Фестиваль Форпост у Камянці, пароплав по Бакоті, Хотин, Вертерба

Фестиваль Форпост у Камянці, пароплав  по Бакоті, Хотин, Вертерба
1400 грн / 3 дні
замовити тур

повернутися
07.05.2016

ДеньКамянець-Подільський місто

07-30 збір групи
08-00 виїзд зі Львова
13-30 Прибуття в Кам’янець – Подільський. Обід
14-00 пішохідна екскурсія по Кам’янцю-Подільському “Місто чотирьох культур».
Екскурсія буде проходити за маршрутом: Глибокий скелястий каньйон в центрі міста, Замковий міст, Петропавлівська та Миколаївська церкви, Башти Гончарна і Кушнірська, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь, Домініканський і Трінітарський монастирі, Польські та Руські ворота.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому географ ІІ сторіччя Птолемей згадував про місто Клепидава – «фортеця на скелях», чому Камянець-Подільський називають містом чотирьох культур, про що розповідають жовті квіти, що ростуть в каньоні замкового мост, яким чином повязані Камянець-Подільсткий з золоторогим і срібнокопитним оленем, та звідки розпочалась передача Ольги Фреймут «Ревізор»Фестиваль Форпост у Камянці
Побачите: сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, Мадонну на турецькому мінареті, прекрасний пам’ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі, єдиний на планеті міст, який поставлений не поперек річки, а вздовш, романтичні руїни вірменського дворика, найстаршу в Україні ратушу.
17-00 Поселення в готель. Вільний час для відання фестивалю Форпост.
День 2Фортеця
08.00 сніданок
09-30 Пішохідна екскурсія «Таємниці Кам’янецької фортеці»
Екскурсія буде проходити за маршрутом: Стара фортеця, Новий замок, башти та підземелля, криниця, Боргова яма, діарама „Битва з турками 1672 р.”, Кармалюкова вежа, оригінальний музей тортур, міські ворота, вірменські бастіони.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому Камянецька фортеця була однією з найнеприступніших, чому Осман ІІ вважав, що ця фортеця була збудована самим Аллахом, про закляті скарби,
Побачите: одне з сьоми чудес України, лабораторію для перевірки пороху, оборонно-гідротехнічна споруда, обладнана шлюзами для підняття рівня води у р. Смотрич, місце, де відбував покарання Устим Кармелюк
13-00 обідПароплав по Бакоті
14-00 Переїзд в Бакоту, екскурсія каньйоном Дністра на пароплаві
В цьому мальовничому місці створився свій мікроклімат, що сприяє зростання реліктових рослин та лікарських трав. Ви зможете побачити тут десятки птахів та рослин, що занесені до «Червоної книги». Крім живописних краєвидів Бакота відома найдавнішим християнським монастирем України. Побутує думка, що тут знаходився самий древній печерний монастир Поділля. Саме тут прославився подвигом Антоній Печерський – засновник Києво-Печерського монастиря. В 14 ст. монастир обвалився, однак легенди про нього передавались з покоління до поколінь, поки в 19 столітті він не був розкопаний. На території монастиря було знайдено три цілющих джерела

День 3Хотинська фортеця

8-00 Сніданок
10-00 Екскурсія по Хотинській фортеці. Хотинська фортеця, що побудована у 13 — 18 століттях захоплює неповторним сполученням камяного масиву, берегом Дністра та цікавою історією. Недарма ця памятка історії була визнана одним з семи чудес України. Історія Хотина – це історія воєн, перемог та поразок, повна таємниць та загадок, тісно повязана з політикою пяти держав. На території фотреці знімалось багато фільмів: «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький». «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Д Артаньян і три мушкетера», «Тарас Бульба» .
14.00 Обід в ресторані м.Борщева
15-00 екскурсія в печері Вертерба
22-00 повернення до Львова
Вартість туру: 1400 грн

У вартість входить:проживання в готелі 3* «7 днів» дві доби, користування СПА-центром, проїзд автобусом євро класу, екскурсійний супровід в дорозі, екскурсійний супровід в музеях, 2 сніданки шведська лінія.
Вхідні квитки:
Кам’янець-Подільська фортеця загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн –
Хотинська фортеця загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн
Печера Вертеба загальний, пенсійний, студентський – 15 грн., учні – 10 грн.
Прогулянка пароплавом 80 грн.\особа
Національний парк “Подільські Товтри” (7 грн./особа дорослі, студенти, діти до 14 років – безкоштовно)
Можливі обіди:
Обід в перший день: в українському ресторані «Мрія козака». Пропоноване меню: грибна юшка, рис з овочами з куркою, салат овочевий, узвар/ чай, хліб. Ціна 55 грн.
Обід в другий день, ресторан: суп з фрикадельками, рис з овочами з гуляшем, хліб, чай/узвар Ціна 65 грн
Обід в третій день: ресторан міста Борщева. Пропоноване меню: борщ, картопляне пюре, відбивна,, салат овочевий, чай хліб. Ціна 60 грн.