Restaurant Tasting Tour

Restaurant Tasting Tour
from 150 UAH / 3,5 hour
book a tour

return
21.09.2018

Lviv is known not only for its monuments and ancient history but also for its unusual restaurant. We suggest you take a tour on the following route: “Left Bank” – “Kerosene lamp” – “Kryjivka” – “Coffee mine” – “Chocolate Workshop” – “Galician Jewish Tavern” Under the Golden Rose “-” House of Legends “-” The first meat and righteousness gril restaurant   ”

During the tour you will hiding under a Lviv Opera, to learn what has Lvov to kerosene lamps, what password should be called to get to Kryyivka, how Lviv became the coffe capital of Ukraine and why coffee mined in Lviv, you also will hear the legend of the time, Lviv weather, why the executioner opened his own restaurant, why it is banned wipe chocolate fingers and lips wipes.

You will see: Poltva underground river through which devices tortured in the Middle Ages, the dragon that breathes fire, a restaurant that bake bread and cook trout at the same time, the city executioner as made chocolate goodies.

Try Lviv hot chocolate, made especially for this institution, Lviv true mead, burning or sealed coffee and benzynivku, naftivku hectares and Sivka, bargain for the amount of the check

Individual tour can be booked at any time (by appointment) !!!!

/

Duration 3 hours

150 UAH / person / 3 tastings (coffee, 3 types of beer, matzo with the hut)

5 hours

280 UAH / person / (coffee, 3 types of beer, matzo with the hut, mead with snack, 5 types of infusions)

Reviews about this tour

Тамара (Львів)
Регіональні директори компанії Юг-Котракт. http://yugcontract.ua/ про екскурсію "Ресторації з дегустаціями" з Віктором Пермяковим Всі відчули, що екскурсовод знаюча та освідчена людина, яка любить своє рідне місто. Навіть були питання, хто його навчив тому всьому. Дуже класно, що це не складає ні яких зусиль переключатися з одної історичної теми на іншу і екскурсовод може групу вести в любому напрямку. Як правило, багато гідів відмазуються репліками: не входить, не знаю, не готовий, підчитаю розкажу… Цікава помічна голубенька папочка з фотографіями та малюнками – вона викликала живий інтерес та зацікавленість у всіх. Гарно поставлена дикція, та голосне проведення екскурсії так само спияло позитивному сприйняттю всього, що нам розповідали. Мені навіть про це постійно говорили друзі, коли ми йшли по проспекту Свободи. Подія в Армянській церкві взагалі всіх довела практично до екстазу! Потім в ресторації мені розповідали, що в когось мурашки побігли по всьому тілу, в когось волосся почало ворушитися, почали виступати сльози. Це було незабутнє, вражаюче дійство! Про таку містерію дізналися тільки дякуючи вам! Також всім запам’яталися наші вуличні актери: бургомістр, сажотруси… Добре, що ви з ними товаришуєте, та вони для ваших екскурсантів проводять такі мінівистави. Сприяла враження на всіх ще ваша енергія та невтомність, коли ви на протязі всього часу постійно про щось розповідали, практично не зупиняючись. Гості питали мене жартома, чи не сяде батарейка за стільки часу з таким темпом. Але Віктор зміг довести, що користується як мінімум Дюраселем Смайлик «wink» В загальному всім дуже сподобалося і всі роз’їхалися з позитивним настроєм. А наші друзі з Миколаєва, Одеси та Полтави сказали, що вони переконалися в тому, що Львів не Українське місто а правдива Європа!