Поділля для дітей

Поділля для дітей
від 1100 / 3 дні/2 ночі
замовити тур

повернутися
19.11.2018

В програмі: Кам’янець – Подільський (екскурсія містом та нічною фортецею), Бакота (скельний монастир), Хотинська фортеця, , Чернівці

Ви побачите: 2 з 7 історико-архітектурних чудес України, поринете в атмосферу Середньовічного Поділля, доторкнетеся до фортець, що пережили війни та витримали століття, потрапите в українську Венецію та побачите реліктові рослини, відвідаєте печеру, якій вже більше двох мільйонів, та матимете можливість милуватися Дністровським каньйоном, мандруючи пароплавом Подільськими Товтрами!

УВАГА! Програма коригується відповідно до часу та місця Вашого прибуття!

День 1
08-00 зустріч на пероні вокзалу м.Хмельницький
10-00 Прибуття в Кам’янець – Подільський. Пішохідна екскурсія по Кам’янцю-Подільському “Місто чотирьох культур».
Екскурсія буде проходити за маршрутом: Глибокий скелястий каньйон в центрі міста, Замковий міст, Петропавлівська та Миколаївська церкви, Башти Гончарна і Кушнірська, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь, Домініканський і Трінітарський монастирі, Польські та Руські ворота.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому географ ІІ сторіччя Птолемей згадував про місто Клепидава – «фортеця на скелях», чому Камянець-Подільський називають містом чотирьох культур, про що розповідають жовті квіти, що ростуть в каньоні замкового мост, яким чином повязані Камянець-Подільсткий з золоторогим і срібнокопитним оленем, та звідки розпочалась передача Ольги фрейму «Ревізор»
Побачите: сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, Мадонну на турецькому мінареті, прекрасний пам’ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі, єдиний на планеті міст, який поставлений не поперек річки, а вздовш, романтичні руїни вірменського дворика, найстаршу в Україні ратушу.
13.00 обід
14-00 Поселення в готель. Вільний час
21.-00 Пішохідна екскурсія «Таємниці нічної Кам’янецької фортеці»
Екскурсія буде проходити за маршрутом: Стара фортеця, Новий замок, башти та підземелля, криниця, Боргова яма, діарама „Битва з турками 1672 р.”, Кармалюкова вежа, оригінальний музей тортур, міські ворота, вірменські бастіони.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь: чому Камянецька фортеця була однією з найнеприступніших, чому Осман ІІ вважав, що ця фортеця була збудована самим Аллахом, про закляті скарби,
Побачите: одне з сьоми чудес України, лабораторію для перевірки пороху, оборонно-гідротехнічна споруда, обладнана шлюзами для підняття рівня води у р. Смотрич, місце, де відбував покарання Устим Кармелюк.

/

День 2 

08.00 сніданок
11.00 екскурсія містом Чернівці. Маршрут екскурсії:
Дворик ратуші, чернівецький сурмач, який гратиме мелодію “Марічка” з вежі ратуші, пішохідна вулиця імені О. Кобилянської (кол. вулиця Панська),”Італійський дворик” та дворик Німецького народного дому, Свято-Духівський собор, костел Серце Ісуса, Соборну площу та кол. Буковинський сейм, Німецький дім та Польський дім,Вірменська церква, «п’яна церква», греко-католицький собор Успіння Пресвятої Богородиці, площа Турецької криниці, 3-метровий “велосипед Гуллівера”, квітковий годинник, костел Воздвиження Всечесного Хреста , будинок-корабель, “будинок з левами”, резиденція митрополитів Буковини і Далмації

День 3

8-00 Сніданок
09-30 Переїзд в Бакоту, екскурсія каньйоном Дністра
В цьому мальовничому місці створився свій мікроклімат, що сприяє зростання реліктових рослин та лікарських трав. Ви зможете побачити тут десятки птахів та рослин, що занесені до «Червоної книги». Крім живописних краєвидів Бакота відома найдавнішим християнським монастирем України. Побутує думка, що тут знаходився самий древній печерний монастир Поділля. Саме тут прославився подвигом Антоній Печерський – засновник Києво-Печерського монастиря. В 14 ст. монастир обвалився, однак легенди про нього передавались з покоління до поколінь, поки в 19 столітті він не був розкопаний. На території монастиря було знайдено три цілющих джерела.
12-00 Екскурсія по Хотинській фортеці. Хотинська фортеця, що побудована у 13 — 18 століттях захоплює неповторним сполученням камяного масиву, берегом Дністра та цікавою історією. Недарма ця памятка історії була визнана одним з семи чудес України. Історія Хотина – це історія воєн, перемог та поразок, повна таємниць та загадок, тісно повязана з політикою пяти держав. На території фотреці знімалось багато фільмів: «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький». «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Д Артаньян і три мушкетера», «Тарас Бульба» .
14.00 Обід в К-П. Вільний час на сувеніри
19.00 посадка на потяг на вокзалі м. Хмельницький

Вартість туру уточнюйте у менеджера