Екскурсія в Тунель Кохання (осінь)

Екскурсія в Тунель Кохання (осінь)
320 грн / 1 день
замовити тур

повернутися
23.09.201814.10.2017

Осінній маршрут нашої фірмової екскурсії в Тунель Кохання включає також відвідування Тараканівського форту та Дубенського замку

Тараканівський форт вважається наймістичнішою спорудою в Україні. Офіційна назва Дубенський форт-застава. Тут неодноразово проходили зйомки різних версій Битви ексктрасенсів та зйомки фільмів, останній та найвідоміший – “Поводир”, де одну з головних ролей зіграла українська співачка Джамала.
Дубенський замок вражає своєю історією та масштабами, колись це був найбагатший замок усієї Західної України. У Вас буде можливість завітати в Палац, пройтись підземеллями та казематами, відвідати замкову капличку та піднятись на Дівочу вежу, овіяну легендами.

Родзинкою екскурсії є осінній Тунель кохання: природа зробила нам свій подарунок, там де прокладена вузькоколійка тепер гуляють закоханні, а хтось приїжджає навпаки у пошуках кохання…

7-30 збір групи біля багажного відділення на Залізничному вокзалі м.Львова
8-00 виїзд відповідно до екскурсійного маршруту
10-30 Такого Ви ще не бачили!!! Тараканівський форт — самостійне військове містечко площею 4 га. На 7-ми підземних рівнях, знаходились склади боєприпасів, житлові приміщення, хлібопекарня, пральні, церква, морг, 3 колодязі з водою та колодязі-пастки (обережно не попадіться . Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, лабіринів, ДОТів, сходів, до яких ви потрапите через рови, що оточують будівлю.
13-00 обід в Дубно
13-30 екскурсія в Дубенський замок.Костянтин Іванович Острозький обрав його для зберігання трофеїв, які здобував у битвах з противникам. Тому можете собі уявити скільки там всього… думаєте просто було? Ніскільки там ще всього залишилось! Ми пройдемось з Вами підземеллями замку та вийдемо на оглядові вежі. До речі замок по праву вважається 1 з 7 архітектурних чудес України!
18-00 Тунель кохання!!! Тут все зрозуміло без зайвих слів!
Вартість: 320 грн
Додатково оплачується: Дубенський замок: дорослі — 20 грн, студенти та діти — 10 грн., Тараканівський форт: дорослі – 10 грн, студенти, діти – 7 грн.
Примітки: радимо бути взутими у зручне взуття, мати з собою ліхтарики, адже ми їдемо у справжній форт з усіма його цікавинками, канапочки для відновлення сил.