fbpx

Екскурсія: Тунель кохання, Луцьк, Тараканівський форт

Екскурсія: Тунель кохання, Луцьк, Тараканівський форт
450 грн / 1 день
book a tour

return
04.08.201818.08.201825.08.201801.09.201808.09.201815.09.201822.09.201830.09.201806.10.2018

 

 

Reviews about this tour

Катерина (Полтава)
Доброго дня! Хочу поділитися враженнями від екскурсії по Волині, що відбулася 24.06.2017. Особисто для мене головна мета була відвідати форт Тараканівський. Треба сказати, що мої сподівання виправдалися на 100 відсотків - це місце вражає, захоплює, приголомшує..Величезну подяку висловлюю гіду в самому форті- така цікава, змістовна була його розповідь. Супер-супер-супер!!!!!Таємнича, містична місцина, зарості винограду, похмурі каземати - все це неодмінно треба побачити на власні очі. Що НЕ сподобалося - повна відсутність екскурсії в Луцьку (окрім замка Любарта).Нам просто перерахували історичні місця, пам'ятки, церкви...і все. Міста як такого ми не побачили,хоча на те сподівалися. І ще одне. Ні водій, ні екскурсовод дороги не знали ,їхали навпомацки -постійно питали у перехожих та зверталися по допомогу до екскурсантів, що виглядало досить дивно, на мій погляд.Справедливості ради мушу сказати, що це не вплинуло на час подорожі- додому доправили вчасно.Ще один плюс - обід в Луцьку був не замовлений заздалегідь.Ми просто зайшли в кафе і кожен вибирав харчі на свій смак, враховуючи власні потреби і вміст гаманця))В цілому тур сподобався,рекомендую.
Ірина (Львів)
Отримали масу задоволення! Особлива подяку екскурсоводу Віктору за змістовну розповідь і вміння зацікавити людей різного віку.
Ірина (Львів)
Дуже хороші враження від туру. Екскурсійна програма була дуже цікавою і насиченою. Можна сказати, я відкрила для себе невідому мені частинку України :) Окреме дякую керівнику групи Віктору. Подорожувати під його керівництвом було весело й цікаво. Порекомнендувала тур уже всім своїм знайомим ))
Гамела Наталя, Юрій,Оля (Львів)
гарний насичений тур. Дякуємо Віктору за цікаво подану інформацію і позитив, яким щедро ділився зі всіма.
Надія (Львів)
Цікава і насичена програма, захоплюючі історичні об’єкти, чітка організація всього туру – такою була моя подорож «Мандрівки Волинню» (23.04.16). Щиро захоплююся ерудованістю та професійністю гіда Віктора Пермякова, який не втомлювався знайомити нас із принадами цього краю. Тут і замасковане грандіозне військове містечко часів ІІ Світової війни, і величний замок Любарта, і романтичний тунель кохання – асорті вражень на будь-який смак! А ще я тепер точно знаю, на що неодмінно витрачу свої неочікувані прибутки – на подорожі з «Tour-U»! Ритуал для того, щоб ці прибутки з’явилися, вся група чемно виконала ))) Тож планую наступну поїдку з «Tour-U» :-)