fbpx

Католическое Рождество на Закарпатье

Католическое Рождество на Закарпатье
1350 грн / 3 дня/2 ночи
заказать тур

вернуться
24.12.2016

1 день 24.12
7 -30 выезд из Львова.
13-00 обед в Мукачево
14-00 пешеходная экскурсия по Мукачево будет проходить по маршруту: Городская ратуша, дворец Ракоци, Кафедральный костел Святого Мартина, замок «Паланок».
18-30 купание в термальных бассейнах «Жаворонок», Берегово
20-00 Венгерский Рождественский ужин. Поселение в номера в венгерской усадьбе, с.Бене Береговский район
2 день 25.12 Празднуем Рождество!
8-00 праздничный завтрак
10-30 пешеходная экскурсия по историческому центру города Ужгород, с посещением Ужгородского замка — бывшего родового имения итальянских аристократов, где сейчас находится краеведческий музей, Музей архитектуры и быта под открытым небом, Кафедрального собора, крупнейшей в Европе липовой аллеи, ул. Корзо, пешеходного моста, т.
13-00 обед
14-30 продолжение экскурсии
19-00 Возвращение в усадьбы. Ужин

3 день 26.12
8-00 венгерский завтрак
10-30 экскурсия во Дворец Шенборнов. Во время экскурсии Вы увидите памятник архитектуры, построенную по принципу календаря, узнаете тайны хозяев мистического замка
17-00 возвращения во Львов
Стоимость: 1350 грн (взрослые), 1300 грн дети
В Стоимость входит:
• экскурсионное и транспортное сопровождение по всему маршруту
• Проживание в венгерской усадьбе 2-, 3- местные номера
• 2 завтрака, 2 ужина
• входные билеты в экскурсионные объекты
В стоимость не входит:
• термальный бассейн в Берегово: общий — 145 грн / 2:00., Пенсионный — 120 грн., Дети ростом до 150 см. — 70 грн / 2:00, ниже 120 см — бесплатно; аренда шкафы — 10 грн.

Отзывы к туру

Нововолинські мандрівниці (Нововолинськ)
Ода Tour U та Віктору Пермякову (тур «Католицьке Різдво на Закарпатті» 22-25.12.2018) від нововолинських мандрівниць Надоїло нам робити – Захотілось відпочити. Галинка тур нам підігнала, А Тамара оформляла. Ми приїхали до Львова, Там стріли пана Пермякова. Він листівки всім роздав, Календар подарував, Пряником нас спокусив, В Закарпаття запросив. Гід сказав – і гід зробив, В Арпада бункер нас завів. Думав нас там залишити, Щоб самому відпочити. Він забув, що ми з Волині, Там є шахти і понині. Вихід ми знайдем завжди Без світла, їжі і води! Успішно ми пройшли тунель, Везе нас Віктор у готель… У Закарпатті – й без вина?! Для всіх була б це дивина. Ми вибрали завод «Чизай». Гукнув пан Віктор: «Наливай!» Підвал з вином – це не тунель, От де могли згубить людей! Вино дурманить і п’янить, І в головах уже шумить. Пан Віктор тут не розгубився, Забігав і заметушився. В автобус всіх нас посадив, Відвіз у Бену й розселив. Нас Іда з Іштваном зустріли, Гостинно стіл усім накрили, Смачнющі страви подавали І щедро вина наливали. А зранку нас сюрприз чекав, Гід-мандрівник пообіцяв: Побачим гори золоті – І станем зразу молоді. Хто куди – а ми копати, Пішли ми золото шукати. Скарбів там, звісно, не знайшли, Майнула думка: «Розвели!» А скарб безцінний – це вода, Вона насправді – золота! От де спіймали справжній кайф, Термальні води – просто рай! Затятий Віктор водоман, Повіз в Лумшори в «Дикий чан». Хотів у чані нас зварити, А потім в річці утопити. Та не здолати крейзі леді, Із чану вийшли, мов Міледі. А як у річку окунулись, Проблеми враз усі забулись. Всі верещали, веселились, Мов на дітей перетворились. Робили селфі, позували І снігом тіло обтирали. Лумшорські чани – насолода, Вернулась всім краса і врода… Відчули всі, що зголодніли, В «Підкову» стрімко полетіли. А там з баяном циган жде, Офіціант меню несе. Угорські страви смакували, Паленку щедро наливали. Вже й кількість страв не рахували, А тільки з циганом співали. Тут з’ясувалось, і це не все. Замок Паланок нас ще жде. Чекали справжні там дива: Вже запалили факела… Анонім у воріт чекав І таємниче запитав: - Якого племені ви, роду І як знайшли сюди дорогу? А Віктор відповів незвично: - Це що, питання риторичне? Тут одесити, волиняни, Криворожани і дніпряни. А об’єднала нас Tour U В велику мандрівну сім’ю. Віктор – гуру туризму, Людина ма свою харизму. Уважний, чуйний і люб’язний, Тактовний, стриманий, поважний. І гуморист, і оптиміст, В житті – досвідчений турист. Історик, гід і поліглот Пан Віктор – справжній патріот. Tour U рекомендуєм всім: І дорослим, і малим. Бажаєм фірмі процвітання, Хай збудуться усі бажання! Нові маршрути відкривайте, Розвивайтесь і зростайте! Бажаєм щастя і удачі, Мільйон туристів на додачу!