Екскурсія в Закарпаття на травневі свята 2019

Екскурсія в Закарпаття на травневі свята 2019
2170 грн. / 3 дні/2 ночі
замовити тур

повернутися
29.04.201903.05.2019

Що може бути кращим, ніж поїздка на травневі свята на Закарпаття? В цьому автобусному турі всі головні перлини травневих вихідних Закарпаття: Долина нарцисів, Озеро Синевир, водоспад Шипіт, краса Карпат, відпочинок в термальних басейнах, дегустації закарпатських вин та сирів, звичаї  та гостинність закарпатських угорців, смачна кухня і головна страва регіону – бограч!

Початок туру в Закарпаття

День 1

08.00 виїзд з Залізничного вокзалу м. Львів

12.00 огляд мисливського палацу графів Шенборнів (санаторій «Карпати» селище Чинадієво). Палац побудований в трендовому на той час астрономічному стилі: в ньому 365 вікон (366 замуроване на випадок високосного року, як днів у році) , 52 кімнати (як тижнів в році),12 входів (місяці календарного року ) і 4 вежі (пори року). На території викопане озеро у точних контурах мапи Австро-Угорщини. Екзотичні види рослин, яких налічується 40 видів прикрашають парк. У парку тече джерело молодильної води з високим вмістом гліцерину, яке в народі називають «Джерелом молодості» . Воду можна набирати, я пити, так і вмиватися. Поряд знаходиться і сувенірний ринок.

14.00 обід в ресторані “Графський двір” в форматі “Їж, пий скільки влізе”(обід-презентація страв закарпатської кухні. Шведський стіл)

15.30 огляд мукачівського замку «Паланок». Замок оточений 14 лініями оборони. У верхній його частині криниця глибиною 76 метрів, пам’ятник подільському князю Федору Коріятовичу, що обдурив нечистого та романтичні і героїчні історії про Ілону Зріні, що боронила замок 3,5 років

19.00 дегустація закарпатського вина відбувається в підвалі вирубаному в скельній породі Берегівського вулканічного низькогір’я . По черзі будуть запропоновані  кабарне савінйон,  мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кув’є «скарби Мужієва», бича кров, сорт вина полуниця та сири зі спеціями: петрушкою, перцем, параниця копчена і некопчена, рікота .

По закінченню – вина та сири можна придбати.

20.30 поселення в угорських садибах зеленого туризму, вечеря.

Садиби являють собою одно-двоповерхові будинки з окремими кімнатами та всіма необхідними зручностями.  Власниками таких віл є  угорці, що становлять 80 % місцевого населення Берегівського району. Сніданки та вечері відбуваються  з традиційними ставами місцевої кухні та алкоголю: вина власного приготування та палинки (фруктової самогонки з полуниці, персика, чорниці, чи винограду). Є можливість познайомитися з культурою звичаями угорців а також вивчити трохи угорських слів.

/

День 2

08.00 сніданок

10.30  огляд ресторану гумору та сатири м. Ужгород «Деца у нотаря» . Ресторан створений закарпатським письменником Павлом Чучкою. Вся територія оздоблена і прикрашення соціально-політичними цитатами та гаслами як минувшини, так і тепер та являє собою цілий музей.

11.00 огляд Ужгородського замку, екскурсійна прогулянка містом, вільний час. Ужгород місто вздовж річки Уж з населенням 115 тисяч жителів. У місті найдовша Липова алея Європи, ясен чеського президента Томаша Масарика, захований скарб під 7-ю липою, послання до ужгородців з нагоди 20130 року, ліхтарник дядя Коля з секретами у своїй сумці , сакури, мініатюрні пам’ятники роботи скульптора Колодка:  «Карпатія», «вузол Кротона», «Статуя Свободи», «Миколайчик», тощо. В час, коли припадають травневі вихідні Ужгород неймовірний.

15.00 обід-дегустація закарпатської кухні “Смак Закарпаття”

17.00 Термальні басейни “Золота гора”

20.30 угорська вечеря .

День 3

07.30 сніданок

9.40  екскурсія в Долину нарцисів урочище Кіреші . Нарциси  –  високогірні рослини. Та щоб побачити карпатську квіткову долину, не потрібно підніматися у гори. Вона знаходиться у доступному місці, на висоті всього 200 метрів над рівнем моря. Долина займає площу у декілька гектарів. В повітрі аромат свіжості . Нарциси ростуть у Альпах, гірських районах Балканських країн та Румунії. Однак вони є значно меншими і шукати їх треба високо у горах. Українцям надзвичайно пощастило, що цвітіння Долини нарцисів припадає на травневі вихідні!

13.30 обід в колибі с. Синевирська Поляна . Колиба – це місце де пастухи збиралися на ночівлю, коли випасали овець у горах. Посередині горить вогонь, а навколо розташовувались вівчарі. Горить вогонь у колибі і дотепер проте навколо сидять вже наші гості, що смакують стави гуцульської та бойківської кухні.

