fbpx

Таємна майстерня Святого Миколая у Львові

Таємна майстерня Святого Миколая у Львові
350 грн / 3 години
замовити тур

повернутися
16.12.2018

Нам всім хочеться подарувати Свято своїм дітям. А ще хочеться, щоб вони відчули це свято! Святий Миколай – це не Дід Мороз і не Санта! І де ще як не в серці України може знаходитись його майстерня?!
Запрошуємо Ваших діточок поринути в атмосферу, в якій перебували наші бабусі та дідусі напередодні Свята Миколая – це атмосфера таємничості, причетності до чогось надзвичайного!

У Ваших дітей буде можливість не просто сісти на коліна до Санти і зробити з ним класну фотку, сказати, що був чемний і отримати подарунок, не розказати віршик Діду Морозу і отримати за цей подарунок, а провести 2 години разом зі Святим Миколаєм та його помічниками!
На Вас чекають 5 чарівних локацій, де діти побачать весь процес підготовки до Свята, та матимуть можливість прийняти в цьому участь;
крутезний солодкий майстер-клас
та одна чарівна пригода

Ну і звичайно, кожна дитина отримає подарунок від Святого Миколая!

*для батьків працюватиме бар, де вони зможуть попити каву, чай та приємно поспілкуватись між собою, поки діти отримають масу вражень. А це означає, що з собою треба брати друзів та кумів 😉

**Під час Вашого перебування у майстерні буде працювати фотограф, а це означає, що кожен отримає ще й приємні спогади в подарунок, щоб було що переглядати до наступного року!

Вартість квитка для відвідування Майстерні Святого Миколая: 350 грн з дитини (діти до 2 років безкоштовно, дорослі безкоштовно)

Майстерня діятиме з 12 по 19 грудня, години на які можна записуватись 12-00,15-00, 18-00

Для організованих груп діють приємні знижки!

Майстерня знаходиться в Рудно.

А тепер Увага! Тільки 16.12 на 11-00 ми організовуємо трансфер від готелю Львів в Майстерню Святого Миколая і назад за ціною вхідного квитка!