Бурштинова Рівненщина і «Соколині гори»

Бурштинова Рівненщина і «Соколині гори»
495 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
21.06.2014

Екскурсія буде проходити за маршрутом: Львів – Дубенський замок Острозьких та Любомирських – культурно-археологічний комплекс «Пересопниця»- Рівне – Острог – Межиріччя – Березне – «Соколині гори» – Львів

Під час маршруту Ви побачите: одну з кращих колекцій інструментів інквізиції в підземеллях Дубенського замку, музей – пантеон та батьківщину Пересопницького Євангелія, музей та майстерню бурштину,центральну частину м. Рівне (храми та зоопарк), будівлю та музей Острозької академії, залишки замку в Острозі та оборонних споруд Межирічанського монастиря, дендрологічний парк в Березне, ландшафтний заказник «Соколині гори».

Дізнаєтесь: чому дубенський замок називають «рогатим», звідки там взялась «Дівоча вежа», як Гоголь писав про Дубно в повісті «Тарас Бульба» жодного разу не будучи в місці, який дорогоцінний камін утворився із сліз птахів, які оплакували відважного воїна та володіє властивістю   притягувати легкі  предмети, як завдяки жінці Рівне змогло стати містом, де функціонував перший навчальний заклад на теренах Східної Європи та друкувалися перші книги, та як гори стали Соколиними.

Спробуєте: крупник,  каші-розмазні на сироватці чи маслянці, локшину із картопляного крохмалю і бабки з неї, “запєканка”, пироги з підсолодженою квасолею ,бульб’яники, драники, терчаники з начинками й без них, борщ у всіх його різновидах (червоний – з буряком і капустою, зелений-весняний – з щавлем і холодник – із квасу, кисляку чи масла, неварений), кров’янку, ковбаси, сальтисон, печене в тісті стегно, драглі (холодець), асортимент найрізноманітніших наливок: вишнівка, слив’янка, смородинівка, тернівка, чорнична, малинова, ожинова, калинова, бузинова та ін.

День 1

07.30 –  виїзд зі Львова1358545848_panorama_dubenskogo_zamku

09.30 – прибуття в м. Дубно, екскурсія замком.

11.30 – музей – пантеон в Пересопниці

14.00 – обід в ресторані в національних традиціях «Майдан», «Шкварка» на вибір

15.00 – екскурсія центральною частиною м. Рівне (церква Успіння, костел св. Антонія, собор Воскресіння, «підземне місто» з торговими частинами, музей бурштину, музей Уласа Самчука – Рівненський зоопарк)

19.00 – Вечеря

20.00 – поселення в готелі «Турист»

 

День 2

09.30–  сніданок

09.30 – екскурсія м. Острог (Острозька академія, музей книги і друкарства; музей нумізматики; замок князів Острозьких; татарська брама; луцька брама; костел Успіння Діви Марії; залишки великої синагоги ; капуцинський монастир; пам’ятник князям Острозьким.

14.00 – обід в кафе м. Березне. Огляд дендрологічного парку.

16.30 – заказник «Соколині гори»

18.00 – відправлення у Львів

21.30 –  прибуття до Львова

Ціна туру:  495 грн

До вартості входить: перевезення комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід по всьому маршруту, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання в готелі 3* дво- та тримісних номерах в вигодами в номері, сніданок, 1 обід.

Додатково оплачуються : вхідні квитки до екскурсійних об’єктів

– Дубенський замок: дорослий – 15 грн., дитячий – 8 грн.

– музей бурштину: загальний, пенсійний – 2 грн., студентський, учнівський – 1 грн.;

– музей У.Самчука: загальний, пенсійний – 2 грн., студентський, учнівський – 1 грн.;

– музей Пересопницького Євангелія: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., школярі – 5 грн.;

– Острозький краєзнавчий музей: загальний, пенсійний – 8 грн., студентський та учнівський – 4 грн.;

– Острозький музей книги: загальний, пенсійний – 8 грн., студентський та учнівський – 4 грн.;

– Музей історії Острозької академії: загальний – 5 грн., учні – 3 грн.

– Рівненський зоопарк : дорослий – 20 грн,, дитячий – 10 грн., пільговий – 10 грн.