fbpx

Цвітіння сакури у Ужгороді (сакура-фест 2019) та історичні пам’ятки Ужгорода

Цвітіння сакури у Ужгороді (сакура-фест 2019) та історичні пам’ятки Ужгорода
875 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
21.04.201928.04.2019

Головною туристичною подіє квітня безперечно є Сакура-фест. Смае тому кожного року ми організовуємо тур до Ужгорода в період цвітіння сакури.

Програма тура до Ужгорода:

День 1: Львів  – палац Шенборнів – Мукаево (місто і замок Паланок) –  термальні басейни – дегустація вина – Ужгород

День 2: Ужгород (екскурсія містом і замком) – Лумшори (варіння в чанах)  – Львів

Детальна програма екскурсії до Ужгорода на сакуру:

День  1

08.30 збір на залізничному вокзалі м. Львів

09.00 виїзд

12.30 огляд мисливського замку графів Шенборнів (санаторій Карпати). Серед дубових пралісів знаходиться палац, збудований в астрономічному стилі початку ХХ століття. У палаці 365 вікон(366 замуроване на випадок високосного року), 52 кімнати, як тижнів в році, 4 вежі, як пори року. Неподалік палацу розташоване озеро в точних обрисах мапи Австро-Угорщини. Літом на озері красується латаття.

14.00 обід в одному з ресторанів в Мукачево (на вибір) та прогулянка містом Мукачево. Затишне європейське містечко, історична частина в якому пішохідна. Серед туристичних принад: костел св. Мартіна, палац Ракоці, пам’ятник сажотрусу, пам’ятник гусці – туристу та гусці – фотографу, гастрономічні особливості закарпатської кухні.

16.00 Мукачівський замок паланок. Вражаюча кам’яна твердиня на місці колишнього діючого вулкану. Бастіони, галереї казарм та житла знаті середньовіччя, замкова криниця та легенди про Федора Коріятовича, історія мужньої Ілони Зріні, Казінці, гарно збережені стіні не залишать байдужого навіть найвибагливішого мандрівника.

18.00  Термальні басейни комплексу «Золота гора». Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія та 4 сауни.

За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

20.00 дегустація вина в підвалі комплексу «Золота гора». 9 вин починаючи від червоного сухого, закінчуючи марочним солодким вином. До вина подається класична закуска: твердий сир, родзинки, яблука, палички.

21.30 поселення в готель Гостинний двір (Ужгород)

День 2

08.00 сніданок

09.00  екскурсія містом  з відвідуванням алеї сакури, Ужгородського замку – колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, музею архітектури і побуту під відкритим небом, кафедрального собору, найбільшої в Європі липової алеї, вул. Корзо, пішохідного мосту,  мініатюрних пам’ятників Свободи,  Карпатії, Ференцу Лісту, вузол Кротона, Миколаю, художнику Глюку, міської синагоги, тощо.

13.00 обід в м. Ужгород

16.00 Чани в с. Лумшори Перечинського району.

22.00 Орієнтовне повернення до Львова

Вартість туру: 875 грн./особа

У вартість входить: проїзд автобусом євро класу, екскурсійний супровід в дорозі, екскурсійний супровід в музеях,  проживання в готелі 1 ніч, сніданок.

Дегустація вина 9 видів з традиційними закусками: Вартість:75 грн./особа

Термальні басейни комплексу «Золота гора» -250 грн./2 години/4 басейни/4 сауни, діти зростом до 150 см.- 75 грн., дито зростом до 120 см.,-безкоштовно.

Ужгородський замок: загальний – 45 грн., студентський – 35 грн., дитячий – 20 грн.;

замок Шенборна: загальний – 15 грн., учні – 10 грн.;
Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;

купання в чанах  в с. Лумшори – 150 грн./особа

Відгуки до туру

Елена (Запорожье)
Доброго времени суток. Благодарю за хороших 2 дня в Закарпатье. Большой респект гиду Виктору - ну просто класс. Причем во всем и в организации, и знании края, и человечности. Замечательная погода, время расцвета природы, горы, хорошая организация тура сделали тур незабываемым. Желаю продолжать в том же духе!!!!