Повітряні кулі та Октобер-фест у Кам’янці

Повітряні кулі та Октобер-фест у Кам’янці
745 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
10.10.2015

Традиційно фестивалі з повітроплавання проходять в Камянці-Подільському! Цього разу ми запрошуємо Вас на фінал, який співпап з Октобер фестом! Буде весело та незабутньо!

1 день

7-30 виїзд зі Львова

13-00 обід в Кам’янці-Подільському. Поселення в готель

14-00 Пішохідна екскурсія по Кам’янцю-Подільському “Місто чотирьох культур»

Екскурсія буде проходити за маршрутом:  Глибокий скелястий каньйон в центрі міста,  Замковий міст, Петропавлівська та Миколаївська церкви, Башти Гончарна і Кушнірська, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь,  Домініканський і Трінітарський монастирі, Польські та Руські ворота.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому географ ІІ сторіччя Птолемей згадував про місто Клепидава – «фортеця на скелях», чому Камянець-Подільський називають містом чотирьох культур, про що розповідають жовті квіти, що ростуть в каньоні замкового мост, яким чином повязані Камянець-Подільсткий з золоторогим і срібнокопитним оленем, та звідки розпочалась передача Ольги фрейму «Ревізор»

Побачите: сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, Мадонну на турецькому мінареті, прекрасний пам’ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі, єдиний на планеті міст, який поставлений не поперек річки, а вздовш, романтичні руїни вірменського дворика, найстаршу в Україні ратушу.

16-30 вільний час  для фестивалю пива «Октоберфест. Знову в небо!». Море свіжого пива, смачні частування, конкурси для справжніх чоловіків, майстер-класи, справжній музичний драйв від українських гуртів лише на фестивалі пива.

2 день7

8-00 сніданок. Вільний час. Відвідування фіналу Кубка України з повітроплавання

12-30 екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці. 

Екскурсія буде проходити за маршрутом:  Стара фортеця, Новий замок, башти та підземелля,  криниця, Боргова яма, діарама „Битва з турками 1672 р.”, Кармалюкова вежа, оригінальний музей тортур, міські ворота, вірменські бастіони.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому Камянецька фортеця була однією з найнеприступніших, чому Осман ІІ вважав, що ця фортеця була збудована самим Аллахом, про закляті скарби, 

Побачите: одне з сьоми чудес України, лабораторію для перевірки пороху, оборонно-гідротехнічна споруда, обладнана шлюзами для підняття рівня води у р. Смотрич, місце, де відбував покарання Устим Кармелюк

14-00 обід20140615_101739

15-30 екскурсія по Хотинській фортеці. Хотинська фортеця, що побудована у 13 — 18 століттях захоплює неповторним сполученням камяного масиву, берегом Дністра та цікавою історією. Недарма ця памятка історії була визнана одним з семи чудес України. Історія Хотина – це історія воєн, перемог та поразок, повна таємниць та загадок, тісно повязана з політикою пяти держав. На території фотреці знімалось багато фільмів: «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький». «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Д Артаньян і три мушкетера», «Тарас Бульба» .

17-00 виїзд до Львова

22-00 повернення до Львова

Вартість туру: 745 грн

У вартість ключено: проживання в готелі 3* 2-3-місні номера, проїзд комфортабельним автобусом, 1 сніданок, екскурсії по Камянцю-Подільському, фортеці, Хотинській фортеці

До вартості не входять: обіди, вечері, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (до 100 грн)