Львів+Долина диких тюльпанів

Львів+Долина диких тюльпанів
945 грн. / 2 дні/1 ніч
заказать тур

вернуться
16.04.2016

Долина диких тюльпанівДень 1 
08:30 — збір групи
09:00 виїзд
10.00 долина диких тюльпанів c. Надітичі Миколаївський район. Дикий тюльпан або рябець великий – рідкісна рослина, занесена до Червоної книги. Цвіте вона на початку і всередині квітня. Від звичайного тюльпана відрізняється меншими розмірами. Поміж бордовими дикими тюльпанами трапляються й білі, жовті, світло-рожеві, білі в горошок.
12.30 зоопарк в с. Меденичі
14.00 обідДрогобич
15.00 екскурсія м. Дрогобич : міська ратуша — церква Св. Юрiя з дзвіницею, дерев’яна церква Здвиження Чесного Хреста, костел Вознесiння Господнього з дзвіницею, пам’ятник видатному вченому Юрію Котермаку (Дрогобичу), оборонна вежа, церква Св. Параскеви, василіанський монастир з церквою Св. Апостолів Петра і Павла, хоральна синагога, шпихлір, барокова споруда сховищ для зберігання зерна, соляна жупа (солеварня) — Церква Спаса, кафедральний собор св.Трійці (колишній монастир кармелітів).
20.00 повернення до Львова поселення в готель
День 2
09.00 сніданокfgfd
10.00 екскурсія Кавові історії Львова з дегустацією
Пропонуємо поринути в історію традицій та смаків, символічності львівських кав’ярень, як місця посиденьок прогресивної молоді та політичних клубів; покажемо копальню кави (на відміну від Африки, де кава росте на деревах, у Львова її добувають під землею), розповімо чому на честь кав’ярні названо одну із компаній США, спробуємо «каву з вогнем» , та «запаяну каву», приготуємо каву на піску з секретами процесу за вашою участю. Може вам люру? А до неї бажаєте ще й легуміни?
Екскурсія буде проходити за маршрутом: Львівська копальна кави – музей шоколаду – кав’ярня «Під синьою пляшкою» — ресторан «Манускрипт» — вул. Руська — Кавовий лев – кав’ярня «Золотий дукат» — кав’ярня «Світ кави» — кав’ярня «На бамбетлі» — кав’ярня «Фіксаж» — будинок «Пір року» — культурно-мистецьке об’єднання «Дзига» — пам’ятник Станіславу Кульчицькому – мистецька кав’ярня «Штука»
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: як ворожити на кавовій гущі способи приготування кави по-турецьки, кави на піску, звідки та якими способами кава потрапила до Львова, що таке кавовий тур короля та королеви у Львові, чому команда кожної з кав’ярень гордо презентує все те, чим пишається та чому Львів вважають кавовою столицею України.
Під час екскурсії Ви побачите: кращі кав’ярні міста Лева, найдавнішу кав’ярню «Під синьою пляшкою», як роблять «запаяну каву», Львівських Короля та Королеву кави, пам’ятник «батьку кави» у Львові Станіславу Кульчицькому, інтер’єри міських кафе, візьмете участь у приготуванні кави на піску.

Вартість туру: 945 грн./особа 

У вартість входить: проїзд автобусом євро класу, екскурсійний супровід в дорозі, екскурсійний супровід в об’єктах , проживання в готелі 1 ніч, 1 сніданок.
Додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки.