Новий рік 2017 на Закарпатті

Новий рік 2017 на Закарпатті
грн / 4 дні/3 ночі
замовити тур

повернутися
31.12.2016

Запрошуємо святкувати Новий рік 2017 на Закарапатті! Надзвичайно колоритний край, де поєднались українська та угорська культури.

1 день 31.12

8-00 виїзд зі Львова.Збір групи на Залізничному вокзалі. Для туристів, що їдуть з Дніпра буде додатковий виїзд о 8-40

11-30 приїзд до Мукачева (в перекладі з угорсьої мови означає “тяжка робота”). Пішохідна екскурсія по Мукачево буде проходити маршрутом: Міська ратуша, палац Ракоці, Кафедральний костел Святого Мартіна, замок «Паланок».

Мукачево, як і будь-яке старе юзєвропейське містечко мусить бути оповіяно легендами. Також читайте на нашому блозі ТОП-3 цікавинок Мукачева.

14-30 обід в Мукачево

15-30 Як-то кажуть «Каждый год 31 декабря мы с друзьями идем в баню». А чим ми гірші?! Запрошуємо в нові термальні басейни в Берегово “Жайворонок”.  Саме ці термальні басейни наповнені унікальною водою. В світі є тільки чотири термальних басейна з такою водою: на Сахаліні, в Новій Зеландії, в Ісландії та в Берегово! Вода лікує від 78 хвороб.

 18-00 Угорська вечеря. Поселення в 2, 3- місні номери зі зручностіми в угорській садибі в Берегівському районі. Відпочинок

22-00 початок святкування Нового року 2017 на Закарпатті*

2 день 1.01  З Новим роком!

10-00 пізній сніданок, відпочинок

13-00 екскурсія на Агро-садибу «Пан Еко» с.Ботар, Виноградівський р-н. Дегустація чорничної палінки з медом, різних лекварів з ягодами за старовинними рецептами, угорські ковбаски зі свиней рідкісної породи, огляд ферми свиней мангалиць.

16.00 дегустація вина в винному підвалі угорських виноробів с.Мужієво Берегівський р-н.
20-00 вечеря

/

3 день 02.01

8-30 сніданок

10-30 пішохідна екскурсія  по історичному центру міста Ужгород,  з відвідуванням Ужгородського замку – колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, Музею архітектури і побуту під відкритим небом, Кафедрального собору, найбільшої в Європі липової алеї, вул. Корзо, пішохідного мосту, Художнього музею Бокшая тощо.

14-30 обід в музеї гумора та сатири «Деца у Нотаря»

16-00 Лумшори. Купання в сирководневих чанах

20-00 повернення в угорські садиби, вечеря

 4 день 03.01

7-30 угорський сніданок

11-30 екскурсія в Палац Шенборнів. Під час екскурсії Ви побачити пам’ятку архітектури, збудовану за принципом календаря, дізнаєтесь тайни господарів містичного замку.

13-00 обід

16-00 повернення до Львова

 • для тих туристів, в кого потяг пізно ввечорі в новорічний подарунок від Tour-U екскурсія Святковий Львів

Вартість:  грн**

** Вартість туру для дітей до 4-х років без надання окремого місця та харчування – безкоштовно. Для дітей від 4-х до 12 років –  грн.

У Вартість входить:

 • Екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту
 • Проживання в угорській садибі 2-, 3- місні номери 3 ночі

У Вартість не входить:

 • *Новорічна програма та банкет ресторан «Союз» м.Берегово (900 грн/ дорослий, 500 грн дитина)
 • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
  • палац Шенборна: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.;
  • Мукачівський замок: загальний – 20 грн.  студентський, пенсіонери – 15 грн., школярі – 10  грн.;
  • Ужгородський замок (загальний – 20 грн., студентський – 10 грн., дитячий – 5 грн.)
 • Дегустації
  • Ферма буйволів екскурсія+дегустація 90 грн/ос, школярі – 70 грн.
  • вина 50 грн, екскурсія без споживання вина 25 грн.
 • термальний басейн в Берегово: загальний – 145 грн/2 год., пенсіонери – 120 грн.,  діти ростом до 150 см. – 70 грн/2 год, нижче 120 см – безкоштовно; оренда шафи – 10 грн.
 • Купання в чанах (Лумшори) – 100 грн./ особа.
 • Обіди
 • Власні витрати

Відгуки до туру

Наталья (Запорожье)
Огромное спасибо за сказочный Новый год в Закарпатье. Организация на высшем уровне, замечательные экскурсии, харизматичные экскурсоводы. Необычный и запоминающийся отдых. Словами просто невозможно передать все впечатления. Отличная идея с зеленым туризмом и обменом культурой с иностранцами)))
Светлана (Запорожье)
Огромное Вам спасибо за потрясающее путешествие!!)) Эмоции просто через край))) все продумано и организовано на высшем уровне! Этот тур превзошел все ожидания)))
Леша Пермяков (Запорожье)
На Новый год ездил в Карпаты, понравилось невероятно. Сопровождавший нас гид (Виктор) просто супер. Очень интересно рассказывал истории и факты, отвечал на любые вопросы. Автобус очень удобный и теплый (мои друзья ездили в похожий тур, но от другой компании, и у них автобус попался очень холодный). Хозяева садыбы, в которой мы останавливались, прекрасные люди. Мы раззнакомились, подружились и я наверняка еще съезжу к ним в гости в более теплое время. Кормили как на убой. Новый год праздновали в другой садыбе, с остальными туристами. Было очень интересно, еды было столько, что я не смог даже все попробовать - наелся что уже ничего не хотелось. На автобусе посетили кучу интересных мест, музеи, замки, дегустации, городки, и еще много всего. В общем впечатлений море и все они положительные. Огромное спасибо за поездку!!!
Анастасия (Запорожье)
о впечатлениях, организации, эмоциях и обо всем подряд: В целом впечатление от тура очень позитивное ???? Комфортный автобус, хороший водитель, Виктор - ще одна зірка Західної України ????????⭐Без него тур был бы не такой крутой ???????? Очень порадовали экскурсии, все быстро, интересно, по делу ???? Одно замечание(исключительно субъективно могу сказать следующее) не очень понравилась экскурсовод в Ужгороде(Катерина).. Её не всегла было слышно, не очень интересно рассказывала о городе.. ???? Но от этого город не стал нам меньше интересен ???? Про купания в источниках: нужно заранее предупреждать туристов про необходимость тапочек, полотенец, халатов и прочего(то ли мы такие невнимательные были, когда читали про тур).. Сами источники были очень классные ???? Теперь про жилье: мы жили у Марианны и Тиби(с нами жили Виктор и Виктория). Комната большая, хозяева крайне отзывчивые и приятные люди. А столы!!! Стол всегда заставлен вкусняшками и напитками????????????????????????????????????????????????????Думаю, что мы не последний раз приезжали к ним ???????? То, что не очень понравилось: ожидание других туристов во время купания в чанах. Обслуживание в кафе было ужасное ???????? 40 минут ждали чай из пакетика... Хотелось бы как-то туристов занять в это время.. Ну да это не самое важное.. Проблемные моменты: дорога до фермы с свинками и дорога до чанов. Теперь о приятном и, пожалуй, одном из самых интересных в этом туре лично для меня - дегустация у Иштвана ???????? Весело, атмосферно, вкусно ???????? Спасибо вам за тур ???????? Очень понравилось ☺ Хотим еще пприехать. Все семья после просмотра фото и видео в восторге