fbpx

Гастро-лижний тур в Буковелі

Гастро-лижний тур в Буковелі
2275 грн / 4 дні/3 ночі
замовити тур

повернутися
09.02.2017

День 1

08.00 виїзд зі Львова

10.00 прибуття в Івано- Франківськ  екскурсія містом і обід. В  рамках екскурсії : ратуша, єдина в Україні споруда світського призначення з позолоченим куполом; дерево щастя, романтична вулиця Івана Труша, Фортечний  бастіон, Вічевий майдан, пішохідна частина вулиці Незалежності «сотка»,  пасаж Гартенбергів, катедра, філармонія, площа Ринок і ще….

Обов’язково спробувати: «Прикарпатський бальзам» настоянку з кільканадцяти карпатських трав, штрудель з яблуками та кава.

15.30 Гастрономічна зупинка в Микуличині, пивоварня , що виготовляє пиво «Гуцульське»: темне, медове, біле, свіже,інше…

16.30 поселення в готелі в смт. Ворохта

17.30 вечеря

День 2

08.00 сніданок

Увага!!! В турі передбачено два види відпочинку: активне катання і активні подорожі. За бажанням кожного на вибір  Ви катаєтесь на Буковелі чи подорожуєте запропонованим маршрутом. Трансфери до ТК «Буковель» передбачені і входять у вартість.

Варіант 1 Активне катання

09.00 виїзд до ТК «Буковель». На базі комплексу: Bukovel Ski School, пункти прокату спорядження, сноупарк, 60 км підготовлених трас 100 % обладнано сніговими гарматами, 63 гірськолижних трас усіх рівнів складності,16 витягів,  школа карвінгу, сноубайк, прогулянки на собачих упряжках, сноутьюбінг, сноупарк, прокат квадроциклів, снігоходів, скутерів «Segway»,Big-Airbag, боулінг, більярд, дитячий клуб та розважальний центр.

Варіант 2 Активні подорожі

10.00  «Яблунецький перевал»  – мінеральні джерела с. Кваси –  гуцульська столиця м. Рахів –  «Географічний центр Європи» + Колиба-музей – санаторій «Теплі води» Велятино – купання в термальних басейнах і ваннах.

При гарній погоді  з Яблунецького перевалу 931 м.н.р.м. спостерігаємо за Петросом і Говерлою. Траса визнана однією з найвисокогірніших в Україні.

Перевал є межею між Івано – Франківською та Закарпатською областями. Через гуцульську столицю Рахів дегустуючи «квасну» водичку потрапляємо в самісінький центр Європи – Ділове. Одна з легенд розповідає про трьох братів Бушанів. На їх честь селище називали Требушанами. В радянський час назвали Ділове, мотивуючи це тим, що опришок Олекса Довбуш свій «прибуток» у Рахові рахував , а в Діловому ділив. Особливої уваги заслуговує колиба-музей з смачними гуцульськими і закарпатськими стравами. Обережно! Державний кордон України : – попереджають нас написи, тому аби не вступати в полеміку з прикордонниками при собі мати документи. Тихенько через вікно спостерігаємо за румунськими селами.  У ТОВ «Теплі води» запропонують якісне оздоровлення у лікувально-геотермальному басейні з мінеральною термальною водою. Показання для лікування – захворювання органів дихання, гінекологічні захворювання а також порушення у нервовій, серцево-судинній та кістково-м’язовій системах.

Повернення 19.30 вечеря

/

День 3

08.00 сніданок

Варіант 1 Активне катання

09.00 виїзд до ТК «Буковель».

Варіант 2 Активні подорожі

10.00 Національний природній парк «Гуцульщина» – маєток Святого Миколая в Пістині – Яворів (майстер клас з ліжникарства) – музей музичних інструментів ім. Р. Кумлика в Верховині – хата-гражда С.Параджанова режисера фільму «Тіні забутих предків». Давбанка, кулеша,  мандабурка, пантрувати, єблуко : далеко не повний перелік словникового запасу, якого необхідно поповнити. Гуцули люди щирі і честолюбні. Живуть від Дзимброні і аж до Торонто.  В рамках подорожі спробуємо не отримати різок від Миколая, відвідавши його резиденцію оглянемо ще одну столицю Гуцулії – Косів та спробуємо навчитися грати на трембіті. А аби зимою не замерзнути то прикладемо зусилля щоб зробити ліжник  аби бути добрими газдами та газдинями.

18.30 повернення, вечеря + гуцульське гуляння з вивчення танців і мелодій Гуцульщини.

День 4

08.00 сніданок

09.00 виїзд до ТК «Буковель».

14.00 обід

16.00 Яремче, водоспад «Пробій», ринок народних виробів майстрів Гуцульщини

22.00 повернення до Львова

Вартість : 2275 грн./ особа

1800 грн. – дитина

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, трансфери до Буковелю і в зворотньому боці,  екскурсійний супровід в дорозі і музеях, проживання в готелі 3* три доби в смт. Ворохта, дво-тримісне розміщення зі зручностями у номері, 3 сніданки, 3 вечері (вечері складаються з першої страви, другої страви + напій),

Додатково оплачуються:

  • оренда лижного спорядження;
  • підйомники;
  • ТОВ «Теплі води»: ванни – 100 грн./особа/2год.; басейн – 100 грн./особа/2год.; діти зростом до 140 см знижка 50%; інваліди І-ІІ групи, учасники бойових дій, чорнобильці І-ІІ категорії, інвалідам війни знижка – 20 грн.; діти з ДЦП та учасники АТО ( при наявності посвідчення ) – безкоштовно.
  • Музей музичних інструментів ім.. Романа Кумлика : дорослий — 20 грн. ; дитячий — 15 грн.;
  • Будинок-музей фільму «Тіні забутих предків » : дорослий — 15 грн. ; дитячий — 10 грн.;
  • маєток Святого Миколая в Пістині – 5 грн/ дитячий, 10 грн./ дорослий;
  • майстер клас з ліжникарства;
  • обіди.
  • гуцульське гуляння з вивчення танців і мелодій Гуцульщини 150 грн