fbpx

Тоннель любви, Луцк, Таракановский форт

Тоннель любви, Луцк, Таракановский форт
450 грн / 1 день
заказать тур

вернуться
06.05.201708.05.201720.05.201727.05.201703.06.201710.06.201717.06.201724.06.201728.06.201701.07.201708.07.201715.07.201722.07.201729.07.2017

Экскурсия Львов — Луцк — Таракановский форт — Тоннель любви — Львов

Сбор 07.30 возле багажного отделения на железнодорожном вокзале во Львове, 08.00 выезд, комфортабельные автобусы.

Возвращение в 22.00. Билеты на поезд брать после 22.30

Таракановский форт, военный объект времен Первой мировой войны. Построенный для защиты железнодорожной ветки Броды — Здолбунов. Особую роль сыграл 1920-22 гг .. При его строительстве сюда приезжали император Александр III, Дмитрий Карбышев, граф Эдуард Тотлебен, Лев Троцкий, командующий ІІ конной дивизией Буденный, графина Шувалова. Сейчас находится в ведомстве Министерства обороны. В 2014 году тут снимался фильм «Поводырь, или цветы имеют глаза.» Находится в 11 км. от г. Дубно.

/

Луцк, древний Лучеськ, построенный, как неофициальная столица Литовского княжества. Город принимал европейский съезд монархов 1431. В городе находится одно из 7 чудес Украины — замок Любарта. До нашего времени сохранились: монастырь бригидок, собор Апостолов Петра и Павла, братский мост, Рыночная площадь, Свято-Покровская церковь, лютеранская кирха, городская синагога. Особого внимания заслуживает дом архитектора Николая Голованя.

Тоннель любви, это ботанический феномен — зеленый тоннель в лесном массиве, образованный зарослями деревьев, кустов, которые сплелись между собой и образовали удивительный плотный коридор точной арочной формы. Об этом месте снята романтическая драма «Клевань: Тоннель Любови». Премьера фильма состоялась 23 ноября 2014 на Ханойском международном кинофестивале. Тоннель является местом паломничества туристов и влюбленных. Есть ряд поверий о тоннели и его свойствах. Некоторые из молодоженов сажают здесь цветы, которые символизируют их чувства.

В стоимость входит: проезд автобусом еврокласса, экскурсионное сопровождение в пути, экскурсионное сопровождение в музеях

Дополнительно оплачиваются обед, входные билеты:

Луцкий замок 10 грн. / Взрослый, 5 грн. / Детский;

обед в ресторане «Алиса» м. Луцьк. Предлагаемое меню: борщ, салат овощной, картофель пюре с отбивной. Стоимость: 60 грн. / Чел

Одежда и обувь в соответствии с погодными условиями. Желательны фонарики.

 

Отзывы к туру

Катерина (Полтава)
Доброго дня! Хочу поділитися враженнями від екскурсії по Волині, що відбулася 24.06.2017. Особисто для мене головна мета була відвідати форт Тараканівський. Треба сказати, що мої сподівання виправдалися на 100 відсотків - це місце вражає, захоплює, приголомшує..Величезну подяку висловлюю гіду в самому форті- така цікава, змістовна була його розповідь. Супер-супер-супер!!!!!Таємнича, містична місцина, зарості винограду, похмурі каземати - все це неодмінно треба побачити на власні очі. Що НЕ сподобалося - повна відсутність екскурсії в Луцьку (окрім замка Любарта).Нам просто перерахували історичні місця, пам'ятки, церкви...і все. Міста як такого ми не побачили,хоча на те сподівалися. І ще одне. Ні водій, ні екскурсовод дороги не знали ,їхали навпомацки -постійно питали у перехожих та зверталися по допомогу до екскурсантів, що виглядало досить дивно, на мій погляд.Справедливості ради мушу сказати, що це не вплинуло на час подорожі- додому доправили вчасно.Ще один плюс - обід в Луцьку був не замовлений заздалегідь.Ми просто зайшли в кафе і кожен вибирав харчі на свій смак, враховуючи власні потреби і вміст гаманця))В цілому тур сподобався,рекомендую.
Ірина (Львів)
Отримали масу задоволення! Особлива подяку екскурсоводу Віктору за змістовну розповідь і вміння зацікавити людей різного віку.
Ірина (Львів)
Дуже хороші враження від туру. Екскурсійна програма була дуже цікавою і насиченою. Можна сказати, я відкрила для себе невідому мені частинку України :) Окреме дякую керівнику групи Віктору. Подорожувати під його керівництвом було весело й цікаво. Порекомнендувала тур уже всім своїм знайомим ))
Гамела Наталя, Юрій,Оля (Львів)
гарний насичений тур. Дякуємо Віктору за цікаво подану інформацію і позитив, яким щедро ділився зі всіма.
Надія (Львів)
Цікава і насичена програма, захоплюючі історичні об’єкти, чітка організація всього туру – такою була моя подорож «Мандрівки Волинню» (23.04.16). Щиро захоплююся ерудованістю та професійністю гіда Віктора Пермякова, який не втомлювався знайомити нас із принадами цього краю. Тут і замасковане грандіозне військове містечко часів ІІ Світової війни, і величний замок Любарта, і романтичний тунель кохання – асорті вражень на будь-який смак! А ще я тепер точно знаю, на що неодмінно витрачу свої неочікувані прибутки – на подорожі з «Tour-U»! Ритуал для того, щоб ці прибутки з’явилися, вся група чемно виконала ))) Тож планую наступну поїдку з «Tour-U» :-)