-00 обід

16-30 Екскурсія Берегово в рамках прогулянки: різдвяно-новорічні вогні міста, центральна пішохідна частина з будівлею казино (зараз ресторан «Золота Пава»), копія Лувру палац комітатського суду, споруда резиденції графського двору, інтер’єри костелу Воздвиження Чесного Хреста ХІІІ ст., реформатська церква з діючим органом фірми «Рігер», управління Берегського комітату, міська синагога, будівлі ХVІІІ-ХІХ століть, гарна затишна атмосфера.

19-00 дегустація вина в приватному підвалі. Дегустація за карпатського вина відбувається в приватному підвалі одного з винообів Берегівського району . По черзі будуть запропоновані кабарне савінйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кув’є та легкі закуски твердими копченим сирами. Після закінчення дегустації вина можна придбати.

 21-00 поселення в угорських садибах зеленого туризму.Вечеря

2 день Різдвяного туру на Закарпатті 23.12.2018

8-00 угорський сніданок.

10-00 пішохідна екскурсія Ужгородом. В рамках екскурсії: набережна річки Уж та святкова новорічна атмосфера, Ужгородський замок – твердиня роду Другетів, ліхтарник дядя Коля, експозиції Закарпатського краєзнавчого музею, капсула часу, провулок Гірчичне зерно, Кафедральний Хрестовоздвиженський собор, глобус Ужгорода, найдовша в Європі липової алея, з захованим скарбом під 7-ю липою, вул. Корзо, пішохідний міст, міська синагога, аналогів якої немає в цілій Європі, міні пам’ятників скульптура Михайла Колодка: Миколайчика, Джона Лорда, Енді Ворхола, Моцарта, пароплава «Карпатія», найменшого маяка світу «Свобода», кафе – кондитерська Валентина Штефаньо та смачна закарпатська кухня.

15-00 Термальні басейни комплексу «Золота гора». Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія та 4 сауни.

За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

18-00 Театралізована костюмована екскурсія мукачівським замком «Паланок» «Нічний варош». На згаслому карпатському вулкані застиг у сутінках могутній замок. Схований від сторонніх очей за неприступними мурами, він зберігає численні легенди про військові звитяги, боротьбу за владу, життя, і звісно ж, – романтичне кохання… У супроводі коменданта замку, оминувши всі пастки, кам’яними лабіринтами ви потрапите у морок гори, здійметеся на високі бастіони над Мукачевим, та розкриєте усі таємниці Паланку! В рамках екскурсії розповіді, сюрпризи, міні дегустації

21-00 повернення до угорських садиб. Вечеря

3 день Туру на Закарпаття на католицьке Різдво 24.12.2018

8-30 сніданок

11-00 Лумшорські чани – ємності для води під відкритим небом біля підніжжя полонини Руна, поблизу водоспад Давір поміж букових та смерекових лісів куди набирається сірководнева вода з високим вмістом мінералів і для контрасту холодна річка Туричка. Про це мало розповідати. Це треба раз спробувати. Перепад температур надзвичайно оздоровче діє на організм людини. Таке гірське СПА відразу «повертає до життя», негаразди, втоми, переживання, а ще покращується кровообіг, стан судин та опорно-рухової системи. Одна година – і Ви інша людина!

13-00 обід – кулінарна дегустація закарпатських страв “Смак Закарпаття”. 15 страв, узвр і фірмова сливовиця.

17-00 повернення до садиб. Вільний час.

19-00 Святий вечір за угорськими традиціями. Це є справжнею кульмінацією туру на Закарпаття!Ви поринете в атмосферу Різдва перебуваючі в гостях в угорців, що тут живуть. Не тільки побачите і почуєте колядників, а й станете учасниками цього дійства. Спробуєте вивчити колядки угорською, навчитесь танцювати угорські народні танці, побачите як дорослі та малі мешканці ходять один до одного в гості та колядують. Смак Різдва довершать традиційний угорський гуш левеш, холодні страви, голубці.

4 день автобусного туру на Закарпаття 25.12.2018

8-00 сніданок

10-30 огляд мисливського замку графів Шенборнів (санаторій Карпати). Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (як тижнів) 12 входів (як у році місяців). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. На території палацу озеро в точних обрисах мапи Австро-Угорщини та джерело молодості. Гарний ландшафтний парк з тисами, сакурою, веймутовою сосною, тюльпановим деревом, гліцинією, тощо.

15-30 повернення до Львова

Вартість туру на католицьке Різдво на Закарпаття: 2550 грн (дорослі), діти до 6 років без надання окремого місця безкоштовно, від 6 до 12 років 2200 грн діти

 

У Вартість туру на Закарпаття включено:

  •  Екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту
  • Проживання в угорській садибі 2-, 3- місні номери
  • 3 сніданки, 3 вечері
  • Святий вечір з колядками та вивченням угорської культури

Вартість не входить:

  • Дегустація вина 9 видів з традиційними закусками: Вартість: 80 грн./особа. Екскурсія без дегустації вина 40 грн.
  • Термальні басейни комплексу «Золота гора» – 250 грн./2 години/4 басейни/4 сауни, діти зростом від 110 см до 150 см. – 125 грн., діти зростом до 110 см. – безкоштовно.
  • Ужгородський замок: загальний – 45 грн., студентський – 35 грн., дитячий – 20 грн.;
  • Бункер лінії Арпада: загальний  – 60 грн., школярі  – 30 грн., студенти 40 грн.
  • купання в чанах  в с. Лумшори – 180 грн./особа
  • кулінарна дегустація “Смак Закарпаття” 150 грн/особа

Виникли запитання, або хочете забронювати тур? Заповнюйте форму і ми з Вами зв’яжемось!