Ведуть в Почаїв стежки і дороги

Ведуть в Почаїв стежки і дороги
250 грн / 1 день
замовити тур

повернутися
21.09.201812.04.2015

06:30 – збір групи.

 06:45 – виїзд зі Львова.

 Екскурсія буде проходити за маршрутом: Свято-Успенська Почаївська Лавра – Почаївський Свято-Духівський монастир – джерело святої Анни – Кременець – Богоявленський жіночий монастир.

 Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про найбільший духовний центр українського народу на Західній Україні – Почаївську Лавру; про джерело Святої Анни, де оздоровляються від тілесних та душевних недуг; про цікаве місто  легенд – Кременець.

Побачите: споруди архітектурного комплексу монастирів (собори, храми та ін.);  споруди архітектурного комплексу м. Кременець; печеру преподобного Іова Почаївського; святий колодязь преподобного Амфілохія Почаївського; джерело праведної Анни.

Зможете приложитися до: стопи Божої Матері (відбиток на камені, який являється також святим джерелом); чудотворних ікон Божої Матері «Почаївська», «Братсько-Почаївська», «Скорботна»; шанованих ікон Казанська», «Іверська», «Федорівська», «Споручниця грішних»;  хреста преподобного Микити Стовпника Переславського; мощів преподобних Іова та Амфілохія Почаївських; частинок мощів інших святих.

Спробуєте освячених проскур; наберете з джерел святу воду та зможете покупатись у святому джерелі, а також відвідаєте печеру, де жив преподобний Іов Почаївський.

09:00 – Прибуття на територію Почаївської Лаври. Екскурсія почнеться з відвідування Свято-Успенської Почаївської Лаври. Почаївська Лавра – одна з найбільших православних святинь, нараховує 750 років. В її стінах розташований чоловічий монастир і семінарія. Вона є  твердинею віри Христової, обитель благочестя і подвижництва, духовний центр православного народу на Західній Україні. Це священне місце, куди на протязі кількох століть приходять тисячі прочан з усієї України. Старовинний монастир перебуває під особливим покровом Божої Матері. Тут Діва Марія явилася монахам-пустинникам, зали-шивши на скалі слід Своєї Стопи; цю землю прославила на весь світ Почаївська чудотворна ікона Божої Матері; в обителі подвизалися великі подвижники Православ’я: преподобний Іов Почаївський та чудотворець Волинського краю преподобний Амфілохій.

 10:00 – розпочинається Пізня літургія. Вільний час. Обід на території лаври.

 13:00 – Переїзд до Монастирського кладовища. Тут збереглася могила, де були підняті мощі святого Амфілохія Почаївського і розп’яття, якщо прикласти до розп’яття руку, Ви зможете відчути випромінюване тепло, помолитися і попросити преподобного Амфілохія про допомогу. На могилі також освячують пісок, який беруть у мішечки і при необхідності прикладають до хворих  місць з молитвою про зцілення.

 13:30 – Далі вирушаємо в Почаївський Свято-Духівський монастир. Історія Свято-Духівського скиту йде у сиві століття, коли тут здійснював свої подвиги преподобний Мефодій. На одній з Почаївських гір, пізньої осені 1197 р., Мефодій спорудив маленьку капличку. У 1219 року на вершині тієї гори був закладений монастир з храмом Преображення Господнього. Монастир відрізнявся строгістю чернечого життя; настоятель обителі Мефодій був для братії прикладом у молитві та праці. Тут знаходяться багато чудотворних ікон Божої Матері, зокрема оновлена ікона “Споручниця грішних”, плачуча ікона преп. Сави Соловецького, хрест Микити Стовпника, колодязь глибиною 107 метрів. Свято-Духівський монастир-скит відвідують безліч паломників з різних куточків нашої землі, шукаючи тут зцілення.

 14:30 – Вирушаємо до Джерела Святої Анни, що знаходиться на території скиту святої Анни від Свято-Миколаївського жіночого монастиря (с. Онишківці). За переказами, купання в ньому допомагає від багатьох недуг, а також від безпліддя. Біля джерела облаштовані чоловіча та жіноча купальні. Температура води у джерелі завжди є сталою – 9 градусів. Вважається, що якщо увійти в воду басейну три рази, то можна оздоровитися від важких недуг.

 17:00 – Оглядово-автобусна екскурсія по м. Кременець – місту легенд. Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслуже-но вважався “Волинськими Афінами”. Зача-ровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.). В Кременці знаходиться чудовий музей великого польського поета Юліуша Словацького. Надзвичайно гарним є Свято-Богоявленський жіночий монастир. Це, мабуть, один із найвеличніших і урочистих храмів міста. У монастирі знаходиться Чудотворна Ікона Матері Божої «Скорботна». Біля ікони просять позбавлення від скорботи і печалі.

  18:00 – виїзд до Львова

20:00 – прибуття до Львова.

 Вартість туру 250 грн.

До вартості входить:

  •  проїзд комфортабельним автобусом єврокласу.
  •  екскурсії по монастирях та церквах, пам’ятках архітектури за маршрутом.
  •  супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування.

 Додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

Примітка: так як усі ці святині – це закриті релігійні установи, то на їх території діють певні правила:

– необхідно мати зовнішній  вигляд, згідно християнської моралі: жінки – хустини та спідниці нижче коліна (хустини і спідниці можна взяти напрокат), чоловіки – не в шортах та майках.

– забороняється палити, лаятися, фотографуватися в обнімку.

З собою бажано мати: порожню пляшечку для набору святої води, сорочку для купання, зручне взуття та одяг по погоді.