fbpx

5 днів в Карпатах: Синевир, равлики, Солотвино, термальні басейни і не тільки

5 днів в Карпатах: Синевир, равлики, Солотвино, термальні басейни і не тільки
3200 грн / 5 днів
замовити тур

повернутися
29.04.201915.05.201905.06.201917.07.201914.08.201904.09.201925.09.2019

Ви вважаєте що були в Україні вже скрізь і знаєте що чекати від відпустки в Карпатах? Тоді дозвольте Вас здивувати! За 5 днів нашого туру в Карпатах ми навчимо Вас їсти равликів, пити буйволине молоко. Ви станете експертами не тільки з закарпатської кухні, але й з чеської та румунської. Ми разом будемо сміятись надриваючи живіт в Колочавській корчмі (без перебільшень!). Ви зможете нарешті відпочити і поправити здоров’є в усіх  природніх видах карпатських СПА: термальні басейни, солоні та мінеральні озера. Ну і звичайно природа! Тур в Карпати – це гори, озера (Синевир – не єдине озера в Карпатах), водоспади…

День 1 туру в Карпати на 5 днів

09.00 виїзд зі Львова

12.30 фотозупинка на Синевирському перевалі

13.30 обід в ресторані «Чеська станіца».

14.30 Екскурсія  Колочавою. Унікальне село розташоване в мальовничій Тереблянській долині, або село 10-ти музеїв: музей-скансен «Старе село» , музей Івана Ольбрахта чеського письменника, музей радянської та чеської шкіл, музей Святодухівської церкви, музей лінії Арпада, музей бункер Штаєра, музей блокпост, музей колочавські бокораші (сплавляння лісу річкою) а також пам’ятник заробітчанам, пам’ятник вчительці, форелеве господарство, школа вівчарства та багато іншого.

17.30 дегустація вина в ресторані «Синевирський перевал». 

20.00 поселення в готель с. Шаян 

День 2

09.00 сніданок

10.00 Реабілітаційний центр бурого ведмедя в с. Синевирська Поляна

12.30 Буйволина екоферма «Карпатський рай» в с. Горінчово. Крім буйволів тут сформований зоокуток із 15 видів тварин. Дегустація сиру з овечого та буйвлиного молока: бринзи, вурди, а також кефіру, сметани.

13.50 Дегустація равликів на Равликовій фермі. На фермі можна продегустувати 3 типи равликів: равлики по-бургундськи – з додаванням томатів та часнику; равлики «шафрано» – з шафраном та іншими травами;равлики по-закарпатськи – з селиським сиром. Екскурсія екофермою.

15.30 Велятино відпочинковий комплекс «Теплі води». Вода піднімається з средловини глибиною 1000 метрів і температурою вище 36℃. На території комплексу функціонує 3 термальні, 2 мінеральні, 5 прісних басейнів, а також 6 термальних ванн з різним мінеральним складом.

18.00 Шаян. Гарний кліматичний курорт оточений підкововидно гірським хребтом. Здавна це поселення славилось цілющими мінеральними джерелами Марамороша. Тут ми відвідаємо бювет з мінеральними вуглекислими водами шаянського родовища та відпочиваємо і  матимемо можливість скупатися  в Шаянському озері.

19.30 повернення в готель, вечеря.

День 3. Екватор туру в Карпати

09.00 сніданок

11.30 Карстовий міст в с. Мала Уголька. Належить до природоохоронної зони ЮНЕСКО як Букові праліси Карпат Карпатського біосферного заповідника.  Наймовірної краси ландшафтний пейзаж. Одне з наймальовничіших та найзагадковіших місць наших Карпат, яке прекрасно демонструє нам, що Карпати – це колишнє  морське дно перевтілене в гори та скелі… Щоб побачити це чудо природи нам потрібно буде пройти пішки  1200 метрів букового пралісу, деревам якого більше 300 років. По дорозі ми скуштуємо місцеву мінеральну воду – буркут. Карстовий міст –  місце неймовірної атмосфери. За повір’ями місцевих жителів, саме це місце було колись святилище та капищем в дохристиянський період.

12.30 Печера Молочний Камінь та  Останець. Скеля заввишки 75 метрів. Печера розташована в однойменній Скелі. Сама печера є карстовою та має 92 метри загальної протяжності та площею 63 квадратних метри.  У Молочному Камені виявлена стоянка давніх людей, що заселяли територію Карпат в пізньому палеоліті. Скеля Останець є однією з найвищих Скель у  наших Східних Українських Карпатах, її висота 75 метрів, останній найвищий 75-й метр якої височіє над буковим пралісом і відкриває перед нами неймовірний вид.

14.00 обід

15.30 Озеро Кінігунда в Солотвино. Солотвино відоме ще з ХІV століття, коли тут на глибині 200-300 метрів добивали сіль. Саме містечко знаходиться поблизу українсько-румунського кордону на  березі в річки Тиса. В ХХ столітті тут діяла відома на весь світ  алергологічна лікарня. Згодом через карстові проломи утворились солоні озера з сульфідними грязями на дні, а їх солоність перевищує  морську воду приблизно 200 грам солі на літр. Місцева вода наближена до складу води Мертвого моря.

