Масонський Львів

Масонський Львів
80 грн / особа
замовити тур

повернутися
01.05.2018

Якщо Ви вже у Львові не вперше, якщо відвідали здавалось всі існуючі екскурсії містом, тоді час переходити до пізнання старовинного міста, яке приховує величезну кількість таємниць…

Масонський Львів – авторська екскурсія містом

Людей завжди приваблює таємничість, а якщо моа піде про масонів..? Що ми знаємо про них і в яких кутках львівських вулиць ще свіжі їх сліди?!
Уже третє століття поспіль тема масонів є тим вдячним ґрунтом, на якому густо і пишно ростуть хитромудрі інтриги, скандальні викриття, політичні спекуляції, судові, а часом і смертні вироки, детективні та містичні сюжети…все, а ще багато цікавих цифр фактів, адрес і просто інтригуючих сюжетів про масонів та профанів міста Львова Ви дізнаєтесь під час екскурсії. 

Екскурсія Львовом, головними героями якої стануть масони відкриє Вам історію міста зовсім з неочікуваної сторони та додасть смак авантюризму та пригод учасникам екскурсії.

Маловідомі та забуті гості та мешканці королівського міста Львова, які давно пішли у засвіти спеціально стануть вартовими міста і розкажуть про себе мовою львівських вулиць, площ, будинків. Серед них актори, музиканти, письменники, художники, авантюристи, політики, свідки успіхів, катастроф, тріумфів. 
Вже цікаво? Чекаємо на тебе!

Вартість екскурсії “Масонський Львів”

Щоп’ятниці та щосуботи 16-00  80 грн дорослий, 60 грн дитячий

Для організованих груп до 7 осіб 450 грн

від 7 до 15 осіб 550 грн

від 15 до 25 осіб 650 грн