Чарівне Поділля

Чарівне Поділля
389 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
20.10.201820.09.201404.10.201415.11.2014

221078_original

Побачити 2 з 7 чудес України, понурити в атмосферу Середньовічного Поділля, доторкнутись до фортець, що пережили війни та витримали століття, потрапити в українську Венецію та побачити реліктові рослини, відвідати печеру, якій вже більше двох мільйонів років все це Ви зможете здійснивши разом з нами мандрівку “Чарівне Поділля”.

1 день

07-00 виїзд зі Львова

11-30 Прибуття в Кам’янець – Подільський. Обід

12-30 Переїзд в Колодіївку. Посадка на пароплав, водна екскурсія до Бакоти

14-30 Пішохідна екскурсія по Бакоті. 

6787 В цьому мальовничому місці створився свій мікроклімат, що сприяє зростанн реліктових рослин та лікарських трав. Ви зможете побачити тут десятки птахів та рослин, що занесені до «Червоної книги». Крім живописних краєвидів Бакота відома найдавнішим християнським монастирем України. Побутує думка, що тут знаходився самий древній печерний монастир Поділля. Саме тут прославився подвигом Антоній Печерський – засновник Києво-Печерського монастиря. В 14 ст. монастир обвалився, однак легенди про нього передавались з покоління до поколінь, поки в 19 столітті він не був розкопаний. На території монастиря було знайдено три цілющих джерела.

16-30 водна прогулянка пароплавом до Колодіївки, переїзд до Камянця-Подільського

20-00 Пішохідна екскурсія «Таємниці нічної Кам’янецької фортеці»

20140614_210308_PanoЕкскурсія буде проходити за маршрутом:  Стара фортеця, Новий замок, башти та підземелля,  криниця, Боргова яма, діарама „Битва з турками 1672 р.”, Кармалюкова вежа, оригінальний музей тортур, міські ворота, вірменські бастіони.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому Камянецька фортеця була однією з найнеприступніших, чому Осман ІІ вважав, що ця фортеця була збудована самим Аллахом, про закляті скарби, 

Побачите: одне з сьоми чудес України, лабораторію для перевірки пороху, оборонно-гідротехнічна споруда, обладнана шлюзами для підняття рівня води у р. Смотрич, місце, де відбував покарання Устим Кармелюк

23-00 Поселення в готель

 2 день

8-00     сніданок. Виселення з готелю

hotin10-00 Екскурсія по Хотинській фортеці. Хотинська фортеця, що побудована у 13 — 18 століттях захоплює неповторним сполученням камяного масиву, берегом Дністра та цікавою історією. Недарма ця памятка історії була визнана одним з семи чудес України. Історія Хотина – це історія воєн, перемог та поразок, повна таємниць та загадок, тісно повязана з політикою пяти держав. На території фотреці знімалось багато фільмів: «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький». «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Д Артаньян і три мушкетера», «Тарас Бульба» .

13-30 перерва на обід

14-30 пішохідна екскурсія по Кам’янцю-Подільському “Місто чотирьох культур».

article_15031Екскурсія буде проходити за маршрутом:  Глибокий скелястий каньйон в центрі міста,  Замковий міст, Петропавлівська та Миколаївська церкви, Башти Гончарна і Кушнірська, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь,  Домініканський і Трінітарський монастирі, Польські та Руські ворота.

img_365685362-xt8izПід час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому географ ІІ сторіччя Птолемей згадував про місто Клепидава – «фортеця на скелях», чрму Камянець-Подільський називають містом чотирьох культур, про що розповідають жовті квіти, що ростуть в каньоні замкового мост, яким чином повязані Камянець-Подільсткий з золоторогим і срібнокопитним оленем

Побачите: сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, Мадонну на турецькому мінареті, прекрасний пам’ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі, єдиний на планеті міст, який поставлений не поперек річки, а вздовш, романтичні руїни вірменського дворика, найстаршу в Україні ратушу.

16-00 Вільний час

23-00 Повернення до Львова

Вартість туру: 389 грн/особа

До вартості входить:

  • Проживання 1 ніч в готелі
  • сніданок
  • проїзд комфортабельним автобусом
  • екскурсійний супровід по всьому маршруту

До вартості не входить:

  • харчування
  • вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (Камянець -Подільська фортеця – 20 грн, Хотинська фортеця – 20 грн, Пароплав 50 грн. дор, 35 грн дит.)