Вода в озері тепла, збирає відвідувачів за добрих показів дії на організм лікувальної ропи, що  однаково корисна для всіх. Потонути в такому озері неможливо, солона вода тримає навіть людину, що занурюється вертикально. Після виходу з води на шкірі висихають соляні кристали. Після такого озера обов’язково прийняти душ.

19.30 вечеря, повернення в готель.

День 4

09.00 сніданок

10.40 Ділове. Фото і сувенірна  зупинка. Географічний центр Європи, огляд колиби.

12.00 Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах. Це єдиний в Україні музейний комплекс такого типу, де експозиція займає близько 1 тис.м.кв. Загалом діарами та матеріали і предмети що експонуються показують нерозривний зв’язок людини як частини біосистеми.

14.00 обід  і дегустація пива в ресторані «Гагарін і бокораш». Гуцульска  крафтова пивоварня «Ципа». Пивоварня носить дивну назву через те, що лагерні варочні чани німецької фірми Braumeister мають форму яйця. Солод, хміль та дріжджі – чеські та німецькі, а місцева смілива рецептура постійно наділена властивістю експериментувати : до пива додають місцевий гуцульський карпатський колорит – чорницю (афену), смерекові гілочки, карпатські трави. Ви не куштували ще пива з чебрецем чи іван-чаєм?

16.30 Прогулянка догори водоспаду  на річці Труфанець.  Бере початок з підніжжя гори Близниця, Свидовецького гірського масиву. Близько 200 метрів протікає під землею. Висота падіння води 36 метрів, каскадного типу. Вузькою стрічкою впадає в Чорну Тису. Карпатська прохолода, водограї водоспаду, камені, що майстерно обточує вода створюють невимовну атмосферу.

18-30 поселення в готель

День 5. Фінальний день нашого туру в Карпати

08.00 сніданок

11.20 огляд Манявського водоспаду. Сам водоспад знаходиться у мальовничому гроті, що просто створений для романтичних і можливо трохи містичних фотосесій. До речі, місцеві жителі стверджують, що якщо скупатись під водоспадом, то гроші до вас рікою попливуть. Ну, якщо не хочете купатись, то хоч сфотографуйтесь, кажуть, теж допомагає.

13.30 огляд  Манявського скиту. Чоловічий православний монастир, з історією, що налічує понад 400 років, а ще в місце, яке володіє просто неймовірною енергетикою, схожою на енергетику Почаївської лаври. Тут зберігається чудотворна ікона Божої Матері. Манявський скит також відомий чудотворним джерелом, що носить назву «Блаженний камінь». За повір’ями, саме з цього місця бере свій початок сам монастир. У ХІІІ столітті сюди прийшли два ченці з Києво-Печерської лаври у пошуках чудодійної води, яка б за своїми властивостями була схожою на воду з лаврських джерел преподобних Антонія і Феодосія. Господь привів їх до каменя з печерою, в якій було цілюще джерело. Облаштувавши в печері житло, ченці молитвами, водою, зібраними квітами і травами зцілювали хворих і немічних, через любов і в ім’я Ісуса Христа.

14.30 обід

16.00 екскурсія м. Івано-Франківськ.

21.30 прибуття до Львова

Вартість туру в Карпати на 5 днів :  3200 грн

У вартість входить: екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту, проживання в готелі 4 ночі, 4 сніданки.

Додатково оплачується:

  • обід в ресторані «Чеська станіца» Колочава. Пропоноване меню: уточнюється. Вартість 150 грн./особа.
  • Екскурсія Колочавою. Вхідні квитки: 50 грн. дорослі, 40 грн. студенти, 25 грн. діти. Театралізована екскурсія 10 грн/особа. Забава в корчмі 80 грн./особа. (входить хліб, сир, сало, огірки, самогон).
  • Буйволина ферма . У дегустацію входить: 3 види сиру, молоко, сметанка, творог, бринза, згущене молоко. Вся продукція з буйволиного молока. Вартість 40 грн/особа.
  • Равликова ферма. Вартість екскурсії 30 грн,. Вартість екскурсії з дегустацією 100 грн.
  • Велятино відпочинковий комплекс «Теплі води». Вартість за 2 год: дорослі 200 грн, діти зростом до 140 см 100 грн.
  • Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах. Вартість вхідних квитків – 25 грн. дорослі, 20 грн. студенти, 15 грн. діти.
  • Дегустація пива на пивоварні «Ципа»: 100 грн/особа. Входить 7 сортів пива та фірмові сухарики.
  • Обід в ресторані «Гагарін та Борокаш». Пропоноване меню: зимова салатка, борщ по-Васкульськи, курячий шніцель з яйцем, картопля запечена з сиром, узвар зі свіжих ягід, хліб. 80 грн/особа.
  • Обід в трапезній монастиря. Пропоноване меню: борщ, картопляне пюре, куряча відбивна, салат, напій. 80 грн./особа.
  • вечері

Для замовлення туру або, якщо у Вас виникли запитання, заповніть форму і ми з Вами зв’яжемося:

/