fbpx

Кам’янець – Подільський. Пароплавом через товтри

Кам’янець – Подільський. Пароплавом через товтри
1250 грн / 3 дні
замовити тур

повернутися
27.06.2015

В програмі   Кам’янець – Подільський (екскурсія містом та нічною фортецею), Бакота затоплений світ, прогулянка пароплавом по річці Дністер, Хотинська фортеця, Чернівці (екскурсія містом)

Ви побачите 2 з 7 історико-архітектурних чудес України, понурите в атмосферу Середньовічного Поділля, доторкнетеся до фортець, що пережили війни та витримали століття, потрапите в українську Венецію та побачите реліктові рослини, відвідаєте печеру, якій вже більше двох мільйонів, зрештою відсвяткуєте жіноче свято весни мандруючи пароплавом Подільськими Товтрами!

УВАГА!!! Початок збірного туру в м.Хмельницький

1 день

08-00 зустріч на вокзалі в м.Хмельницький20140615_132257

10-30 Прибуття в Кам’янець – Подільський. Пішохідна екскурсія по Кам’янцю-Подільському “Місто чотирьох культур».

Екскурсія буде проходити за маршрутом:  Глибокий скелястий каньйон в центрі міста,  Замковий міст, Петропавлівська та Миколаївська церкви, Башти Гончарна і Кушнірська, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь,  Домініканський і Трінітарський монастирі, Польські та Руські ворота.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому географ ІІ сторіччя Птолемей згадував про місто Клепидава – «фортеця на скелях», чрму Камянець-Подільський називають містом чотирьох культур, про що розповідають жовті квіти, що ростуть в каньоні замкового мост, яким чином повязані Камянець-Подільсткий з золоторогим і срібнокопитним оленем

Побачите: сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, Мадонну на турецькому мінареті, прекрасний пам’ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі, єдиний на планеті міст, який поставлений не поперек річки, а вздовш, романтичні руїни вірменського дворика, найстаршу в Україні ратушу.

14-00 обід.

15-00 Поселення в готель. Вільний час254970_2

19-00 Пішохідна екскурсія «Таємниці нічної Кам’янецької фортеці»

Екскурсія буде проходити за маршрутом:  Стара фортеця, Новий замок, башти та підземелля,  криниця, Боргова яма, діарама „Битва з турками 1672 р.”, Кармалюкова вежа, оригінальний музей тортур, міські ворота, вірменські бастіони.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому Камянецька фортеця була однією з найнеприступніших, чому Осман ІІ вважав, що ця фортеця була збудована самим Аллахом, про закляті скарби, 

Побачите: одне з сьоми чудес України, лабораторію для перевірки пороху, оборонно-гідротехнічна споруда, обладнана шлюзами для підняття рівня води у р. Смотрич, місце, де відбував покарання Устим Кармелюк

 2 день

8-00     Сніданок

09-30 Переїзд в Колодіївку. Посадка на пароплав, водна екскурсія каньйоном Дністра6787

10-30 Пішохідна екскурсія по Бакоті. 

В цьому мальовничому місці створився свій мікроклімат, що сприяє зростанн реліктових рослин та лікарських трав. Ви зможете побачити тут десятки птахів та рослин, що занесені до «Червоної книги». Крім живописних краєвидів Бакота відома найдавнішим християнським монастирем України. Побутує думка, що тут знаходився самий древній печерний монастир Поділля. Саме тут прославився подвигом Антоній Печерський – засновник Києво-Печерського монастиря. В 14 ст. монастир обвалився, однак легенди про нього передавались з покоління до поколінь, поки в 19 столітті він не був розкопаний. На території монастиря було знайдено три цілющих джерела.

12-00 водна прогулянка пароплавом до Колодіївки. Обід на пароплаві

14-00 переїзд до Хотинаhotin

1530 Екскурсія по Хотинській фортеці. Хотинська фортеця, що побудована у 13 — 18 століттях захоплює неповторним сполученням камяного масиву, берегом Дністра та цікавою історією. Недарма ця памятка історії була визнана одним з семи чудес України. Історія Хотина – це історія воєн, перемог та поразок, повна таємниць та загадок, тісно повязана з політикою пяти держав. На території фотреці знімалось багато фільмів: «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький». «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Д Артаньян і три мушкетера», «Тарас Бульба» .

19-30 поселення в готелі в Чернівцях

3 день

8-00 сніданок. Chernivci-universytet-3-ukrslovo.net_

9-00 пішохідна екскурсія по Чернівцях «Маленький Париж та духовна столиця Буковини» 

Екскурсія розпочинається у найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – й переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де щодня, рівно в 12, з балкона вежі Ратуші сурмач виграє мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтесь єдиною пішохідною вулицею – О. Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви відправитеся до Театральної площі, яку з 1905 р. прикрашає міський театр. Закінчується екскурсія біля пам’ятки ЮНЕСКО – колишньої Резиденції митрополитів Буковини й Далмації.

12-00 факультативне відвідування Резиденції митрополитів Буковини й Далмації

13-00 обід

Вільний час

14-00 виїзд до Хмельницького

18-00 прибуття

Вартість туру: 1250 грн/особа, для дітей до 6 років 50% (без окремого спального місця), до 12 років 30 % знижка

До вартості входить:

  • Проживання 2 ночі в готелі 2-3* 2-, 3- місні номери (Камянець-Подільський готель «Гала-готель»  http://gala-hotel.com, Чернівці http://www.andinna.com.ua Можливі зміни, уточнюйте в туристичній фірмі.
  • 2 сніданки
  • проїзд комфортабельним автобусом
  • прогулянка пароплавом
  • екскурсійний супровід по всьому маршруту

До вартості не входить:

  • харчування (обіди, вечері)
  • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (Чернівецький університет (загальний, студентський – 25 грн./особа, учнівський – 5 грн./особа);  Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 20 грн., студенти і школярі – 10 грн.); Національний парк “Подільські Товтри” (7 грн./особа дорослі, студенти, діти до 14 років – безкоштовно);Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 20 грн., студенти і учні – 10 грн.);
  • власні витрати

 

Відгуки до туру

Наталя Багрило (місто Львів)
Велика подяка Віктору Пермякову і усьому колективу туристичної фірми Tour-U за прекрасну організацію подорожі. Ми відкрили для себе вишуканість Кам'янецької фортеці, величну суворість Хотинської фортеці, неймовірний колорит Кам'янець-Подільська. Перед нами розгорнулись надзвичайні краєвиди річки Дністер та Дністерського каньйону! Усі разом спустились на глибину 40 метрів і оглянули загадкову, незнану та таємничу Кришталеву печеру. Прекрасна організація, все продумано, передбачено , влаштовано маленькі приємні сюрпризи для усіх учасників подорожі. Прекрасний екскурсійний супровід в дорозі та на екскурсійних об'єктах - велика подяка гіду Ігорю Хомі! Гарний комфортабельний автобус, виважений, ввічливий водій пан Степан - теж велике дякую! Все пройшло чудово! Море позитиву, великий заряд оптимізму, вибух емоцій! Подорож вдалася! Це просто фантастично!!!