День Незалежності в Карпатах

День Незалежності в Карпатах
749 грн / 3 дні
замовити тур

повернутися
23.08.2014

Хочется відпочити і душею, і тілом в останній святкові дні літа? Гори, водоспади, озера, термальні басейни, чани, замки та палаци, морозиво та кельтські настоянки чекають на Вас. Відкрийте для себе шикарний відпочинок в рідній країні!

1 день

07-00 виїзд зі Львова1_493

10-00 Відвідини Національного природного парку «Синевир». Екскурсія пройде за маршрутом: озеро Синевир, реабілітаційний центр бурого ведмедя, водоспад Білий Звір.

13-00 Екскурсія по Колочаві – селі 10 музеїв.

14-00 Обід в колибі «Два Ясені»

15-00 музей-скансен «Старе село»

17-00 поселення в готель в с. Пилипець. Карпатська вечеря. Для всіх гостей організовується смачний майстер клас приготування справжнього бойківського бограча і  баноша. Ви зможете не тільки скуштувати смачні страви, приготовані на вогні а й самим взяти участь в цьому дійстві. На десерт ми запропонуємо  Вам млинці з чорницею і смачний чай з трав, що ростуть в горах.

19-00 Вільний час. Для бажаючих спробувати щось новеньке пропонуємо відвідати SPAпо-гуцульськи – сірководневі чани в с. Пилипець.

День 2

8-30 Сніданок

10-30 Прибуття в Чинадієво. Палац Шенборнів

12-00 Класичне Закарпаття. Прогулянка центром Мукачево і відвідини замка Паланок. Екскурсія буде проходити маршрутом: Міська ратуша, палац Ракоці, Кафедральний костел Святого Мартіна, замок «Паланок».

14-00 обід

16-00 Переїзд в с.Косинь. В невеличкому селі Берегівського району розмістився європейського рівня Комплекс термальних басейнів «Косино». Основною особливістю та гордістю комплексу  термальних вод є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Цілющі басейни комплексу подарують Вам хороший настрій та бадьорість духу. Ще однією перлинкою села є цукерня «Герміна». Лише тут можна поласувати справжніми угорськими солодощами та італійським морозивом.

19-00 Знову до Мукачево. Ми відвідаємо унікальну агросадибу «Кельтський двір під Ловачкою». Єдина на Закарпатті садиба зеленого туризму, де відтворюється історія, побут, звичаї, страви та напої кельтів,які понад дві  тисячі років тому створили древнє місто на схилах гір Галіш і Ловачка, що  на околиці Мукачева. Тільки тут Ви зможете про дегустувати справжні кельтські настоянки з українським колоритом.

21-30 повернення на базу

3 день

8-00 сніданок. Виселення з готелю.

9-30 Шепіт гір і шепіт води – водоспад Шипіт. Мальовничий водоспад, який розташований на північних схилах гірського масиву полонини «Боржава», білля підніжжя гори Гемба, у глибокій ущелині річки Пилипець. Шипіт – один з найкрасивіших водоспадів України.

13-00 Обід на Камянецькому водоспаді

15-00 Прибуття в с. Урич.  Перед нами відкривається вся велич історії – Урицькі скелі, які не мають аналогів у Європі. Саме тут знайдено залишки давньоруського міста–фортеці Тустань (ІХ – ХІІІ ст.).

20-00 повернення до Львова

Вартість туру 749 грн.

До вартості входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом
  • Екскурсійний супровід по всьому маршруту
  • Проживання в готелі (2 ночі)

До вартості не входить :

  • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (на територію озера Синевир – 10 грн. для дорослих,  на територію водоспаду Шипіт – 5 грн. для дорослих, в місто-фортецю Тустань -16 грн. для дорослих, до Замку «Паланок» – 3 грн. для дорослих, в комплекс «Косино» – 60 грн./ 1 год., в скансен Старе Село – дорослі 15 грн, діти 5 грн )
  • Сніданки (30 грн). комплексні обіди (50 грн), карпатська вечеря (50 грн)
  • Чани 300 грн./год ( 4-6 особи) і 350 грн./год (6-8 осіб) Дегустація настоянок ( вартість – 50 грн. )
  • Солодощі та кава в цукерні «Герміна».
  • Власні витрати

Побажання:

З собою купальні костюми та рушники для відвідин басейнів,зручне взуття, а також хороший настрій.