14.30 екскурсія до озера Синевир. Озеро Синевир  і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна – 24 м. Існує легенда про розділене кохання  пастуха Вира і синьоокої красуні Сині. Озеро – одна з візитних карток українських Карпат

17.30 водоспад «Шипіт » с. Пилипець.  Водоспад починається з найдовшого гірського масиву в Україні – полонини Боржава. Висота падіння води –  15 метрів. Гуркіт водоспаду нагадує шепіт – звідти і назва. В село Пилипець, де знаходиться водоспад одна з основних столиць субкультури хіпі.

22.30 прибуття до Львова

Вартість туру: 2170 грн./особа

Для дітей до 5-х років без надання окремого місця в транспорті, поселенні, без харчування – безкоштовно.

Для дітей від 5-х до 12 років вартість туру 1895 грн.

Раннє бронювання автобусного туру на травневі свята 2019 на Закарпаття до 15 березня -150 грн!

У вартість входить:

 • екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту;
 • проживання в садибах зеленого туризму  2-, 3- місні номери 2 ночі;
 • 2 сніданки, 2 вечері ;

У вартість не входить:

 • Обід в ресторані “Графський двір”. Шведський стіл: 120 грн/особа
 • Дегустація закарпатських страв “Смак Закарпаття”: Вартість:170 грн./особа
 • Обід в колибі с.Синевирська Поляна. Порційне меню. 100 грн/особа
 • Термальні басейни комплексу «Золота гора» -250 грн./2 години/4 басейни/4 сауни, діти зростом до 150 см.- 75 грн., дито зростом до 120 см.,-безкоштовно.
 • Ужгородський замок: загальний – 45 грн., студентський – 35 грн., дитячий – 20 грн.;
 • замок Шенборна: загальний – 15 грн., учні – 10 грн.;
 • Мукачівський замок: загальний – 40 грн., студентський – 20 грн., дитячий – 20 грн.;
 • Озеро Синевир: загальний – 25 грн., студентський, дитячий – 6 грн.;
 • воспад Шипіт: загальний – 10 грн., студентський, дитячий – 5 грн.;

Для замовлення туру або, якщо у Вас виникли запитання, заповніть форму і ми з Вами зв’яжемося:

 

Відгуки до туру

Сергей (Черниговская область)
Хотелось бы отписаться про тур наданный данным агенством... Долго не буду, так как, все-равно всего не напишешь, что чувтсвешь душою и все то, что чувствуешь эмоциально. Эксурсию у нас проводил гид Виктор, с первых минут я понял, что мы не будем скучать, анекдоты и истории на разные темы, шутки-прибаутки, много всего интересного, что касается экскурсии и местности, забавные истории про историю других стран. Короче так весело было как будто мы побывали не на экскурсии, а на свадьбе в Закарпатье)))) Отдельно хочется поблагодарить водителя, это проффесионал своего дела, кто знает о чем я - тот поймет ;) Спасибо Вам за тур ))) Процветания Вам и хороших туристов.
Людмила (Київська область, м.Богуслав)
Не дивлячись на те, що сакура в Ужгороді вже осипалась - поїздка "Сакура-фест" була НЕПЕРЕВЕРШЕНА!!!! Організація просто супер: екскурсії, замки, обіди, далі - басейни (релакс після тривалої ходьби), і супер-завершення дня - дегустація! Все дуже добре сплановано. Але окрему вдячність хочеться виразити нашому супроводжуючому Віктору Пермякову - це дуже розумний, уважний, добрий, веселий, розуміючий і ..... можна ще довго перелічувати його позитивні якості! Якщо я ще буду користуватись послугами цієї туристичної компанії - то вибиратиму тільки ті поїздки, де супроводжувати групу буде Віктор! І те, як вибирали найкоротший маршрут, щоб люди не запізнились на поїзд, і те, як Віктор оплатив таксі людям, котрі не встигли на громадський транспорт, і те, як подавав руку всим туристам під час кожного виходу з автобуса і ще багато таких, ніби дрібничок, які говорять про чудові людські якості Дякую тур-фірмі за суперову екскурсію!
Любов 1, Євгенія, Любов 2 і Надія -Львівські пані. (М Львів)
Вітання всім співробітникам TOUR-U! Щиро дякуємо нашому гіду п. Віктору за незабутні 2 казкові дні, проведені у Закарпатті 28-29 квітня 2018 р. (на Вашому сайті ще 2017 рік). Хоч сакура вже майже відцвіла, але кожному туристу від фірми подарували смачний пряничок із зображенням сакури. Ще велике дякую нашому водію п. Івану за те, що так зручно було з ним подорожувати. Агенція TOUR-U забезпечила своїм туристам чудовий сервіс під час усіх екскурсійних заходів! Ми ще раз переконалися, що їздити з TOUR-U завжди приємно, цікаво і комфортно! До нових подорожей!