Колорит Закарпаття

Колорит Закарпаття
260 грн / 1 день
замовити тур

повернутися
20.10.201810.05.201409.08.2014

07-00 виїзд зі Львова

10-30 Прибуття в Чинадієво.Невеликий водоспад із незвичайною назвою «Скакало» розташований у мальовничому лісі. Назву отримав через воду, що падає з каменя на камінь. Ви прогуляєтесь буковим лісом, вдихнете ранкову свіжість Карпат.
12-00 Класичне Закарпаття. Прогулянка центром Мукачево і відвідини замка Паланок.

Знайомство з Закарпаттям традиційно починається в Мукачево, яке є неофіційною туристичною столицею регіону. Місто розкинулось на берегах річки Латориця, місто, в якому живе легенда. Перша писемна згадкка про Мукачево датуються 896 роком. Родзинкою міста є замок «Паланок», що височіє на пагорбі. Одна з легенд гласить, що місто отримало свою назву саме від замку: закарпатці в муках насипали одинокий пагорб, на якому виріс форпост на перетині торгівельних і військових шляхів.
Екскурсія буде проходити маршрутом: Міська ратуша, палац Ракоці, Кафедральний костел Святого Мартіна, замок «Паланок».
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь:що захистом від найбільшої облоги в історії замку керувала жінка – мати князя Ференца ІI Ракоці Ілона Зріні. Цілих три роки, з 1685 по 1688, дві 12-тисячні австрійські армії намагалися захопити замок. Замок змогли захопити тільки після підкупу та зради. Австрійці ще більше зміцнили замок і зробили його найсильнішою фортецею на сході Австрійської імперії а також чому замок названо «Паланок»; що незабаром після того, як завалилася відома у всьому світі паризька фортеця Бастилія, саме Мукачівський замок став загальноєвропейською політичною в’язницею в Австро-Угорській імперії.
Побачите: Затишний бульвар – основу пішохідного трикутника туристичної зони в центрі міста, міську ратушу виконану в стилі модерн, годинник із складним механізмом, який є оздобою ратуші; Кафедральний костел Св. Мартіна, що височіє на іншому кінці площі, готичну каплицю Св. Йосипа XVI століття, яка оздоблена середньовічними розписами; пам’ятник святим Кирилу і Мефодію, а відчуєте дух Середньовіччя на території замку і зможете оцінитипрекрасну панорому, що відкривається з оборонних мурів замку.
16-00 Переїзд в с.Косинь. В невеличкому селі Берегівського району розмістився європейського рівня Комплекс термальних басейнів «Косино». Основною особливістю та гордістю комплексу термальних вод є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани.

 Цілющі басейни комплексу подарують Вам хороший настрій та бадьорість духу. Ще однією перлинкою села є цукерня «Герміна». Лише тут можна поласувати справжніми угорськими солодощами та італійським морозивом.

 19-00 Знову до Мукачево. Ми відвідаємо унікальну агросадибу «Кельтський двір під Ловачкою». Єдина на Закарпатті садиба зеленого туризму, де відтворюється історія, побут, звичаї, страви та напої кельтів,які понад дві тисячі років тому створили древнє місто на схилах гір Галіш і Ловачка, що на околиці Мукачева. Тільки тут Ви зможете про дегустувати справжні кельтські настоянки з українським колоритом.
21-00 повернення до Львова

Вартість туру 260 грн.
До вартості входить:
• Проїзд комфортабельним автобусом
• Екскурсійний супровід по всьому маршруту
До вартості не входить :
• Харчування
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (Вартість вхідного квитка до Замку «Паланок» – 3 грн. для дорослих, вартість вхідного квитка в комплекс «Косино» – 50 грн./ 2 год.)
• Дегустація настоянок ( вартість – 50 грн. )
• Солодощі та кава в цукерні «Герміна».
Побажання:
З собою купальні костюми та рушники для відвідин басейнів, а також хороший настрій.