fbpx

Романтичний КВЕСТ

Романтичний КВЕСТ
650 грн/пара / 3 години
замовити тур

повернутися
11.02.201818.02.2018

 

Романтичний квест для закоханих у Львові

 Треба бути трохи схожими, щоб розуміти одне одного, але й трохи різними, щоб одне одного кохати. 

(Жеральді)

 Ви ще досі ламаєте голову над тим як оригінально провести ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ зі своєю другою половинкою? Тоді Вам до нас.

 Ми запрошуємо Вас взяти участь у романтично-розважальному квесті, який присвя­чений коханню та всьому, що пов’яза­но з цим дивовижним почуттям. Це будуть випробування ерудованості, інтелекту та уміння змагатися у парі, де Ви дізнаєтесь на скільки розсудлива та кмітлива, найкраща і чудова Ваша друга частинка-половинка…

Закоханим парам, які виявлять бажання взяти участь у романтично-розважальному квесті, буде запропоновано виконати певні завдан­ня, зіграти в інтелектуальні ігри, пройти спортивні випробування та розв’язати логічні загадки, що приурочені до Дня Валентина і ще багато цікавого. А го­ловна ціль – перши­ми отримати приз і масу задоволень. ВАЖКО? СТРАШНО? А НІ ТРОШЕЧКИ!!! ТОДІ ТІЛЬКО ВПЕРЕЕЕЕЕД!!!

Правила квесту:

 1. Щоб стати учасником квесту із своєю половинкою, необхідно замовити квест до 15 лютого. Кількість місць учасників обмежена, тому поспішайте.

2. Учасники квесту повинні дотримуватись правил гри, правил дорожнього руху, правил поведінки у громадських місцях. У разі їх порушення координатор може зняти команду з гри.

3. На початку гри команди отримують мапи квестової зони з позначенням станцій, де на учасників чекають агенти зі завданнями.

4. Для того, аби команда стала переможцем, треба першими пройти усі станції, виконати усі завдання агентів та якомога швидше дістатися фінішу.

5. Завдання від агента чи координатора квесту команда отримує лише тоді, коли усі її члени будуть присутні на пункті!

6. Якщо команда не має відповіді або відповідає неправильно, вона має шанс «купити» підказку, виконавши творче завдання: придумати та намалювати крейдою на асфальті логотип квесту; розказати улюблений вірш чи уривок (кожен учасник!), придумати – по 1 реченню від кожного учасника – фантастичну оповідь і т. п.

7. Хто пройде весь шлях і дійде до фіналу, той отримає багато позитиву і перевірить свої почуття! А переможці квесту отримають цінні та заохочувальні призи.

Вартість романтично-розважального квесту 650 грн з пари закоханих! 

 

Відгуки до туру

Олександр (Київ)
Відвідали Львів з друзями (3 пари)15-16.02.14 Замовили сіті кіест у цієї компанії до дня закоханих. Квест був дуже цікавим та веселим. Не пам*ятаю коли так весело гасав по місту. Видно що організатори старалися. Не пам*ятаю скільки точно коштувала організація (150-200 гр.), але можу сказати що воно того варте. Я і всі мою друзі отримали велике задоволення. До речі, квартира, яку ми зняли через цю компанію біла також гарною і дуже близько до площі Ринок. Коли наступного разу поїду до Львова також скористаюся їх послугами.
Євген (Київ)
Хочу сказати величезне дякую за чудовий квест, який Ви організували для нас до дня закоханих! Нестандартно, весело, цікаво, позитивно! Буду рекомендувати Вас всім, хто хоче класно провести час у Львові!