8 березня на Закарпатті

8 березня на Закарпатті
1750 грн / 4 дні/3 ночі
замовити тур

повернутися
05.03.2016

Дорогі жінки, дівчата, українські красуні!

Запрошуємо Вас на релаксове 8 березня в  надзвичайно колоритний край, де поєднались українська  щедрість та гостинність та угорська аристократичність та вишуканість!

1 день 05.038 березня на Закарпатті

8-00 виїзд зі Львова

11-30 приїзд до Мукачева (в перекладі з угорської означає “тяжка робота”). Пішохідна екскурсія  Мукачевим. Маршрут: міська ратуша, палац Ракоці, кафедральний костел Святого Мартіна, торгово-промислова палата, пам’ятники Міхею Мункачі, Олександру Духновичу, сажотрусу, Кирилу і Мефодію, замок «Паланок».

14-30 обід в Мукачево8 березня на Закарпатті

15-30 нові термальні басейни в Берегово “Жайворонок” з унікальною водою, що трапляється тільки  на Сахаліні, в Новій Зеландії, в Ісландії та в Берегово! Вода лікує від 78 хвороб. Дві години, три басейни, джакузі та кремнієва вода.

18-00 Угорська вечеря. Поселення в 2, 3- місні номери зі зручностями в угорських садибах в Берегівському районі.

2 день 06.038 березня на Закарпатті

09.00 сніданок

10-30 пішохідна екскурсія історичним центром Ужгорода,  з відвідуванням Ужгородського замку – колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, музею архітектури і побуту під відкритим небом, кафедрального собору, найбільшої в Європі липової алеї, вул. Корзо, пішохідного мосту, Художнього музею Бокшая та мініатюрних пам’ятників Свободи,  Карпатії, Ференцу Лісту, вузол Кротона, Миколаю, художнику Глюку.

14-30 обід в музеї гумору та сатири «Деца у Нотаря»Дегустація сирів

16.30 дегустація сиру в Ракошино. В монастирській фермі в селі Ракошино Мукаівського району вирощують 70 корів, 500 овець і 200 кіз. На основі молока цих тварин роблять 14 сортів сиру, 8 з яких можливість продегустувати з червоним вином: моцарелла, скаморца, муккіна, рікотта, бринза, вурда, фета,  грецький сир. Вся технологія виготовлення сиру італійська.

19.00 вечеря

3 день 07.03

09-00 сніданокПан ЕКО

11-00 екскурсія на Агро-садибу «Пан Еко» с. Ботар, Виноградівський р-н. Ферма має сертифікат європейської якості з виробництва екологічної продукції.  Дегустація 6 видів місцевого варення (леквару) , чорничної палінки з медом, соку, угорських ковбаскок зі свиней та корів  рідкісної породи, огляд ферми свиней мангалиць.

16.00 дегустація вина в винному підвалі угорських виноробів с. Мужієво Берегівський р-н.Чардаш

18-00 святкова вечеря до Міжнородного жіночого дня за участю музичного колективу «Кокаш» (срипка, альт, контрабас, акордеон, танцюристи в національних костюмах), запальні танці, майстер-класи, конкурси, забави, спільне розучування та виконання угорського чардашу.

4 день 08.03

8-30 сніданок

11-30 екскурсія в Палац Шенборнів. Під час екскурсії Ви побачите пам’ятку архітектури, збудовану за принципом календаря, дізнаєтесь таємниці господарів  замку, історії кохань, деталі зйомок старих давніх фільмів, а також матимете можливість вмитись в джерелі краси і молодості (та набрати водички з собою)

13-00 обід

16-00 повернення до Львова

Вартість: 1750 грн ./особа

У вартість входить:

екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту

проживання в угорській садибі 2-, 3- місні номери 3 ночі

3 сніданки, 3 вечері (в угорських садибах)

концертна програма гурту «Кокаш»

вхідні квитки до екскурсійних об’єктів

У вартість не входить

дегустації

– ферма «Пан Еко» екскурсія+дегустація 70 грн/ос., школярі – 60 грн.

– вина 45 грн.

– сирів, 55 грн./особа, 8 видів сиру + вино

– термальний басейн в Берегово: загальний – 120 грн/2 год., діти ростом до 140 см. – 60 грн./2 год, нижче 100 см – безкоштовно;

– обіди

власні витрати

 

Відгуки до туру

Анна (Запоріжжя)
Доповнюю Олену з Києва. Подорож на Закарпаття на 8 березня виявилась дивом, та довгоочікуванним свіжим подихом! Ми познайомилися з історією та традиціями краю, дегустували смачні сири, лекварі, ковбаси та вино, співали всім бусом у дорозі, сміялися, купалися в басейні, танцювали чардаш. Дуже дякую всій компаніі, та особисто Тур Ю і Вікторові за таку чудову подорож! Ваші Таланови із міста Z
Лена (Київ)
Дуже задоволена поїздкою до Закарпаття на 8 березня, позитивні емоції переповнюють. Хочу ще!!!