Водна стихія Карпат

Водна стихія Карпат
450 грн / 1 день
заказать тур

вернуться
21.02.201827.08.2016

В програмі: «морське око» Карпат — озеро Синевір, реабілітаційний центр бурого ведмедя, водоспад Шипіт, унікальні мінеральні джерела — «Калечинська» та «Соймівська». Насолоджуватись красою Карпат можна в будь-яку пору року, варто лише спробувати і Ви закохаєтесь в цю красу!

 

7-30 виїзд зі Львова

10-00 Шепіт гір і шепіт води – водоспад Шипіт. Мальовничий водоспад, який розташований на північних схилах гірського масиву полонини «Боржава», білля підніжжя гори Гемба, у глибокій ущелині річки Пилипець. Шипіт — один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.Біля відомого водоспаду працює двомісний крісельний підйомник. Підйом в гори дасть можливість насолодитися краєвидами та зробити неперевершені фотографії.

13-00 Відвідини Національного природного парку «Синевир». Природа Карпат багата і многогранна і лише на території парку Ви зможете побачити всю красу Закарпаття. «Морське око» Карпат – озеро Синевир. Місце овіяне легендами та окутане красою Карпатських гір – озеро Синевир дивує туристів в будь-яку пору року. Осінні барви озера не залишать байдужим жодного відвідувача, а чисте гірське повітря п’янить краще  вина. Озеро Синевир утворилось близько 10 тисяч років тому назад  на висоті 989 м над рівнем моря. Це найбільша водойма Українських Карпат, розташована у верхів’ях річки Тереблі, в наймальовничішому регіоні Закарпаття — Міжгір’ї. Хтось з відомих писав, що повна краса будь-якої місцевості складається з поєднання води і лісу – озеро Синевир яскраве підтвердження цьому.

/

Під час екскурсії ви дізнаєтесь: легенди та факти про походження озера; чому Синевир ніколи не розливається навіть у найсильніші паводки; чому озеро називають «Морським оком» Карпат і які природні багатства ховає в своїх водах озеро Синевир; що «санаторій»  бурого ведмедя створено з метою реабілітації особин ведмедя, які зазнали жорстокого поводження і незаконно утримувалися в неволі.

Побачите: родзинку Закарпаття, а також одне з природних чудес України, поспостерігаєте за рибами та раками, що водяться в озері, а також легендарних Синь та Вира, які оберігають озеро; помилуєтесь красою водоспаду Білий звір; познайомитесь з мешканцями ведмежого санаторію:  Дюрій, Беня, Потап, Вінні, Ірина, Бубочка і Роза і дізнаєтесь сумну історію кожного з них.

16-00 реабілітаційний центр бурого ведмедя

22-00 повернення до Львова

Вартість туру 450 грн.

у вартість не включені обід та вхідні квитки:
на територію заповідника «Шипіт» — 6 грн./особа дорослі, для дітей безкоштовно;
на територію заповідника «Синевир» — 10 грн./особа дорослі, 5 грн./особа діти;
на територію реабілітаційного центру — пожертва.