Гастротур Львовом

Гастротур Львовом
260 грн / 3 години
замовити тур

повернутися
09.12.201610.12.201616.12.201617.12.201623.12.201624.12.201630.12.201601.01.201702.01.201703.01.201704.01.201705.01.201707.01.201708.01.201709.01.2017

Гастротур Львовом

Пропонуємо Вам знайомство зі Львовом без логіки і закономірностей. Ця прогулянка – це як інтригуюча вистава зі своїм часом і порами року. Ми зібрали для Вас поєднання історії, традицій, гастрономії, галицької гвари та львівського гумору.
Ми не вигадуємо велосипед – ми поєднали душу України , витонченість Парижу та дощ Лондону з багатовіковими мріями різних народів що передали нам у спадок вишукане місто здійснення мрій і бажань.
І найголовніше – Львів не можна збагнути – його треба відчути.

Алкотур Львовом. Як це відбувається?

Дія 1. Картина 1. Пивні традиції.
Друзі! Пиво в Україні вариться не з 1715 року. Зовсім скоро львівським рецептам пива буде 600 років.
Заходимо в вишукану атмосферу ресторану «Старгород» з легким ароматом пива. Ще на вулиці нас зустрічає гриль, де готується ціле велике порося. Роздягаємося – сідаємо за стіл. Через мить на столі шедевр золотистого кольору, де бульбашки в хмільному танці піднімаються до верху бокалу. Кілька ковтків і ми починаємо відчувати довершений смак. Бокали розташовуються в певному порядку – десятка, лагер, пшеничне, темне.
Здавна пиво вариться для людей що збираються разом щоб поспілкуватися.
Ми пропонуємо спробувати варіант передання вікових традицій пивоваріння. Перший заклад що ми пропонуємо, робить нефільтроване і непастеризоване пиво. Це – не технологія масового виробництва. Це вишукане пиво для добірного товариства. Крім дегустації йдемо дивитися саму пивоварню. Тут – початкове сусло, сюди додають хміль, тут пиво дозріває. Доповненням до цього кумедні пивні історії м. Львова.

/

Дія 1. Картина 2. Як потрапити в місто?
Виходимо на вулицю. Свіже повітря столітнього міста робить людину вільною – від різних надокучливих думок, переживань – дає наснагу надію і здійснення бажань. Опиняємося біля Глинянської вежі. Під брамою чоловік з позаминулого століття. «Заборонені товари везете?» – питає. Та ні! Чути у відповідь. «А боржники міста з Вами?» . Раптом позаду підходить головний митник Львова. Йде напружена розмова про наше перебування в місті і ми проходимо в ХVІ століття.
Дія 1. Картина 3. Пан малодобрий, або за що Петро сидить в борговій ямі?
Ступивши за поріг Глинянської вежі, до нас з поспіхом йде чоловік в червоному одязі із мечем. Це міський кат. Він був не тільки муніципальною службою виконання покарань, а й першою колекторською конторою міста, першим сутенером, професійним гастролером – ба більше – його професія передбачали також професійне прибирання міста (правда раз на рік). Після тортур, диби і боргової ями знову опиняємося на твердій львівській бруківці.
Дія 2. Картина 1. Підпільні наливки.
Здавна львів’яни полюбляли напої, що мали невелике число градусів : наливки , лікери, що віддавали літнім стиглим теплом і фруктами. В одному підпільному ресторані з одним підпільним Кіндратом підпільно дегустуємо різні види наливок з різними видами канапок.
Дія 2. Картина 2. Місько пструг і Петро братванка.
Місько – то в Києві Михайло, а пструг то по-галицьки – форель. Братванка – це ємкість в якій випікають хліб. А ще маринарка, банєк, бомбони, бамбетель. Тут нас чекають історії про дзигермайстра (ремонтує тільки золоті годинники ) та Міського сурмача. Тут і селфі палка гуцульська, і медова наливка і свіжоспечений багет і настоянка на запашних травах.
Дія 2. Картина 3. Де сажотрус взяв рогалик?
Коли львів’яни на дорозі зустрічали сажотруса, то терли на його одязі ґудзик на щастя. Зараз сажотрус не ходить пішки містом – а літає автомобілем з веслами. Його дім наповнений легендами про львівський час, про дракона, що плюється вогнем, про клітку, про Полтву – а ще смородинову наливку з смачним рогаликом.
Дія 3. Без антракту.
Львів у гарному танці різнокольорових ліхтарів. В групі вже всі перезнайомились. Знайшли спільні теми для розмов, спільні інтереси, а дехто по приїзді призначив один одному зустрічі. Львів об’єднує людей. Фахівцями нас робить атмосфера та середовище середньовічного Львова. І коли після розповіді можна почути слова подяки – це змушує тебе відкривати все нові і нові сторінки славного минулого самого романтичного і трохи загадкового міста.
Р.S. А може спробувати здійснити свої бажання разом?
Вартість екскурсії 260 грн./ особа. Для групи від 10 осіб

Збірні тури щосуботи та неділі

Вартість індивідуальних екскурсій уточнюйте у менеджера
Сюди входить: дегустація 5 видів наливки (по 50 гр.), 4 види пива ( по 250 гр.) різні види канапок. Розповіді, історії, гумор – входить у вартість.