Романтичні вихідні у Львові

Романтичні вихідні у Львові
1150 грн за двох / 2 дні
замовити тур

повернутися
13.02.2016

Львів – найромантичніше місто України, особливо осінню, коли падає дощ і ви гуляєте вдвох під парасолею, під ногами різнокольорове листя, а ви грієте один одного обіймами, і тільки ми знаємо, що насправді вас зігріває ЛЮБОВ!P5

Для того, щоб провести романтичні вихідні у Львові, Вам потрібно лише сісти в поїзд, про решту подбаємо ми.

Під час екскурсій Вас буде супроводжувати не тільки гід, але й фотограф! А що може бути краще ніж класний фотозвіт з найкращого міста?!

1 день

Зустріч гіда на вокзалі, трансфер в готель (залишаємо речі) та в центр міста. Поселення відповідно до правил розрахункового часу в готелі (заїзд після 14-00, виїзд до 12-00). Раннє поселення оплачується, як половина вартості номера.

10-00 Львів романтичний (ми познайомимо Вас з родзинками міста Лева, але головне ми розкажемо Вам історії кохання польських королів, відомих письменників, вчених та музикантів, які знайшли свою другу половинку саме у Львові)den_batyara_2

13-00 – 17 – 00 Вільний час

17:00 – 19:00 – запрошуємо прийняти участь у Романтичному КВЕСТІ. Го­ловна ціль – перши­ми отримати приз і масу задоволень. Отже, ВЕЧІРНІЙ ЛЬВІВ приймай гостей:)

У Львові багато романтичних кав’ярень та ресторацій. Ми розкажемо Вам де можна провести романтичний вечір.

2 день

Сніданок.

11-00 – 12-30 Запрошуємо на дегустацію Закарпатських вин! Адже вино – це напій Богів та кохання! А найкраще вино  – закарпатське!

Вільний час у Львові.

Якщо Ви плануєте приїхати до Львова раніше або залишитися після екскурсії на кілька днів, щоб краще пізнати наше місто, тоді ми пропонуємо Вам ще такі оглядові екскурсії: «Тілько ві Львові», «Шпацери австрійським Львовом», «Шевченківський гай», «Високий Замок» та інші.

Вирішили зробити пропозицію? Ми допоможемо Вам з організацією!

Вартість туру з особи 600 грн, при бронюванні на 2 особи 1150 грн

До вартості входить:

  • трансфер з вокзалу в центр.
  • проживання (одна ніч) у готелі 3* (назву готелю уточнюйте при бронюванні у менеджера);
  • сніданок
  • пішохідна екскурсія «Романтичні історії кохання» та розважаль­ний квест «Ми в двох з тобою першими відкриємо Львів для себе»
  • фотозвіт
  • дегустація Закарпатських вин (7 сортів)

ДОДАТКОВО оплачуються: власні витрати, харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти.