Батярські травневі у Львові

Батярські травневі у Львові
1690 грн / 3 дні/2 ночі
замовити тур

повернутися
07.05.2016

Всі батяри добре знаютimage
Же правдивий рай – то Львів

Пояснити не-галичанину, хто такий батяр, непросто. Найближчі синоніми – гульвіса, відчайдух.

Львівські батяри – субкультура, що панувала у Львові з середини ХІХ до середину ХХ століття. Батяри мали особливий зовнішній вигляд, особливу говірку, полюбляли батярську музику, яка завжди була веселою, енергійною.

Гуляти вони вміли щей як! Батяр любив гарних жінок, міцну випивку, веселий дотеп і гарну гулянку.

Пропонуємо Вам відсвяткувати День народження Львова по-батярськи!!!

1 день

Зустріч гіда на вокзалі, трансфер в готель (залишаємо речі) та в центр міста. Поселення відповідно до правил розрахункового часу в готелі (заїзд після 14-00, виїзд до 12-00). Раннє поселення оплачується, як половина вартості номера.

Шановне паньство! Запрошуємо на знайомство зі Львовом! Ну де ж ти побачиш таку ще красу? Тілько у Львові!

15-00 пішохідна екскурсія «Цікавинки Львова»78443477

Екскурсія проходитиме за маршрутом: палац Бандінеллі – лавка закоханих – ресторан «Атляс» – італійський дворик (львівський стовб ганьби, лев Лоренсовича, дзвін «Кирило») –  львівська копальня кави – ансамбль собору на Руській – львівська майстерня шоколаду – скульптура Нептуна – антикафе «Comunna» – міська  ратуша підйом на гору (411 сходинок, годинниковий механізм фірми Штіле та захоплюючий львівський бельмаж) – ресторан «Криївка» -найдорожча ресторація Галичини «Масони» – львівський кафедральний собор – каплиця Боїмів – Кiss place – балкон закоханих – пасаж Андреоллі – костел єзуїтів з підземеллям –  крафтова пивоварня «Правда»

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: що означає у Львові «сходити до пана Едзьо», за що Нептун у Львові  звинувачений в буржуазному націоналізмі, скільки у Львові архітектурних левів, як в місті знайшли поклади кави та організували її видобування, чому ратушу міщани називали «бездарним пам’ятником німецького бюрократизму» та «скриня з комином», як львівська міщанка закохала в себе польського короля, історію львівських Ромео і Джульєтти, про клятви Яна Казимира яких він не здійснив, та як в місті розважався Джакомо Казанова  та не тільки ….

Під час екскурсії побачите: офіційне місце публічних поцілунків, перший об’єкт в Україні що ввійшов до списку ЮНЕСКО, зенітну установку на даху, БМВ у приміщенні ресторану, дзеркальну залу типу «Аліса в задзеркаллі», командний пункт українських повстанців, процес видобування під землею львівської кави, годинниковий механізм що працює в місті від 1840 року

Вільний час.

2 день

Чорна кава – це львівських вулиць напій.image

Чорна кава – це вечір розкішний мій.

Чорну каву зі мною, мій друже, пий,

В чорній каві і нині, і прісно жий.

9-00 Сніданок.

Розпочніть свій ранок за львівським звичаєм, тобто з горнятка чорної запашної кави.

10-30 Батярський КВЕСТ. Пропонуємо продовжити знайомство з батярським містом в інтерактивній формі.2_58-1

Краще один раз спробувати побатярувати, аніж десять разів почути, що це таке… Отже, щоб відчути себе батяром, потрібно поринути у культурний феномен львівської культури та в особливості міського фольклору. Ми пропонуємо зробити це за декілька годин, поринувши у квест по-батярськи, нууу і тількооо ві Львові;) Ви бешкетуватимете, співатимете, дегустуватимете, бігатимете, стрибатимете, танцюватимете, а також позалицяєтесь до кобіт, пізнаєте львівські вулиці, спробуєте розвеселити народ, порозмовляєте батярською гварою і це ще не кінець…

Нашою метою є те, аби кожен учасник цього квесту отримав відмінний настрій, море позитивних емоцій, можливість нових знайомств та пережив безліч незабутніх миттєвостей. Адже саме активні галицькі забави та ігрові завдання викликають масу отих самих емоцій та радісних спогадів, а також сприяють розвитку батярських якостей та виявляють Вашу швидкість і спритність. Все це підтверджується стильним батярським посвідченням!

P.S. Буде батярсько!!!;)

13-00 обід

14-00 Вільний час

Запрошуємо відсвяткувати День народження Львова: прийняти участь в святковому параді, відвідати фестиваль «Флюгери Львова», насолодитись атмосферою іменинника!

3 день

9-00 сніданок12727_3943_600w_350h

10-00 Пішохідна Екскурсія «Львівське пиво – то є кляса» з дегустаціями

Під час екскурсії Ви відвідаєте найкращі пивні галицькі ресторації: ресторан пивоварня “Кумпель”, Музей пивоваріння, міститься в будівлі ХІХ ст. із дегустацією свіжозвареного львівського пива, паб в колишньому приміщенні першого банку у Львові Mons Pius, пивний дім Старгород.

Спробуєте пиво приватних пивоварень.

Вільний час на обід. Купівля сувенірів і подарунків на ринку «Вернісаж» (базарчик із своєрідними львівськими цяцьками).

 Батяруйте, хлопці, як я батярую,

Ні одної нічки дома не ночую.

Маю жаль на маму, маю жаль на тата,

Же мя породили такого вар’ята.

Вартість туру з особи 1690 грн

До вартості входить:

  • проживання 2 ночі в готелі 3* (Престиж)
  • 2 сніданки
  • трансфер.
  • Екскурсійний супровід: екскурсія «Цікавинки Львова», екскурсія з дегустаціями львівського пива,
  • Участь в КВЕСТі
  • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів