Говерла, Буковель та карпатські краєвиди

Говерла,  Буковель та карпатські краєвиди
1 / 1
book a tour

return
30.07.201618.08.2018

Reviews about this tour

Ігор (Дрогобич)
Якщо в когось є сумніви що до туру не вагайтесь їдьте,я повністю задоволений відпочинком,вартує цих коштів,не зважаючи на природні умови першого дня все було на вищому рівні ,велика вдячність екскурсоводу Володимиру який весь час старався ,розказував цікаво,всіх пильнував,також подяка водію Андрію за його професіоналізм.Проживання в П.Галини просто супер,відчуття як вдома.Одним словом сервіс відпрацював на 100% Але є і пропозиція до тур-агенства TOUR-U,набирайте туристів в середньому по віку .Туристів з маленькими дітками і туристів похилого віку формуйте в окремі групи, щоб не затримували кілька людей всю групу при виході Говерлу.
Артем (Киев)
Если кто-то думает подыматься на Говерлу или нет, хватит думать, однозначно ДА! Двухдневный тур это идеальный lounge для души и тела! Берите друзей, подруг, жен, любовниц и все на Говерлу. За два дня картинка меняется каждый час. Подъем на гору не сложный , всем под силам. Лично видел, как подымался мужик с тростью. Вот она сила воли. Помните, горы всё видят и чувствуют. Отдельная благодарочка экскурсоводу Виктору, решает все вопросы, травит анекдоты, поет песни, рассказывает реально интересные легенды. Скучать и ханжить ни у кого не получится. Живите в кайф в моменте! Артём из Киева. Покорил Говерлу 19.08.2018 в 12:19
Ольга (Одеса)
Дякую за організацію туру агенції, все пройшло на 5+! Чудовий відпочинок на вихідні Яремче, Буковель та підкорення Говерли! Особлива подяка гіду пану Віктору! Людина знаходиться на своєму місці! Вміє працювати з людьми, розважити та порадити, організувати відпочинок вцілому! Дякую за позитивні емоції та чудовий відпочинок!
Дарья (Одесса)
Хочется сказать слова благодарности за чудесную организацию тура на Говерлу и, сопровождающему нас, Виктору. Все четко, интересно, весело и по делу. Спасибо Виктору, за профессионализм и чувство юмора. Ему удалось создать отличную дружелюбную атмосферу.