КВЕСТ у Свірзькому замку

КВЕСТ у Свірзькому замку
 / 1 день
заказать тур

вернуться
23.03.2019

Втомились від екскурсій? Хочете захоплюючих пригод?!

!Увага! КВЕСТ у Свіржі — ідеальний корпоративний відпочинок для дітей та дорослих!

09.00 збір, виїзд за Львова

10.00 екскурсія Свірзьким замком

11.00 квест, учасники розділяються на команди  по 10 осіб, придумують собі назву, девіз тощо. На виконання кожного з завдань,  дається певний час. На кожній із станцій команду чекає частина карти замку і ключ до наступного завдання. На команди чекають наступні станції:

 1. .Woodstock (разом з Бременськими музикантами під одним із балконів замку необхідно виконати серенаду, кавер на сучасну пісню і похідну пісню)
 2. Зустріч з мудрецем (згідно з легендою у замку живе мудрець, що говорить загадками, частину із загадок потрібно розгадати, решту із загадок використовувати в наступних випробуваннях)
 3. Острів скарбів (один із ключів квесту знаходиться на острові посеред озера поблизу замку, доведеться командно швидко вчитися плавати на човні і вирушати на плавучу станцію)
 4. Свірський шедевр (полотно художники можуть зображати роками, використовуючи при тому різні фарби з багатою палітрою кольорів. Час на сьогодні це гроші, тому на шедевр залишається 10 хв.)
 5. Молодий поет ( власники замку графи Цетнери любили писати вірші, але з часом їх зміст загубився і здалоб ся в цьому їм допомогти)
 6. Будівнича станція (що спільного між мармеладом і спагеті? Нічого — до поки з них не почали будувати вежу)
 7. Переправа (для того, щоб досягати висот, необхідно постійно лізти вгору)
 8. На високій горі ріс великий дуб (замок мав свого часу свою театральну трупу, яка через деякий час розійшлася. Командам необхідно за 2 хв. ознайомитись із сюжетом вистави і зіграти її)
 9. Лабіринти замку (у кожному замку є підземелля, що стають неодмінним атрибутом туристичної зацікавленості. Аби топонімічний детермінізм не прогресував, доведеться розібратися, куди ведуть підземелля Свіржа)
 10. Кульки (найвідповідальніше завдання – це точність. )
 11. In cola veritas (дегустаційна станція, де з закритими очима доведеться ставати справжнісінькими сомельє)
 12. Криголоми (ряд легеньких, інтелектуальних і не дуже, вправ, без яких нам не обійтися)
/

По закінченню, квесту нагородження учасників, підведення підсумків.

14.00 обід  в ресторані

16.30 повернення до Львова

Вартість уточнюйте у менеджера

Отзывы к туру

Надія (Львів)
Ви відкрили для нас новий, неймовірно цікавий вид відпочинку і розваг - квест у Свіржському замку! Було мегакруто! Рекомендую усім! Дякую!
Вадим (Львів)
Квест був кльовий, дякуємо. Гарно відпочили. А чого тільки варте завдання "in vino veritas".