Новорічний тур: Закарпаття та Карпати 7 днів

Новорічний тур: Закарпаття та Карпати 7 днів
4100 грн / 7 днів/6 ночей
замовити тур

повернутися
30.12.2017

 Запрошуємо в колоритний Новорічний Тур на 7 днів Закарпатті та Карпати

30 грудня. 1 день Новорічного туру в Карпати

9-00 виїзд групи від залізничного вокзалу. Львова

11-00 зупинка в кафе-барі «Окей». Кафе одночасно може прийняти велику кількість відвідувачів, а лінія швидкого харчування збереже Ваш час в подорожі і пригостить смачними стравами справжньої української кухні. У кафе можна замовити не тільки традиційні страви, а й страви української національної кухні.

13-30 Лінія Арпада – найбільша оборонна лінія часів Другої світової війни протяжністю 600-700 км по Карпатському хребту. Ми з Вами спустимося в бункер і побачимо масштаби будівництва угорської армії, яка змогла затримати Радянські війська на півтора місяці!

14-30 обід

15-30 прогулянка до мисливської палацу графів Шенборнів (санаторій «Карпати» селище Чинадієво). Палац побудований в трендовом в той час астрономічному стилі: в ньому 365 вікон (366 замуровано в разі високосного року, як днів у році), 52 кімнати (як тижнів у році), 12 входів (місяці календарного року) і 4 вежі (пори року ). На території викопано озеро в точних контурах карти Австро-Угорщини. Екзотичні види рослин, яких налічується 40 видів прикрашають сад. У парку тече джерело молодильної води з високим вмістом гліцерину, яке в народі називають «Джерелом молодості». Воду можна набирати, я пити, так і вмиватися. Поруч знаходиться і сувенірний ринок.

17-00 екскурсія в замок любові Сент-Міклош

20-00 поселення в садибах зеленого туризму Берегівського Закарпатської області, вечеря

31 грудня. 2 День Новорічного туру в Карпати і Закарпаття

9-00 сніданок

11-00 огляд Мукачівського замку «Паланок». Замок оточений 14 лініями оборони. У верхній частині колодязь глибиною 76 метрів, пам’ятник Подільському князю Федору Корятовичі, що обдурив нечистого і романтичні і героїчні історії про Ілону Зріні, захищала замок 3,5 років, пам’ятники і пам’ятні знаки історії міста. З замкової гори добре видно урочищі Ловачка в Мукачеві. На горі вирощують чай, хурму, ростуть кипарисові дерева.

12.30 перерва на обід

13-30 Екскурсія по місту Мукачево. Затишне європейське містечко, в якому проживає 95 000 жителів. Місто в якому на елегантних вулицях співіснують костел св. Мартіна, собор Успіння Пресвятої Богородиці і Реформатська церква. У цьому місті вишуканість міської ратуші доповнює годинник 20 ст., А міський простір вдало наповнений міні скульптурою Кельта, пам’ятник гуски -фотографії і гуски – туристу, міні скульптура Ференца Ракоці, пам’ятник сажотруса Берталон Товт, жителю і нашому сучасникові, солунських братів Кирилу і Мефодію , Олександру Духновичу, Мінхаю Мункачі. Відчуття досконалості цьому дарує річка Латориця. Просимо прогулятися!

17-00 повернення в садиби, вечеря. Підготовка до святкування Нового Року

Новий рік

1 січня. 3 День Новорічного туру в Карпати і Закарпаття

11-00 пізній сніданок

13-00 Косино – найсучасніші термальні басейни України. Протягом 3-х годин у Вас буде можливість насолодитися відпочинком в 5 басейнах і 7 видах саун!

17-00 дегустація карпатського вина відбувається в підвалі Берегівського винного заводу. По черзі будуть запропоновані Кабарне савінйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кувье і легкі закуски. Після закінчення дегустації вина можна придбати.

19-00 вечеря

2 січня. 4 день Новорічного туру на 7 днів

08.00 сніданок, виїзд в р .. Ужгород

11.00 ресторан гумору і сатири “Деца у нотаря». Ресторан, в який коментарі зайві. Краще раз побачити. Оригінальна і смачна закарпатська кухня, суспільно – політичні жарти, кладовище втрачених ілюзій і задніх перспектив, макет, лавочка для туриста. Тут, кожен знайде що подивитися.

