Гайда у Львів на шоколадне свято!

Гайда у Львів на шоколадне свято!
540 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
05.03.2016

 Шоколадне свято у Львові

«Все буде в шоколаді» – кожен думає так про своє життя. Головне, щоб солодкі думки не залишилися просто Вашими мріями!!!

1 день

Зустріч гіда на вокзалі, трансфер в готель (залишаємо речі) та в центр міста. Поселення відповідно до правил розрахункового часу в готелі (заїзд після 14-00, виїзд до 12-00). Раннє поселення оплачується, як половина вартості номера.

 14:00 – 17:00 – пішохідна екскурсія «ЧУДЕСА ЦЕНТ­РА­ЛЬНОГО ЛЕОПОЛІСА».t_lviv_3_fl

Під час екскурсії Ви прогу­ляєтесь по цент­ральній істо­­ричній частині міста Ле­ва, яка занесена до спа­дщини ЮНЕСКО, огля­нете Площу Ринок, зокре­ма її ко­льоровий ансам­бль, відвідає­те готичну па­м’ятку – Латинську катед­ру, яку будували майже 100 років, усипальницю багатих міщан – кап­лицю Боїмів та костел єзуїтів. Побачите бароковий Домінікансь­кий собор, який колись пережив справ­ж­ні військові битви. Далі ми з Вами пере­містимося в частинку сходу – комплекс Вірменського кварталу. Пройдемося ву­зе­нь­кими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церк­ви, яка являється архітектурним шедев­ром українського ренесансу. А ще ви­ру­ши­мо до пам’ятника засновника Льво­ва – князю Данилу Галицькому, готе­лю «Жорж» та комплексу Бернардинсь­кого монастиря.

  shokoladВідвідування Національно­го свята шоколаду у Львівсь­ко­­му Палаці Мистецтв. У Вас буде чудова нагода пригос­ти­ти своїх близьких найсма­ч­нішим шоколадом!!! Адже Львів – це європейська сто­ли­ця, де запах шоколаду і кави притягують своїх прихи­ль­ників.  На цьому святі Ви зу­мієте здивувати дорогих Вам людей, адже там буде море шоколадних подарунків, сімейні майстер-класи з приготу­ван­ня шоколадних виробів, ство­рен­­ня та поїдання гігантського шоколадного тор­та, цукерковий кулькоспад, вис­ту­пи музичних гур­тів і театральних колективів, найсмачніші змаган­ня і навіть шоколадна тера­пія. Що ж може зма­гатись за любов львів’ян та гостей нашого міс­та більше, ніж Його Величність Шоколад? Отже, давайте перевіримо, що мож­на витворити зі шоко­­ладу і  чи «все буде в шоколаді».

 Вільний час.

На вечір ми пропонуємо декілька варіантів проведення свого вільного часу, аби залишилися у Вас чудові враження про дивовижне місто Лева.  Ви можете обрати екскурсію вечірнім Львовом, відвідати Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької або Національний Академічний Українсь­кий драматичний театр ім. М. Заньковецької,  романтичну вечерю в одному з вишуканих ресторанів міста Львова, або запуск небесних китайських ліхтариків.

  2 день

Сніданок. 

10:00 – 13:00 – пішохідна екскурсія «Тілько ві Львові».lk9

У цей день Ви пройдетесь по захоплюючому маршруту Львівсь­ких кав’ярень, по­бу­­ваєте на да­хах, з яких від­кри­вається дивовиж­ний вид на місто, а сам історич­ний центр Львова з висоти взагалі здається казковим і чарівним. Оскільки ней­мовірне поєднання цікавої архі­тек­­ту­ри та прекрасної природи, зачаровують будь-кого. Під час екскур­сії Ви дізнаєтесь, що ховає під собою Львівська опера, яке відношення має Львів до гасової лампи, який па­роль треба назвати, щоб попасти в упівську криївку та в якій ресторації Львова написано в меню «пєль­мєній нє подайом» і чому, як у Львові видобувають ка­ву, як Львів став солодкою столицею України, почуєте легенди про львівський час, львівську погоду, чому львівський кат відкрив свій ресторан, чому у Львові заборонено витирати шоколад з пальців та губ серветками і ще багато іншого.

 13:00 – 14:00 – Обід.

 Вільний час або ми можемо запропонувати Вам ще кілька цікавих екскур­сій по нашому місту:p_potockyhsm (1)

 1. Екскурсія «Шпацери австрійським Львовом» (вартість  – 60 грн./ос). Ви прогуляєтесь по кварталах епохи величі Австро-Угорської імперії, оглянете зовнішній вид австрійських будівель, палаців, пасажів і вулиць. Побачите перлини архітектури австрійського часу: Палац Потоцьких, Галицький сейм, колишній сейм королівства Галичини і Лодомерії, Політехніку, шедеври бароко у Львові: собор Святого Юра, костел Марії Магдалени, палац графа Потоцького та багато іншого.

 2. Екскурсія у Львівський музей пивоваріння з дегустацією (вартість – 60 грн./ос). Це перший в Україні музей пивоваріння, який займає площу 600 квадратних метрів напівпідвальних площ Львівського пивзаводу. Про Львівську броварню та про історію пивоваріння у Львові розпові­дає експозиція цього музею, де представлена варільна піч, броди­ль­ний чан, колекції пивних бочок і пляшок, пивних кухлів, зраз­ки рек­ла­ми та багато іншого. Також Ви зможете наприкінці екскурсії про дегустувати кращі сорти непастеризованого пива (оплата додат­ково).

 Вільний час у Львові. Посадка на поїзд.

Вартість туру з особи 540 грн

 До вартості входить:

  • трансфер з вокзалу до готелю
  •  проживання (одна ніч) у готелі;
  • 1 сніданок
  •  пішохідні екскурсії «Чудеса центрального Леополіса» та «Тілько ві Львові»;

 ДОДАТКОВО оплачуються: власні витрати, харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти.