Говерла, Буковель та карпатські краєвиди

Говерла,  Буковель та карпатські краєвиди
645 грн / 2 дні
заказать тур

вернуться
21.02.201830.07.201620.08.2016

Тур для тих, хто хоче підкорити головну гору України — Говерлу та помилуватись гарними краєвидами Карпат!

ТОП-7 принад маршруту Найвища точка України, Неперевершені краєвиди з вершини, Символи незалежності України, Чорногірський хребет зі своїми двохтисячниками, Унікальні субальпійські та альпійські луки, Карпатський національний природний парк, Витоки овіяної легендами річки Прут з каскадами живописних водоспадів.

Ми складали програму спеціально для Вас! В цьому турі у Вас буде достатньо часу, щоб побачити українські Карпати, неквапливо прогулятись та зробити фотографії на пам’ять!

УВАГА! Тур зі Львова!

Для тих хто не знає, як добратись зі свого міста до нас в тур і назад:
Укрзалізниця: http://booking.uz.gov.ua/
Автобуси: http://bus.com.ua/
Ще автобуси: http://busfor.ua/
Попутки: https://www.blablacar.com.ua/
Все одразу: https://rasp.yandex.ua
Теж все одразу: https://tickets.ua/
Додаток для андроід (залізничі квитки): https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.biletcafe

1 день: виїзд зі Львова (08:00) — Яремче базар народних виробів  та водоспад «Пробій» (обід) – Буковель (підйомники купання в гірському озері) поселення в готель.

2  день: сніданок, підйом на г. Говерла, обід,  повернення до Львова

/

День 1

7-30 збір групи

8-00 виїзд зі Львова від залізничного вокзалу (при виході з вокзалу повертаєте направо, стоянка для автобусів, де пише «Багажне відділення»)

13.30  прибуття в серце і туристичний центр Карпат, місто Яремче, знаходиться у південно-західній частині Івано-Франківської області, займаючи центральну частину українських Карпат в межах гірських формувань Горган, Покутсько-Буковинських Карпат та Чорногори. Перша історична згадка про Яремче датуєтьcя 1787 роком. Місто з унікальною самобутньою культурою та насиченою історією.

Обід

14-30  Відвідання візитівки Яремче, водоспаду «Пробій». Найповноводніший природній водоспад України. Складається з кількох порогів, його зручно оглядати з мосту що розкинувся над водоспадом. Поруч сувенірний ринок.

16-00 Вас вітає найкращий гірськолижний курорт України — Буковель! Вільний час.

У Вас є можливість: піднятись підйомником на гору Буковель, випити чашечку кави та відпочити на вершині гори, зробити гарні фотографії або відпочити на березі найбільшого високогірного штучного озера України, скупатись в його прохолодній воді.

20-00 поселення в г.»МІМ«, Ворохта. На території готелю є відкритий басейн, сауна, бочка офуро, неподалік протікає річка, дитячий майданчик, настільний теніс.

День 2

07-30 сніданок, виселення з готелю

9-00 прибуття на територію заповіднику, до КПП біля олімпійської бази «Заросляк» на проходження контролю та інструктажу з техніки безпеки. Початок підйому на Говерлу найлегшим туристичним маршрутом. Довжина підйому близько 4,3 км, перепад висот 800 м, орієнтовний час підйому 3 години. З групою присутній екскурсовод який розкаже багато цікавого. Підняття на Говерлу доступне для кожного і НЕ потребує ніяких спеціальних навичок, але не рекомендоване людям із хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату, серцевими чи легеневими хворобами. Із собою обов’язково мати одяг по погоді, теплу кофту, зручне водостійке взуття, сухий пайок та питну воду.

12-00 гора Говерла (2061 м), найвища точка України, один з національних символів. У перекладі з угорської «Сніжна гора». Має конусну форму із невеликою площадкою на вершині, з якої відкриваються найкрасивиші у світі краєвиди. На вершині встановлений величезний хрест та капсули зі зразками землі з усіх областей України. Любуємось краєвидами, фотографуємось, відпочиваємо, відчуваємо приплив патріотичних почуттів

12-30 — початок спуску з гори

14-30 — повернення до турбази та КПП. Маємо вільний час на вечерю у місцевій колибі та купівлю сувенірів.

15-30 — відправлення групи додому із поверненням у Львів близько 21:00. Також є можливість вийти в Івано-Франківську близько 19:00.

Вартість туру: 645 грн./особа

У вартість входить: проживання в садибі 1 ніч, проїзд автобусом євро класу, екскурсійний супровід по всьому маршруту

У вартість не входить:

  •  харчування
  • власні витрати
  • підйомник в ТК»Буковель» 75 грн/особа
  • озеро в ТК «Буковель» дорослий 45 грн. дитячий (6-12 років) 25 грн. до 6 років безкоштовно
  • кпп «Карпатського біосферного заповідника» неподалік спортивної бази «Заросляк» вартість 20 грн./особа, інструктаж, карта, техніка безпеки

!УВАГА! Обов’язково мати при собі паспорт громадянина України

У разі несприятливих погодних умов підйом на гору Говерла не відбудеться. Замість цього для огляду буде запропоноване місто Верховина, водоспад Гук, тощо.