fbpx

Травневі вихідні : тур Кам’янець – Подільський, Чернівці, Хотин, печера Вертеба

Травневі вихідні : тур Кам’янець – Подільський, Чернівці, Хотин, печера Вертеба
1560 грн. / 3 дні/2 ночі
замовити тур

повернутися
30.04.2016

В програмі: Кам’янець – Подільський (екскурсія містом та фортецею), Бакота (скельний монастир), Хотинська фортеця, Більче-Золоте печера «Вертеба», Чернівці
Ви побачите: 2 з 7 історико-архітектурних чудес України, поринете в атмосферу Середньовічного Поділля, доторкнетеся до фортець, що пережили війни та витримали століття, потрапите в українську Венецію та побачите реліктові рослини, відвідаєте печеру, якій вже більше двох мільйонів, та матимете можливість милуватися Дністровським каньйоном, мандруючи пароплавом Подільськими Товтрами!

Увага! тур зі Львова. Можна також приєднатись до групи в Івано-Франківську, Чернівцях 

День 1

07-30 збір групи
08-00 виїзд зі Львова
13-30 прибуття в Чернівці обід
14-30 екскурсія містом Чернівці. Маршрут екскурсії: Дворик ратуші, чернівецький сурмач, який гратиме мелодію “Марічка” з вежі ратуші, пішохідна вулиця імені О. Кобилянської (кол. вулиця Панська),”Італійський дворик” та дворик Німецького народного дому, Свято-Духівський собор, костел Серце Ісуса, Соборну площу та кол. Буковинський сейм, Німецький дім та Польський дім,Вірменська церква, «п’яна церква», греко-католицький собор Успіння Пресвятої Богородиці, площа Турецької криниці, 3-метровий “велосипед Гуллівера”, квітковий годинник, костел Воздвиження Всечесного Хреста , будинок-корабель, “будинок з левами”, резиденція митрополитів Буковини і Далмації
18.00 вечеря, вільний час
20.00 поселення в готель
День 2
08.00 сніданок
11.00 Переїзд в Бакоту, екскурсія каньйоном Дністра
В цьому мальовничому місці створився свій мікроклімат, що сприяє зростання реліктових рослин та лікарських трав. Ви зможете побачити тут десятки птахів та рослин, що занесені до «Червоної книги». Крім живописних краєвидів Бакота відома найдавнішим християнським монастирем України. Побутує думка, що тут знаходився самий древній печерний монастир Поділля. Саме тут прославився подвигом Антоній Печерський – засновник Києво-Печерського монастиря. В 14 ст. монастир обвалився, однак легенди про нього передавались з покоління до поколінь, поки в 19 столітті він не був розкопаний. На території монастиря було знайдено три цілющих джерела.
14-00 обід

/

 

15-00 пішохідна екскурсія по Кам’янцю-Подільському “Місто чотирьох культур».
Екскурсія буде проходити за маршрутом: Глибокий скелястий каньйон в центрі міста, Замковий міст, Петропавлівська та Миколаївська церкви, Башти Гончарна і Кушнірська, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь, Домініканський і Трінітарський монастирі, Польські та Руські ворота.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому географ ІІ сторіччя Птолемей згадував про місто Клепидава – «фортеця на скелях», чому Камянець-Подільський називають містом чотирьох культур, про що розповідають жовті квіти, що ростуть в каньоні замкового мост, яким чином повязані Камянець-Подільсткий з золоторогим і срібнокопитним оленем, та звідки розпочалась передача Ольги Фреймут «Ревізор»
Побачите: сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, Мадонну на турецькому мінареті, прекрасний пам’ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі, єдиний на планеті міст, який поставлений не поперек річки, а вздовш, романтичні руїни вірменського дворика, найстаршу в Україні ратушу, Стару фортецю, Новий замок, башти та підземелля, криниця, Боргова яма, діарама „Битва з турками 1672 р.”, Кармалюкова вежа, оригінальний музей тортур, міські ворота, вірменські бастіони.
Вільний час. Відвідування фестивалю кави “Кам’янецька турка” (площа Польський ринок).
День 3
8-00 Сніданок
10-00 Екскурсія по Хотинській фортеці. Хотинська фортеця, що побудована у 13 — 18 століттях захоплює неповторним сполученням камяного масиву, берегом Дністра та цікавою історією. Недарма ця памятка історії була визнана одним з семи чудес України. Історія Хотина – це історія воєн, перемог та поразок, повна таємниць та загадок, тісно повязана з політикою пяти держав. На території фотреці знімалось багато фільмів: «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький». «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Д Артаньян і три мушкетера», «Тарас Бульба» .
14.00 Обід в ресторані м.Борщева
15-00 екскурсія в печері Вертерба. Єдиний в Україні підземний музей трипільської культури
22-00 повернення до Львова

/

Вартість туру 1560 грн

У вартість входить:проживання в готелі 3* дві доби, проїзд автобусом євро класу, екскурсійний супровід в дорозі, екскурсійний супровід в музеях, 2 сніданки

Додатково оплачуються вхідні витки до екскурсійних обєктів:

 • Чернівецький університет (загальний, студентський – 25 грн./особа, учнівський – 5 грн./особа);
 • Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.);
 • Національний парк “Подільські Товтри” (7 грн./особа дорослі, студенти, діти до 14 років – безкоштовно);
 • круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 75 грн., діти до 6 років – 50 грн.);
 • Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.);
 • печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 15 грн., учні – 10 грн.).
  Можливі обіди:
  Обід в перший день: в українському ресторані «Мрія козака». Пропоноване меню: грибна юшка, рис з овочами з куркою, салат овочевий, узвар/ чай, хліб. Ціна 55 грн.
  Обід в другий день, ресторан м. Чернівці: суп з фрикадельками, рис з овочами з гуляшем, хліб, чай/узвар Ціна 65 грн
  Обід в третій день: ресторан міста Борщева. Пропоноване меню: борщ, картопляне пюре, відбивна,, салат овочевий, чай хліб. Ціна 60 грн.