Ой хто хто Миколая любить…

Ой хто хто Миколая любить…
290 грн / 1 день
замовити тур

повернутися
01.12.2013

В кожному з нас живе дитина, яка потайки мріє побачити святого Миколая та отримати від нього подарунок! Подаруйте собі і своїм дітям казку! В резиденції Сятого Миколая можна спробувати зробити новорічну іграшку власними руками.

8-00 виїзд зі Львова

26

 12-00 Прибуття  в Резиденцію Св. Миколая. Зима напевно найулюбленіша пора року для дітлахів. Снігові забави, шкільні канікули і звісно ж Свято Миколая. Ми знаємо де живе казка. У мальовничому куточку Карпат, серед гір та полонин мешкає Св. Миколай. Добрий дідусь працює круглий рік щоб дарувати малечі радість. Оселя Святого Миколая це місце де живуть дитячі мрій та сподівання. Але і дорослим буде цікаво поринути у дитинство і зустрітись з чарівником, який для кожного знайде подарунок і тепле слово.  В резиденції діє кімната-музей Різдвяної іграшки. Є експонати, що датуються 20рр. ХХ ст.. Помічники Св. Миколая організовують різні майстер-класи: виготовлення новорічних іграшок, різьбярство, вишивки тощо. Тут кожен знайде щось для себе : і дорослі і діти. Дитяча казка чекає на Вас.09837725

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь:стародавні традиції привітань зі святами, а також про життя доброго Святого.

Побачите:кімнату-музей природи, колекцію іграшкових родичів Св. Миколая з усіх куточків світу і звісно ж чарівні краєвиди Карпат.

17-00 повернення до Львова

 

Вартість туру 290 грн.

До вартості входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом
  • Екскурсійний супровід по всьому маршруту
  • Подарунок від Святого Миколая

До вартості не входить :

  • Харчування
  • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (Вартість  вхідного квитка 10 грн. для дорослих і 5 грн. для дітей.)

Побажання:

З собою мати канапки  і хороший настрій .