Мандрівки Волинню

Мандрівки Волинню
320 грн / 1 день
заказать тур

вернуться
06.03.201626.03.201609.04.201623.04.2016
  • В програмі туру: Тараканівський форт, Луцьк (прогулянка містом та замком Любарта) + Тунель кохання!!!!

7-30 виїзд зі Львова до одного з найстаріших міст України, нездоланої перепони для монголо-татар на шляху до Європи, столиці Галицько-Волинського князівства з 1340 року – Луцька.

10-30 Такого Ви ще не бачили!!! Тараканівський форт — самостійне військове містечко площею 4 га. На 7-ми підземних рівнях, знаходились склади боєприпасів, житлові приміщення, хлібопекарня, пральні, церква, морг, 3 колодязі з водою та колодязі-пастки (обережно не попадіться . Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, лабіринів, ДОТів, сходів, до яких ви потрапите через рови, що оточують будівлю.

13-00 приїзд до Луцька. Час на обід

Екскурсія по Луцьку: Екскурсія в Луцьк
o Екскурсія Єзуїтським костелом. Тут і досі блукає привід дівчини Магдалени. Це найбільший єзуїтський храм: висота храму 42 м, на 6 м в глибину спускаються підвали, які служили в давні часи тюрмою. В храмі любителі органної музики можуть насолодитися концертами, що виконуються на органі — роботи Генріха Рохльфінга та Маттхайса Крайнбрінка, відомих майстрів старої німецької фірми.
o Собор Петра і Павла
o Домініканський монастирdsc_6704e1a
o Замок архітектора (Замок Голованя), якого в народі називають українським Гауді. Це архітектурне чудо знаходиться на вузенькій вуличці, на березі річки Стир. Будинок прикрашають кам’яні скульптури різних стилів: святі на дахові, горгулії, юні діви у звабливих позах. Перед будинком розкинувся кам’яний сад із звірів , птахів та людей. Дивлячись на луцький дім з химерами, руки самі так і тягнуться до фотоапарату.
16-00 Екскурсія по замку Любарта, що зображений на 200 гривнях. В 2011 році замок зайняв перше місце у акції «7 чудес України». Замок Любарта, XIV ст., таких споруд в Україні залишилося небагато, при чому в такому гарному стані. Найбільшою подією в замку став з’їзд європейських монархів в січні 1429 року, на якому вирішувалося питання про коронацію князя Вітовта, правителя Великого Князівства Литовського, якому підкорялися землі від Балтики до Чорного моря. Але королем йому не судилося стати: поляки боялися впливового монарха і усякими силами перешкоджали церемонії коронації. Князь помер в 80 років так і не отримавши статус короля. З тих пір в Луцьку ходить легенда: кожний рік Вітовт поспішає на власну коронацію до В’їзної вежі Луцького замку. Якщо прислухатися, можна почути стукіт кінських копит і шум коліс княжої карети.
На сьогодні в замкових вежах виставлені старовинні будівельні обладнання, відновлений інтер’єр старовинної тюрми, а також відкритий Музей зброї. Виявляється, саме В’їзна вежа замку Любарта зображена на 200-сот гривневій банкноті. Тільки звідси Ви можете побачити всю панораму старого міста.

 18-00 Тунель кохання!!!

Вартість: 320 грн

Додатково оплачується: вхідний квиток в замок Любарта 15 грн для дорослих, 6 грн для дітей та студентів , власні витрати

Примітки: радимо бути взутими у зручне взуття, мати з собою ліхтарики, адже ми їдемо у справжній форт з усіма його цікавинками, канапочки для відновлення сил.

УВАГА! В літній період Тунель кохання багат на закоханих комарів! Тому радимо Вам мати з собою якійсь засіб від настирливих шанувальників 🙂 😉