12.00 пішохідна екскурсія по історичному центру Ужгорода. В рамках екскурсії: Ужгородський замок – фортеця роду Другетів, міфічні скульптури замку, експозиції Закарпатського краєзнавчого музею, скенсен Музей архітектури і побуту під відкритим небом, Катедральний Хрестовоздвиженський собор, найбільшої в Європі липової алеї, вул. Корзо, пішохідного моста, Художнього музею Бокшая, міської синагоги, аналогів якої немає у всій Європі, міні пам’ятників скульптура Михайла Колодко: Миколайчика, Джона Лорда, Енді Уорхола, Моцарта, пароплава «Карпатія», ніякого маяка світу «Свобода», кафе – кондитерська Валентина Штефаньо.

14.30 обід в одному з ресторанів міста на вибір.

16.00 чани в Лумшорах. Лумшори. Село в Перечинському районі в Ужанської долини у місця впадання рік Туричках в Уж. Сірководнева вода підігрівається повільно на вогні в чані. Оптимально час перебування в такому басейні 1:00. Лікує проблеми опорно-рухового апарату і шкіри.

20.30 поселення в готелі г .. Славське. Славське розташований в сонячній долині, ніби в амфітеатрі, в місці злиття двох річок – Опір його припливу. Славське має досить розвинену інфраструктуру зимового відпочинку.

/

3 січня. 5 День Новорічного туру на 7 днів в Карпати

9-00 сніданок

Вільний день Катання на санках лижах. Варіння в чанах

гірськолижний комплекс «Захар Беркут». Тут знаходиться підйомник на гору Зворець. З гори відкривається класна панорама Сколівських Бескидів, Боржавського хребта та вершин гір Маківка, Ключ, Пікуй. На туристичному комплексі є все для активного лижного відпочинку: пункти прокату спорядження та лиж, санчат, сноубордів, кафе на горі «Писана криниця», прокат квадро циклів та снігоходів, послуги інструкторів та маленька гірка для початківців.

18-00 вечеря

4 січня. 6 День Новорічного туру

9-00 сніданок

11-00 Тустань – скельна Фортеця, що була фортпостом на соляному шляху.

14-00 Водоспад на річці Кам’янка на території національного природного парку «Сколівські Бескиди». Є геологічною пам’яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму. Поблизу водоспаду є джерело «живої» води, що б’є зі скелі та Мертве озеро. Народна пам’ять має багацько легенд про Мертве або Журавлине озеро, а підйом до нього стане незабутньою пригодою.

18-00 повернення на базу відпочинку. Вечеря

5 січня. 7 день Новорічного туру на 7 днів

9-00 сніданок

10-00 виселення з готелю

12-30 повернення до Львова

13-00 обід

14-00 екскурсія Львовом

Вартість туру: 4100 грн./особа

Діти до 4 –х років без надання окремого місця безкоштовно, до 12 років 3900 грн/особа.

У вартість входить: екскурсійний та автобусний супровід в дорозі, екскурсійний супровід в музеях, 3 ночі проживання в готелі, 3 ночі проживання в угорських садибах зеленого туризму, 6 сніданків, 6 вечер, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.

Додатково оплачуються:

обіди;
купання в чанах с. Лумшори, с. Славське – 120 грн./особа;
Купання в термальних басейнах «Косино» дорослі 350 грн/3 години, діти до 150 см – 150 грн/3 години, до 120 см безкоштовно
Дегустація вина: кабарне савіньйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор кувє «скарби Мужієва», бича кров, полуниця та сири зі спеціями: петрушкою перцем, параниця копчена і некопчена, рікота 80 грн. \ особа
Підйомники ТК «Захар Беркут»: дорослий 100 грн., дитячий – 70 грн.,
Святкування Нового Року (не є обовязковим) від 1100 грн/особа
Для замовлення туру або, якщо у Вас виникли запитання, заповніть форму і ми з Вами зв’яжемося: