fbpx

Полювання на львівських левів

Полювання на львівських левів
Екскурсія за чайові / 3 години
замовити тур

повернутися
04.04.201511.04.201518.04.201525.04.2015

Найкраща екскурсія для дітей!

Екскурсія квітня, що проводиться за чайові щосуботи.

З  пащі  лева  видобуток  вже  не  витягнеш)!

Екскурсія проходитиме за маршрутом: Площа Ринок – вул. Руська – вул. Підвальна – площа Галицька – вул. Князя Романа – вул. Галицька – вул. Вірменська – Проспект Свободи – вул. Січових Стрільців – Львівський національний університет – Собор святого Юра.

Під час цієї екскурсії Ви дізнаєтесь про багату та неповторну історію львівських левів, які носять свої таємниці за плечима; про історичні легенди виникнення своєрідного міста Ле­ва; про левчика, який дарує всім хороший настрій; про унікального лева з однією головою та двома тулубами; про лева-віщуна, який колись служив флюгером та де знаходиться головний лев нашого міста.

Побачите десятки зображень левів; найбагатший на леви будинок; найбільші «лев’ячі» вулиці; лева-іноземця, який не випускає зі своїх лап книгу; мурованих левів – колишніх воїнів; цілі лев’ячі родини на фасадах львівських будинків; лева з печери Святоюрської гори; левів-корчмарів; стареньких 400 річних левів-оберегів і зовсім молодих, які з’явились не так давно.

  Спробуєте себе у чоколядовому майстер-класі, тобто будете створювати плитку шоколаду зі скульптурою левів і лвиць; попросите здійснення любовного бажання у левів-романтиків.

 Вартість екскурсії: екскурсія проводиться за чайові!!! Ви самі визначаєтесь в кінці екскурсії як віддячити нашому гіду 😉

Окремо оплачується майстер-клас з виготовлення шоколадних левів (50 грн/особа)

П.с. Екскурсія квітня, що проводиться за чайові щосуботи. Ви можете також замовити цю екскурсію індивідуально або для своєї групи. Ціну в такому випадку уточнюйте у адміністратора