fbpx

Екскурсія рестораціями з дегустаціями

Екскурсія рестораціями з дегустаціями
150 грн / 3,5 години
замовити тур

повернутися
18.02.2019

Львів відомий не тільки своїми пам’ятками архітектури та давньою історією, але й своїми незвичайними рестораціями. Пропонуємо Вам  здійснити екскурсію за таким маршрутом: «Лівий берег» – «Гасова лямпа»  – «Криївка» – «Кавова шахта» – «Майстерня шоколаду» – «Галицька жидівська кнайпа «Під Золотою Розою» – «Дім легенд» – «Перша грильова ресторація м’яса та справедливости».

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: що ховає під собою Львівська Опера, яке відношення має Львів до гасової лампи, який пароль треба назвати щоб попасти в упівську криївку та в якій ресторації Львова написано в меню «пєльмєній нє подайом» і чому, як у Львові видобувають каву, як Львів став солодкою столицею України, почуєте легенди про львівський час, львівську погоду, чому львівський кат відкрив свій ресторан, чому у Львові заборонено витирати шоколад з пальців та губ серветками.

Побачите: підземну річку Полтву, за допомогою яких пристроїв катували в Середньовіччі, дракона, що дихає вогнем, ресторан, в якому випікають хліб та готують форель одночасно, міського ката, як виготовляють шоколадні ласощі.

Спробуєте: гарячого львівського шоколаду , виготовленого спеціально для цього закладу, справжню львівську медовуху, палаючу або запаяну каву, а також бензинівку, нафтівку і га сівку, торгуватись за суму в чеку

Крім заявлених дат проведення екскурсії можна замовити індивідуальну в будь-який день (за домовленістю)!!!!

/

Тривалість 3 години

150 грн/ особа / 3 дегустації (кава, пиво 3 види, маца з мазанками)

Тривалість 5 годин

280 грн/ особа/ (кава, пиво 3 види, маца з мазанками, медовуха з закускою, настоянки 5 видів)

Відгуки до туру

Тамара (Львів)
Регіональні директори компанії Юг-Котракт. http://yugcontract.ua/ про екскурсію "Ресторації з дегустаціями" з Віктором Пермяковим Всі відчули, що екскурсовод знаюча та освідчена людина, яка любить своє рідне місто. Навіть були питання, хто його навчив тому всьому. Дуже класно, що це не складає ні яких зусиль переключатися з одної історичної теми на іншу і екскурсовод може групу вести в любому напрямку. Як правило, багато гідів відмазуються репліками: не входить, не знаю, не готовий, підчитаю розкажу… Цікава помічна голубенька папочка з фотографіями та малюнками – вона викликала живий інтерес та зацікавленість у всіх. Гарно поставлена дикція, та голосне проведення екскурсії так само спияло позитивному сприйняттю всього, що нам розповідали. Мені навіть про це постійно говорили друзі, коли ми йшли по проспекту Свободи. Подія в Армянській церкві взагалі всіх довела практично до екстазу! Потім в ресторації мені розповідали, що в когось мурашки побігли по всьому тілу, в когось волосся почало ворушитися, почали виступати сльози. Це було незабутнє, вражаюче дійство! Про таку містерію дізналися тільки дякуючи вам! Також всім запам’яталися наші вуличні актери: бургомістр, сажотруси… Добре, що ви з ними товаришуєте, та вони для ваших екскурсантів проводять такі мінівистави. Сприяла враження на всіх ще ваша енергія та невтомність, коли ви на протязі всього часу постійно про щось розповідали, практично не зупиняючись. Гості питали мене жартома, чи не сяде батарейка за стільки часу з таким темпом. Але Віктор зміг довести, що користується як мінімум Дюраселем Смайлик «wink» В загальному всім дуже сподобалося і всі роз’їхалися з позитивним настроєм. А наші друзі з Миколаєва, Одеси та Полтави сказали, що вони переконалися в тому, що Львів не Українське місто а правдива Європа!