fbpx

Цікаві Карпати: автобусний тур Долинщиною

Цікаві Карпати: автобусний тур Долинщиною
1200 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
04.05.2019

08.00 – виїзд зі Львова
11.00 екскурсія в КП «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки» Унікальний інтерпретаційний візит-центр працює з квітня 2016 р. в найстарішій місцевій споруді — колишній резиденції Леопольда Поппера фон Подграгі. Інтерактивна експозиція знайомить відвідувачів з природніми особливостями регіону та екосистемою Карпат в цілому. Тут можна пізнати історію утворення гір передивившись коротенький фільм, деревообробної промисловості та роботи вузькоколійної залізниці Вигоди. В залі центру зберігається раритетний паровоз, розміщені макет Вигодської вузькоколійки, взірці стовбурів дерев, конструкції з ланцюгів живлення. та багато інших цікавинок.
12.30 майстер клас з приготування бульбяних бойківських пирогів, обід у приватній садибі, повчальні розповіді про корисні та лікувальні властивості трав, навчальний збір карпатського чаю
16.00 переїзд до приватного господарства міні ферми, катання на конях, огляд елітних порід кіз, великої рогатої худоби.
18.30 переїзд до с. Мислівка. Джерело мінеральної сірководневої води. За дослідженями ця унікальна вода має високий вміст органічних речовин. Подібні води використовуються на курортах Трускавець, Сатанів, Східниця і мають світове визнання у бальнеотерапії. За висновками лікарів вживання і лікування природними мінеральними водами Прикарпаття значно поліпшує загальний стан здоров’я людини, сприяє виведенню радіонуклідів і дезінтоксикації організму, покращує стан шкіри, відновлює склад крові, омолоджує і знімає стрес.
19.30 поселення на базу відпочинку, вечеря

День 2
09.00 сніданок
10.30 Торунський перевал – перевал на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей. 941 метр над рівнем моря. На перевалі маленьке озерце, місця для кемпінгу і відпочинку і цвинтар часів І Світової війни.
11.30 Фото зупинка Вишківський перевал. Похід на оглядову площадку гори Томнатик та передгір’ї гори Городище. Вишківський перевал неподалік села Вишків Івано – Франківської області на дорозі Долина – Хуст. З перевалу відкривається неймовірний вигляд на гірські хребти Горгани, Чорна Рипа та Боржава, гору Тростян, Яйко Ілемське, Горгул.
13.30 обід
14.30 екскурсійний огляд та дегустація медів у медоварні «Чорна бджола» селище Вигода. Екскурсія проводиться в закритому приміщенні що більше нагадує музей. В цьому ж самому залі дозрівають пивні меди в деревяних бочках. Під час розповіді відбувається наглядна та детальна демонстрація розвитку вуликів, способи добування меду, та практичний вимір бортництва як ремесла. Далі за столами пропонується спробувати 2 види меду, трав’яний чай і дегустація равликів.
15.30 монастир Різдва Персвятої Богородиці Згромадження Сестер Пресвятої Родини у с. Гошів. Гошівський монастир з іконою Богоматері Владичиці Ясної гори – давнє місто паломництва і туристичних маршрутів. Та попре те, неподалік на березі мальовничої гірської річки є мальовничий куточок Прикарпаття Згромадження Сестер Пресвятої Родини. Тут проходять дитячі табори, діє іконописна майстерня.
20.00 повернення до Львова
Вартість: 1200 грн./особа (для збірних турів)

Вартість для організованих груп прохання дізнаватись у менеджера
У вартість входить: екскурсійний та транспортний супровід, проживання в садибі зеленого туризму/базі відпочинку, 1 вечеря, 1сніданок, 2 обіди, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів, дегустація меду, дегустація равликів, катання на конях
Додатково оплачується: власні витрати