Ресторации с дегустациями

Ресторации с дегустациями
от 150 грн / от 3 часов
заказать тур

вернуться
23.03.2019

Львов известен не только своими памятниками архитектуры и древней историей, но и своими необычными ресторанами. Предлагаем Вам совершить экскурсию по такому маршруту: «Левый берег» — «Керосиновая лампа» — «Криивка» — «Кофейная шахта» — «Мастерская шоколада» — «Галицкая еврейская трактир« Под Золотой Розой »-« Дом легенд »-« Первая грильова ресторан мяса и справедливости ».

Во время экскурсии Вы узнаете: что скрывает под собой Львовская Опера, какое отношение имеет Львов к керосиновой лампе, какой пароль надо назвать чтобы попасть в повстанческое убежище и в каком ресторане Львова написано в меню «пельмений нэ подайом» и почему, как во Львове добывают кофе, как Львов стал сладкой столицей Украины, услышите легенды о львовском времени, львовской погоде, почему львовский палач открыл свой ресторан, почему во Львове запрещено вытирать шоколад с пальцев и губ салфетками.

Увидите: подземную реку Полтву, с помощью каких устройств пытали в Средневековье, дракона, который дышит огнем, ресторан, в котором выпекают хлеб и готовят форель одновременно, городского палача, как изготавливают шоколадные лакомства.

Попробуете: горячий львовский шоколад, изготовленный специально для этого заведения, настоящую львовскую медовуху, апаянный кофе, а также бензиновку, нафтовку и гасивку, торговаться за сумму в чеке

Кроме заявленных дат проведения экскурсии можно заказать индивидуальную в любой день (по договоренности) !!!!

/

Продолжительность 3часа

150 грн / чел / 3 дегустации (кофе, пиво 3 вида, маца с мазанками)

Продолжительность 5 часов

280 грн / чел / (кофе, пиво 3 вида, маца с мазанками, медовуха с закуской, настойки 5 видов)

Отзывы к туру

Тамара (Львів)
Регіональні директори компанії Юг-Котракт. http://yugcontract.ua/ про екскурсію "Ресторації з дегустаціями" з Віктором Пермяковим Всі відчули, що екскурсовод знаюча та освідчена людина, яка любить своє рідне місто. Навіть були питання, хто його навчив тому всьому. Дуже класно, що це не складає ні яких зусиль переключатися з одної історичної теми на іншу і екскурсовод може групу вести в любому напрямку. Як правило, багато гідів відмазуються репліками: не входить, не знаю, не готовий, підчитаю розкажу… Цікава помічна голубенька папочка з фотографіями та малюнками – вона викликала живий інтерес та зацікавленість у всіх. Гарно поставлена дикція, та голосне проведення екскурсії так само спияло позитивному сприйняттю всього, що нам розповідали. Мені навіть про це постійно говорили друзі, коли ми йшли по проспекту Свободи. Подія в Армянській церкві взагалі всіх довела практично до екстазу! Потім в ресторації мені розповідали, що в когось мурашки побігли по всьому тілу, в когось волосся почало ворушитися, почали виступати сльози. Це було незабутнє, вражаюче дійство! Про таку містерію дізналися тільки дякуючи вам! Також всім запам’яталися наші вуличні актери: бургомістр, сажотруси… Добре, що ви з ними товаришуєте, та вони для ваших екскурсантів проводять такі мінівистави. Сприяла враження на всіх ще ваша енергія та невтомність, коли ви на протязі всього часу постійно про щось розповідали, практично не зупиняючись. Гості питали мене жартома, чи не сяде батарейка за стільки часу з таким темпом. Але Віктор зміг довести, що користується як мінімум Дюраселем Смайлик «wink» В загальному всім дуже сподобалося і всі роз’їхалися з позитивним настроєм. А наші друзі з Миколаєва, Одеси та Полтави сказали, що вони переконалися в тому, що Львів не Українське місто а правдива Європа!