До Львова на форум видавців

До Львова на форум видавців
520 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
12.09.2015

Любите читати?! Тоді Ви не зможете пропустити головну інтелектуальну подію року – форум видаців!

Ми впевнені, що Ви багато знаєте, а тому не будемо пропонувати Вам стандартні екскурсії Львовом. Ми покажемо Вам інший, не попсовий Львів.

1 день

10-00 Екскурсія Львовом для інтелектуалів. Ви дізнаєтесь що  про видатних особистостей, що народились або проживали у нашому місті, які неодноразово змінювали хід історії своїми винаходами. Побачите на власні очі що спільного між Львовом та європейськими столицями. (екскурсія по старій частині міста)

rkd4YGYBe2U

13-00 вільний час для відвідування подій Форуму видавців

20-00 Ну і після насиченого дня у Вас ще залишається час і сили, аби прогулятись ВЕЧІРНІМ ЛЬВОВОМ, який приховує ще багато не розгаданих таємниць і де вирує зовсім інше життя…

Пропонуємо піднятись на Високий замок, побачити найгарніші краєвиди нічного Львова, прогулятись вуличками стародавнього міста.

Факультативно (100 грн/особа)

2 день

9-00 сніданок

10-00 Пішохідна екскурсія «австрійським Львовом»

Маршрут екскурсії:450px-Ukraine-Lviv-Streets-42

  • розпочнемо екскурсію з підйому на оглядовий майданчик костелу Ольги та Єлизаветти. 
  • Собор святого Юра – барокову пам’ятку зі скульптурами Івана Пінзеля (минулого року в Луврі протягом місяця була виставка його робіт). Ви побачите точну копію Туринської плащаниці, крипту з похованнями миртрополити А.Шетпицького та патріарха Й.Сліпого, а також дві чудотворні ікони.
  • Єзуітські сади – один з найдавніших парків Львова
  • Інтер’єр дворянського касино Герхарда – сьогодні це Будинок вчених, а в фільмі «Три мушкетера» будинок Кардинала Рішельє. З 1482 року і до сьогодні тут проводяться всі Львівські бали.
  • Будинок Галицького крайового сейму – сьогодні це Головний корпус Університету ім..Франка. Це перша парламентська споруда на терені України.
  • Пам’ятник Георгію Победоносцю – в народі «пам’ятник тещі»
  • Сидяча статуя Свободи
  • Львівський Оперний театр. Ви дізнаєтесь історію будівництва львівської опери та перепланування міста, чому львівська Слава вагітна, як місто отримало подарунок від відомого у всьому світі

В кінці екскурсії на Вас чекає приємний подарунок від фірми – частування кавою на найкращий терасі Львова!

13-00 вільний час

Детальна програма форуму видавців знаходиться тут: http://bookforum.ua

Вартість туру: 520 грн/особа

У вартість входить: трансфер вокзал-готель, 1 ніч в готелі в центрі міста 3* (2-, 3- місний номер), 1 сніданок, пішохідна екскурсія “Львів для інтелектуалів”, пішохідна екскурсія «австрійським Львовом»